مصاحبه-با-ریکاردو-دانشجوی-spbpu
مصاحبه با ریکاردو رودریگز دانشجوی SPbPU
دسامبر 26, 2021
زبان ترکی دانشجویان خارجی
آموزش زبان ترکی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه های ترکیه
ژانویه 1, 2022

بدون آزمون ورودی به برنامه های کارشناسی ارشد MISIS بپیوندید!

کارشناسی-ارشد-misis-بدون-آزمون-2022

در 1 دسامبر، مسابقه بین المللی پروژه به نام آکادمیسین A.A.Bochvar در NUST MISIS آغاز شد. این مسابقه برای متقاضیان دوره های کارشناسی ارشد از همه کشور ها است. دانشجویان سال آخر یا فارغ التحصیلان دانشگاه می توانند مقالات خود را به زبان روسی یا انگلیسی ارائه دهند. وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه برای اولین بار جایگاهی را در سهمیه دولتی روسیه در سال تحصیلی 2022/23 برای برندگان جوایز در مسابقه A.A.Bochvar برای اتباع خارجی و افراد بدون تابعیت، تعیین کرده است و از این به بعد متقاضیان خارجی هم می توانند از این طریق بورسیه تحصیلی دانشگاه MISIS را دریافت کنند.

در مجموع در سال تحصیلی آینده پنج بودجه به پروفایل های المپیاد اختصاص می یابد: انفورماتیک و فناوری کامپیوتر، زبان شناسی، علم مواد و فناوری مواد، متالورژی، فناوری نانو و فناوری میکروسیستم. این مسابقه در دو رشته فنی و انسانی برگزار می شود. برای شرکت، باید مقاله ترم یا سال، مقاله پاپ-ساینس یا تحقیق خود را به روسی یا انگلیسی، بسته به دامنه انتخابی، ارائه دهید.

این مسابقه دارای دو مرحله مرحله انتخابی و مرحله نهایی است که در آن شرکت کنندگان پروژه های خود را ارائه می دهند. ارائه ها به صورت آنلاین انجام می شود و پروژه ها بر اساس چندین معیار ارزیابی می شوند: ارزش تحقیق، سازماندهی و منطق مقاله و غیره. برندگان 100 امتیاز در موضوع اصلی خود دریافت می کنند که به آن ها اجازه می دهد بدون آزمون وارد رشته های کارشناسی ارشد MISIS شوند. نفرات دوم می توانند نتایج را به عنوان نتایج آزمون ارسال کنند و در رقابت عمومی برنامه ها شرکت کنند. یعنی نتایج این المپیاد بر قبولی آن ها تأثیر خواهد داشت.

مهلت ارسال این مقالات ممکن است تا 30 آوریل 2022 ادامه داشته باشد و ارائه ها در 28 می برگزار خواهند شد. می توانید در tkonkurs.misis.ru اطلاعات بیشتری در مورد مسابقه کسب کنید. امیدواریم بتوانید در این المپیاد موفق شوید. همچنبن برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با المپیاد های علمی روسیه می توانید به مقاله دیگر ما مراجعه کنید.

منبع: studyinrussia

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *