نژادپرستی روسیه
آیا مردم روسیه نژادپرست هستند؟ همه چیز درباره نژادپرستی در کشور روسیه
اکتبر 28, 2020
دوره آنلاین TSU
دوره آنلاین TSU محبوبیت بی نظیری در سراسر جهان کسب می کند
نوامبر 4, 2020

پذیرش جهانی دانشگاه SUSU از 40 کشور دانشجو می پذیرد‎

پذیرش دانشجو دانشگاه SUSU

محبوبیت دانشگاه ایالتی اورال جنوبی در بین متقاضیان خارجی همچنان در حال افزایش است. با وجود ویروس همه گیر کرونا، این دانشگاه با پذیرش 770 نفر از 40 کشور مختلف از پذیرش سال گذشته فراتر رفته است.

جغرافیای کشور مبدا این دانشجویان به طرز شگفت آوری گسترده است: الجزایر، بنگلادش، جزیره هاییتی، غنا، زیمبابوه، هند، یمن، کامرون، کانادا، لبنان، ایالات متحده آمریکا، کوبا، سریلانکا، اتیوپی، ایران و بسیاری دیگر. بیشتر متقاضیان امسال از قزاقستان و چین بودند و تعداد دانشجویان از مصر، عراق و سوریه به طور قابل توجهی افزایش یافته است. تقریباً 500 نفر تحصیل در مقطق کارشناسی، 258 نفر کارشناسی ارشد را انتخاب کردند، و 15 دانش آموزان جوان در دوره های تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی دریافت کردند.

دانشجویان تقریباً در همه رشته های تحصیلی ثبت نام کردند. اقتصاد، مکاترونیک و رباتیک، فن آوری های ارتباطی اطلاعاتی(IT) و سیستم های ارتباطی، الکترونیک و علوم کامپیوتر، زبانشناسی، مهندسی مکانیک و بیشتر آنها در دوره کارشناسی ثبت نام کرده اند.

محصلان مقطع کارشناسی ارشد، برنامه های انگلیسی زبان را ترجیح می دهند: اقتصاد، مدیریت، انفورماتیک تجارت، امور مالی و اعتباری، فلسفه، علوم بنیادی کامپیوتر و فناوری اطلاعات، مهندسی گرما و نیرو، مکاترونیک و رباتیک.

SUSU یکی از دانشگاه های برجسته در زمینه آموزش متخصصان در صنعت انرژی، فناوری اطلاعات و مکانیک است. در سال 2020 ، گروه مکانیک محاسباتی دانشگاه و مرکز هسته ای فدرال روسیه یک پروژه مشترک “مدل سازی ریاضی فرایندهای سریع در رسانه های ناهمگون چندکاره” را آغاز کردند. و هر ساله جایگاه SUSU در معتبرترین رتبه بندی جهانی به دلیل پروژه های نوآورانه با دانشگاه های برجسته بین المللی افزایش می یابد.

دانشجوی SUSU شوید و برنامه تحصیلی را انتخاب کنید که آینده شما را رقم می زند. شما می توانید از متخصصان ما در ین راه کمک بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *