صنعت خدمات مهمان نوازی در روسیه
پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های روسیه شغلی در صنعت خدمات مهمان نوازی بیابید
آوریل 10, 2021
اعتبار-بین-المللی UrFU
برنامه UrFU از اعتبار بین المللی برخوردار شد
آوریل 12, 2021

ITMO برنامه های جدید آموزشی را آغاز می کند

itmo-برنامه-های-جدید-آموزشی-را-آغاز-می-کند

دانشگاه ITMO یکی از مترقی ترین مراکز آموزشی در روسیه است. در این سال، این دانشگاه سه برنامه جدید انگلیسی را در زمینه بیوتکنولوژی و نوآوری تدریس می کند. Foodtech نمایه ای در برنامه کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی است. این برای کسانی که علاقه مند هستند در آینده در حرفه تغذیه شاغل شوند بسیار مناسب است. وارد فن آوری های پیشرفته تولید مواد غذایی، مقررات استاندارد صنایع غذایی و اصول علوم تغذیه شوید. فارغ التحصیلان قادر به کار به عنوان مشاور خبره، محقق و توسعه دهنده فن آوری ها و محصولات جدید در شرکت های بزرگ صنایع غذایی خواهند بود.

یکی دیگر از تخصص های تازه افتتاح شده، استفاده کاربردی ژنومیک است. این برنامه برای همه مشتاقان حرفه ای در علم، حل مشکلات بیوانفورماتیک ژنومیک و زیست شناسی مولکولی تجربی مناسب است. شما می توانید در آزمایشگاه صنعتی مرکز علمی بین المللی SCAMT یک شرکت راه اندازی کنید یا یک پروژه را به عنوان بخشی از یک گروه تحقیقاتی هدایت کنید. پس از فارغ التحصیلی، شما می توانید در زمینه بهبود کارایی شرکت های دارویی کار کنید و فن آوری های جدیدی را معرفی کنید که باعث افزایش سطح استاندارد زندگی و کاهش میزان عفونت می شود.

تخصص ارتباطات علمی را در برنامه علوم نوآوری نیز در نظر بگیرید. دسترسی به فرصت های شغلی امیدوار کننده در محل اتصال علم و روابط عمومی در مشاغل یکی از مزایای این طرح است. شما قادر خواهید بود مهارت های ارتباطی مؤثر ایجاد کرده و به پیشرفت علم و فناوری در زمینه علوم غذایی کمک کنید. این برنامه شامل دوره هایی از متخصصان برجسته دانشگاه های اروپا است. از دیگر مزایای این برنامه فرصت شرکت در پروژه های تحقیقاتی علمی است. امروز ITMO بیش از 270 برنامه را برای متقاضیان بین المللی ارائه می دهد. پس فرصت را از دست ندهسد و همین الان برای ثبت نام در این برنامه اقدام کنید. گروه بین المللی خبره الیت شما را در این راه همراهی می کند و شما همچنین می توانید از مشاوره رابگان ما بهره ببرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *