رستوران ولادی وستوک
بهترین رستوران های ولادی وستوک به همراه تصویر و آدرس
نوامبر 12, 2020
رشته طراحی لباس روسیه
تحصیل در رشته طراحی لباس و فشن روسیه و آینده شغلی آن
نوامبر 18, 2020

دانشگاه های روسیه در حال آماده شدن برای پذیرش دانشجویان آفریقا و خاورمیانه هستند

پذیرش دانشجویان خاورمیانه

در پاییز سال 2020، دانشگاه های روسیه چندین پروژه بزرگ را به ارتباطات فرهنگی و آموزشی بین روسیه و کشورهای آفریقایی و خاورمیانه اختصاص دادند.

در تاریخ 11-12 نوامبر، دانشگاه فدرال کازان (منطقه ولگا) میزبان گردهمایی بین المللی علمی روسیه – آفریقا: سیاست، اقتصاد، تاریخ و فرهنگ است. نمایندگان روسیه، مصر، الجزایر، مراکش، عربستان سعودی، عراق، تاجیکستان، قزاقستان و فرانسه در مورد امکانات توسعه روابط بین المللی و همکاری ها گفتگو خواهند کرد.

برنامه کنفرانس 11 نوامبر شامل بیش از 70 سخنران- سفیران و مقامات کشورهای مختلف، دانشمندان برجسته دانشگاه ها و سایر متخصصان است. میزگرد همکاری روسیه و کشورهای آفریقایی روز را به پایان می رساند. چهارمین دوره المپیاد دانشجویی به زبان عربی و فرهنگ اسلامی در روز دوم این گردهمایی برگزار می شود. از طریق جلسات اینترنتی می توانید به بیشتر رویدادهای کنفرانس بصورت آنلاین دسترسی داشته باشید.

افتتاح دانشگاه های برجسته روسیه یکی دیگر از پروژه های آنلاین است که توسط دفتر نمایندگی Rossotrudnichestvo در جمهوری لبنان پشتیبانی می شود. RCSC در بیروت که نمی تواند نمایشگاه خاورمیانه دانشگاه های روسیه را در سال 2020 برگزار کند، مجموعه ای از جلسات ویدیویی را با دانشگاه ها راه اندازی کرده است. شرکت کنندگان می توانند فیلم هایی با اطلاعات دقیق در مورد سه موسسه آموزشی برجسته: موسسه فیزیک و فناوری مسکو، KFU و دانشگاه ایالتی تیومن مشاهده کنند. در آینده، مجموعه فیلم ها به سایر دانشگاه های روسیه نیز گسترش خواهد یافت.

در همان زمان، دانشگاه فدرال اورال سالگرد اتحادیه کشورهای عربی را جشن گرفت. انجمن جوانان خاورمیانه ای اورال به عنوان یک سازمان دهنده عمل کرد و از یک میز گرد بین المللی الگو برداری کرد. در طول آزمایش، شرکت کنندگان در مورد موضوعاتی مانند امنیت، حل بحران های فعلی و توسعه آینده منطقه بحث کردند.

دانشگاه دوستی ملت های روسیه نیز چندین پروژه ارائه داده است. این دانشگاه به همراه دانشگاه های شاخص شرکت انرژی اتمی ایالت Rosatom رویدادهایی را برای متقاضیان کشور تانزانیا برگزار کرده است. و در اوایل سال جاری، دانشگاه RUDN توافق نامه ای را برای ایجاد مرکز بین دانشگاهی آموزش اسلامی برای توسعه و اجرای برنامه های دو درجه با دانشگاه های خارجی امضا کرد.

آموزش روسی بسیار مورد توجه آفریقا و خاورمیانه است. نتایج کمپین پذیرش 2020 و توصیفات دانشجویان بین المللی این موضوع را تأیید می کند. می توانید در یکی از دانشگاه های وب سایت ما ثبت نام کنید و اکنون مسیر خود را برای یک حرفه معتبر آغاز کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *