دعوت دانشگاه سنت پترزبورگ از خارجیان
دانشگاه سن پترزبورگ متقاضیان خارجی را برای یادگیری زبان روسی دعوت می کند
آگوست 13, 2021
جذب متقاضیان دانشگاه به روسیه
چه چیزی متقاضیان دانشگاه را به روسیه جذب می کند؟
آگوست 19, 2021

دوره مقدماتی در دانشگاه تیومن توسط تعداد بی سابقه ای از دانشجویان خارجی به پایان رسید

پایان دوره مقدماتی در دانشگاه تیومن

سال تحصیلی در بخش آمادگی دانشجویان خارجی به پایان رسید. 178 دانش آموز دوره پیش دانشگاهی را به زبان روسی به پایان رسانده اند. امسال، مطالعات به صورت ترکیبی انجام شده است: 46 دانش آموز به صورت حضوری در کلاس ها شرکت کردند، 132 نفر آن را به صورت آنلاین انجام دادند. کارکنان این گروه با دانشجویان کلمبیا، ویتنام، سوریه، مصر، مراکش، فلسطین، لبنان، اردن و سودان در ارتباط بودند. دانشجوبان آنلاین از استادان و دانشجویان داوطلب، “دوستان” پشتیبانی کردند. در طول دوره، دانشجویان همچنین مشخصات را برای مطالعه موضوعات دوره عمومی دانشگاهی (اقتصاد، مهندسی و فنی، علوم طبیعی و علوم انسانی) انتخاب کردند.

جشن هیجان انگیز و به یاد ماندنی، زمانی که گواهی نامه ها نیز به طور رسمی اهدا شد، در سالن سفید دانشگاه برگزار شد. این برنامه توسط کارکنان مرکز جذب و ادغام دانش آموزان خارجی و معلمان بخش مقدماتی سازماندهی شد. دانش آموزان آنلاین برای خود یک برنامه تبلیغاتی آنلاین خواهند داشت.

اکثر فارغ التحصیلان دوره قصد دارند در دانشگاه تیومن بمانند و تحصیلات خود را در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ادامه دهند. متقاضیان به ویژه در مورد تخصص هایی مانند “مکاترونیک و رباتیک”، “سیستم ها و فناوری های اطلاعات” و “انفورماتیک کاربردی” هیجان زده هستند. همچنین به طور سنتی “اقتصاد”، “زبان شناسی”، “روابط بین الملل” و “گردشگری” نیز محبوب هستند.

منبع: studyinrussia.ru

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *