رستوران کازان
بهترین رستوران های شهر کازان همراه با تصویر و آدرس
ژانویه 20, 2021
برنامه-های-آموزشی-دانشگاه-سچنو
برنامه های آموزشی دانشگاه سچنوا از مجوز بین المللی روسی-چینی عبور کرده است
ژانویه 26, 2021

برنامه های کارشناسی ارشد رباتیک و هوش مصنوعی در محیط دیجیتال

کارشناسی ارشد رباتیک و هوش مصنوعی روسیه

دانشگاه های روسیه سال 2021 را با برنامه های آموزشی جدید در زمینه هوش مصنوعی و رباتیک آغاز می کنند. دانشگاه ITMO برنامه کارشناسی ارشد را در زمینه رباتیک و هوش مصنوعی به روز کرده و گسترش داده است. این برنامه بر اساس برنامه رباتیک آن ها است – یعنی بزرگترین برنامه کارشناسی ارشد در این زمینه در روسیه، محبوب در میان متقاضیان روسی و بین المللی.

نسخه جدید شامل دو تخصص است: تحقیق برای آموزش دانشمندان و شرکت برای آموزش توسعه دهندگان (با پشتیبانی مرکز رباتیک Sberbank PJSC).

مطالعه یادگیری ماشین و هوش مصنوعی تحت برنامه جدید به فارغ التحصیلان این امکان را می دهد تا مشکلات رباتیک مدرن را که با استفاده از رویکرد های تحلیلی رسمی قابل محاسبه نیست حل کنند: تفسیر رفتار هنگام همکاری با انسان، پیش بینی و کنترل عمل. همچنین به بهینه سازی مرحله طراحی سازه و مکانیک ربات های آینده کمک خواهد کرد. این برنامه برای هر دو متخصص زمینه و متخصصان خارجی برای به دست آوردن دانش گسترده بین رشته ای برای توسعه حرفه ای آینده مناسب است.

یکی دیگر از برنامه های جذاب آنلاین کارشناسی ارشد، سیستم های یادگیری ماشین و فشرده داده از دانشگاه HSE است. کلاس ها در تاریخ 1 مارس آغاز می شود. این یک برنامه کارشناسی ارشد تمام عیار است، همه واحد ها از راه دور برگزار می شوند، یا به صورت همزمان یا مختلط. به این ترتیب می توانید در سخنرانی های استادان به صورت زنده شرکت کرده و از طریق زوم سؤال بپرسید یا به ضبط ها و تکالیف کامل در Coursera گوش دهید- انتخاب با شماست. این برنامه به شما امکان می دهد تا یادگیری ماشین بلکه روش های توسعه آن را نیز مطالعه کنید.

با برنامه قانون و فن آوری های دیجیتال می توانید یک جنبه جالب دیگر از هوش مصنوعی و ماده یادگیری ماشین را در دانشگاه ایالتی جنوب اورال (دانشگاه تحقیقات ملی) مطالعه کنید. این مدرک کارشناسی ارشد کاملا انگلیسی تدریس شده به وکلای مدرن این امکان را می دهد تا مشخصات خصوصیات قانونی فناوری اطلاعات و محصولات را در زمینه های مختلف حقوقی درک کنند. سخنرانی های متخصصان روسی و بین المللی در زمینه حقوق با مشارکت دانشگاه های پیشرو در اروپا و چین انجام می شود.

برای کسانی که در حال سفر به دنیای رباتیک هستند، مدرسه زمستانی دانشگاه ITMO WeCoRD International Winter Science Online Robots را به شما پیشنهاد می کنیم. برنامه مدرسه شامل سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی توسط دانشمندان و متخصصان برجسته از ایتالیا، سوئیس، ایرلند، کانادا و ایالات متحده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *