دانشگاه سماشکو روسیه
معرفی دانشگاه دندان پزشکی سماشکو روسیه (MSUMD‎)
ژوئن 15, 2020
دانشگاه فدرال سیبری روسیه
5 برنامه برتر دانشگاه فدرال سیبری (SibFU) در کراسنویارسک روسیه
ژوئن 18, 2020

گرانترین و بهترین محله های شهر سنت پترزبورگ برای خرید ملک و زندگی

گرانترین محله های سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ یک شهر ساحلی نسبتاً بزرگ است که در ایالت فلوریدا واقع شده است. سنت پترزبورگ با جمعیت 265.098 نفر و 79 محله آن از گرانترین و بهترین محله های این شهر برای خرید ملک و سکونت است که چهارمین اجتماع بزرگ در فلوریدا است.

سنت پترزبورگ نه عمدتاً کارگری است و نه کارمندی، در عوض دارای نیروی کار مختلطی از هر دو قشر کارمند و کارگر است. به طور کلی سنت پترزبورگ یک شهر از کارکنان فروش و کارمندان اداری، متخصصان و ارائه دهندگان خدمات است.

به ویژه تعداد زیادی از مردم در سنت پترزبورگ زندگی می کنند که در بخش اداری و پشتیبانی اداری (13.98٪)، مشاغل فروش (11.63٪) و مشاغل مدیریتی (9.00٪) مشغول به کار هستند.

همچنین جالب توجه این است که تعداد بیشتری از مردمی که در سنت پترزبورگ زندگی می کند، حدود بیش از 95٪ از ایالات متحده هستند که در بخش کامپیوتر و ریاضیات کار می کنند.

نکته قابل توجه در سنت پترزبورگ این است که جمعیت زیادی را مبتدیان جوان، مجرد، تحصیل کرده و رو به رشد تشکیل داده اند.

به این دلیل است که سن پترزبورگ در دهه 20 و 30 خود مملو از افراد مجرد است و دارای مدرک کارشناسی یا کارشناسی ارشد هستند و مشاغل حرفه ای را شروع می کنند.

این امر باعث می شود سن پترزبورگ به مکانی خوب برای مبتدیان جوان و تحصیلكرده حرفه ای که به دنبال یافتن افراد زیادی مثل خود با فرصت های خوب برای دوستی، معاشرت، ازدواج و سرگرمی هستند، باشد.

سنت پترزبورگ همچنین یک شهر دریایی است، به این معنی که بخش هایی از آن تا حدودی تاریخی هستند و اقیانوس یا اجسام جزر و مدی از آب، مانند ورودی ها و خلیج ها را لمس می کنند.

بهترین محله سن پترزبورگ

اغلب اوقات مناطق دریایی مانند این بازدیدکنندگان و افراد محلی را برای لذت بردن از مناظر و فعالیت های مختلف ساحلی جذب می کند.

شهروندان سنت پترزبورگ در مقایسه با جامعه متوسط ​​در این کشور بسیار خوب تحصیل کرده اند: 34.47٪ از بزرگسالان در سنت پترزبورگ دارای مدرک لیسانس یا حتی تخصص هستند.

درآمد سرانه در سنت پترزبورگ در سال 2010 حدود 33356 دلار بود که بالاترین درآمد متوسط ​​نسبت به فلوریدا و کشور است.

این مقدار برابر با درآمد سالانه 133،424 دلار برای یک خانواده چهار نفره است. با این حال سنت پترزبورگ شامل افراد بسیار ثروتمند و فقیری نیز هست.

سنت پترزبورگ شهری کاملاً متنوع از نظر قومی است. افرادی که به سنت پترزبورگ می آیند، خود را متعلق به اقوام مختلف نژادی و قومی توصیف می کنند.

بیشترین تعداد ساکنان سنت پترزبورگ نژاد خود را سفید بودن اعلام کردند و به دنبال آن سیاه یا آفریقایی و آمریکایی قرار دارند.

اجداد مهم مردم سنت پترزبورگ شامل آلمانی، ایرلندی، انگلیسی، ایتالیایی و لهستانی است.

رایج ترین زبانی که در سنت پترزبورگ صحبت می شود انگلیسی است. زبان های مهم دیگری که در اینجا صحبت می شود شامل زبان اسپانیایی و اسلاویایی است.

گرانترین محله های سنت پترزبورگ

  1. Central Ave / Beach Dr NE
  2. Snell Isle Blvd NE / Brightwaters Blvd NE
  3. 4th St N / 22nd Ave N
  4. Tierra Verde
  5. Leeland St S / 61st Ave S
  6. Park St S / Central Ave
  7. SKWY Sunshine Bridge S / SKWY Sunshine Bridge N
  8. 4th St N / 26th Ave N
  9. Shore Acres
  10. Eckerd College / 34th St S

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *