رتبه بندی بهترین دانشگاه های روسیه در سال
رتبه بندی موضوعی RAEX بهترین دانشگاه های روسیه را معرفی کرد
دسامبر 31, 2020
کتابخانه سن پترزبورگ
بهترین کتابخانه های سن پترزبورگ به همراه تصاویر و آدرس کتابخانه
ژانویه 7, 2021

آموزش آینده – پروژه UTMN دانشگاه تیومن

پروژه UTMN دانشگاه تیومن

دانشکده مطالعات پیشرفته یک پروژه منحصر به فرد از دانشگاه تیومن و یکی از اولین میدان های سبز علمی و آموزشی در روسیه است.

گرینفیلد یک گروه دانشگاه است که ابتکاری ترین تحولات را در آموزش و پرورش پیاده می کند. این دانشکده فرم یادگیری جدیدی را در روسیه معرفی کرده است. هر دانشجوی کارشناسی برای دو سال اول طبق یک برنامه توسعه یافته به طور جداگانه تحصیل می کند. این شامل رشته های انتخابی – هر رشته SAS به انتخاب دانشجو است. و یک برنامه هسته ای برای همه. در پایان سال دوم ، فارغ التحصیلان لیسانس آینده جهت نهایی آموزش را انتخاب می کنند. این دانشکده از مدرسین بین المللی از دانشگاه های برجسته جهانی، چه برای دوره های سخنرانی کوتاه مدت و چه به طور دائم، دعوت می کند. اکنون این دانشکده 29 متخصص از 17 کشور جهان را استخدام می کند، عمدتاً دکترا. این دانشگاه جو همکاری علمی بین المللی را ایجاد کرده است. یکی از معیار های اصلی آموزش مدرسه همکاری تنگاتنگ بین دانش آموزان و مربیان، به صورت حضوری یا در گروه های کوچک است.

اکنون دانشکده از متقاضیان دعوت می کند برای تحصیل در دوره کارشناسی در 7 رشته آموزشی تحصیل کنند: 1. اقتصاد (مشخصات اقتصادی) 2. تاریخچه (مشخصات تاریخچه) 3. زیست شناسی (مشخصات علوم زندگی) 4. ارتباطات رسانه ای (نمایه سینما و رسانه) 5 هنر و علوم انسانی (مشخصات مطالعات فرهنگی) 6. جامعه شناسی (مشخصات جامعه شناسی و انسان شناسی) 7. انفورماتیک کاربردی (مشخصات فناوری اطلاعات و جامعه دیجیتال)

برای استادان آینده دو برنامه در دسترس است: فرهنگ های دیجیتال و تولید رسانه) و آموزش عالی تجربی، که به طور مشترک با مرکز توسعه آموزش SKOLKOVO برگزار می شود. برای ثبت نام در این برنامه ها، به سطح مهارت بالایی در زبان انگلیسی نیاز دارید، زیرا دوره های بسیار کمی به زبان روسی تدریس می شود. دانشکده مطالعات پیشرفته تنها پروژه ابتکاری دانشگاه تیومن نیست. UTMN همچنین یک مرکز پشتیبانی مربی گشوده است، جایی که هر دانش آموز می تواند برای سازگاری تحصیلی و روانشناختی از همسالان پشتیبانی کند.

دانشگاه تیومن یکی از اولین کسانی است که مدل های جدید آموزشی و آخرین فن آوری ها را در روسیه پیاده سازی می کند. این بر اساس دستاورد های دانشگاه های برجسته و تحقیقات علمی UTMN خود است. دانشگاه در حال حاضر تجربه موفق خود را با سایر سازمان های آموزشی و علمی به اشتراک می گذارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *