بهترین محله مسکو
گرانترین و بهترین محله های شهر مسکو برای زندگی
می 29, 2021
زبان و ادبیات روسی در NSU
زبان و ادبیات روسی را با یک برنامه در NSU بخوانید
ژوئن 3, 2021

پروژه رسانه ای دانشجویان بین المللی SUSU درباره زندگی در روسیه

پروژه-دانشجویان-susu-زندگی-در-روسیه

بیش از 2000 دانشجوی بین المللی از کشور های مختلف در دانشگاه ایالتی اورال جنوبی تحصیل می کنند. آن ها جدا از تحصیل، به طور فعال درگیر فعالیت های خلاقانه و راه اندازی پروژه های شخصی هستند. کانال یوتیوب ما در روسیه هستیم، جدید ترین کانال یوتیوب در این مورد است. با کمک فیلم های کوتاه، دانش آموزان از کوبا، مصر، مراکش، کامرون، گینه، سریلانکا، قرقیزستان، ترکمنستان، قزاقستان و سایر کشور ها برداشت ها و تجربیات خود از زندگی در روسیه را به اشتراک می گذارند و در مورد ویژگی های تحصیل در طی بیماری همه گیر نیز صحبت می کنند. این پروژه همراه با انجمن دانشجویان خارجی SUSU توسط Gulnara Khodzhieva، دانشجوی کارشناسی ارشد رشته فلسفه در انستیتوی زبانشناسی و ارتباطات بین المللی ایجاد شد.

در سپتامبر 2020، این کانال برای اولین بار در مجمع جهانی بین المللی جوانان اوراسیا ارائه شد، جایی که در یک مسابقه با حمایت A.M برنده شد. صندوق پشتیبانی دیپلماسی عمومی Gorchakov. این اولین پروژه ایجاد شده توسط دانشجویان بین المللی بود که برای پیشرفت بیشتر کمک مالی دریافت کرد. به لطف این بودجه، تیم توانست محتوای جذاب تری را نیز در سطح حرفه ای ایجاد و منتشر کند. اگز قصد دارید در این دانشگاه به تحصیل بپردازید، توصیه می کنیم حتما از این کانال یوتیوب بازدید کنید و اطلاعات کافی در مورد اخذ پذیرش دانشگاه های روسیه را کسب کنید.

شما می توانید از بین 150 برنامه آموزشی دانشگاه ایالتی اورال جنوبی (SUSU) در زمینه های مختلف، یکی را انتخاب کنید یا با دوره مقدماتی شروع کنید. فقط کافیست یک ثبت نام ساده در وب سایت ما انجام دهید یا مشاوره تحصیلی رایگان ما را امتحان کنید تا دریابید بهترین رشته و دانشگاه مناسب شما در روسیه کدام است. به یاد داشته باشید که تحصیل در کشور روسیه تنها یک رویا نیست و با کمک تیم بین المللی الیت شما می توانید این رویا را به واقعیت تبدیل کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *