بهترین برنامه های 2021 بر اساس گزارش اینترفاکس
بهترین برنامه های کارآفرینی در سال 2021 بر اساس گزارش آژانس اینترفاکس
می 5, 2021
بهترین محله مسکو
گرانترین و بهترین محله های شهر مسکو برای زندگی
می 29, 2021

14 دانشگاه روسیه وارد 100 رتبه برتر THE University Impact Rankings شدند

14 دانشگاه روسیه در 100 رتبه برتر مجله تایمز

مجله آموزش عالی انگلیس تایمز، همانطور که می دانید یکی از معتبر ترین رتبه بندی های مؤسسه های آموزش عالی در سطح جهانی را ارائه می دهد که هر ساله تعداد زیادی از دانشگاه های کشور روسیه در این رتبه بندی ها به چشم می خوردند. در سال 2021 نیز رتبه بندی جدیدی از فعالیت دانشگاه ها بر اساس اهداف توسعه پایدار سازمان ملل (SDG) توسط مجله تایمز منتشر شده است. در این رتبه بندی 88 تا از دانشگاه روسیه وجود دارند که 14 دانشگاه در 100 دانشگاه برتر جهان قرار دارند. این رتبه بندی در کل 1200 مرکز آموزشی از 98 کشور جهان را مورد بررسی قرار می دهد.

THE University Impact Rankings فعالیت تحقیقاتی، برنامه های اجتماعی و تأثیر آن بر روند آموزشی جهانی را با توجه به SDG بررسی می کند. این نتیجه منعکس کننده سهم دانشگاه ها و سازمان های برجسته در حل مشکلات سراسر جهان است. دانشگاه Sechenov رهبر مطلق گروه روسی در سلامت و رفاه SDG است. این مرکز رتبه 27 را در رتبه بندی کلی کسب کرده است که 57 امتیاز بالاتر از رتبه بندی سال 2020 است.

دانشگاه فدرال کازان در نتایج درخشان نشان داد که رتبه 37 در آموزش با کیفیت و در 100 رتبه برتر در صلح، عدالت و مؤسسات قوی و کار مناسب و مؤثر در رشد اقتصادی است. دانشگاه پلی تکنیک سن پترزبورگ در 100 رتبه برتر در زمینه بهبود وضع آب و هوا، کار شایسته و رشد اقتصادی قرار گرفت. همچنین دانشگاه RUDN در میان 100 دانشگاه برتر در زمینه صلح، عدالت و مؤسسات قوی و کار مناسب و مؤثر در رشد اقتصادی و سلامت و رفاه SDG قرار گرفت.

دانشگاه ITMO و دانشگاه ملی پلی تکنیک تحقیقات ملی تامسک از روسیه، در صنعت، نوآوری و زیرساخت به خوبی نمایندگی می کنند. سهم جهانی در توسعه جامعه یکی از اولویت های دانشگاه های روسیه است. در وب سایت ما، شما می توانید اطلاعات بیشتری در مورد برترین دانشگاه های روسیه در زمینه صنعت، پزشکی و سایر رشته ها کسب کنید و همچنین برنامه آموزشی و رشته مورد علاقه و مناسب خود را انتخاب کنید. برای گرفتن مشاوره رایگان کافیست از طریق فرم با کارشناسان الیت ارتباط برقرار کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *