تعطیلات رسمی در روسیه
تعطیلات رسمی و روز های مهم در کشور روسیه
دسامبر 12, 2018
مدرک دکتری
مدرک دکتری در روسیه
دسامبر 13, 2018

ویژگی های مردم روسیه و عادات مختلف آن ها

مردم روسیه

مردم روسیه

اگر می خواهید زندگی شاد و راحتی را در روسیه تجربه کنید خوب است در مورد خصوصیات مردم روسیه بیشتر بدانید. مانند هر ملت دیگری، روس ها دارای ویژگی های خاص خود هستند که ویژگی های فرهنگی خود را تشکیل می دهند. با دانستن ویژگی های خاص هر ملت قطعا شما با آن ها احساس راحتی خواهید کرد.

آن ها دوست دارند که مهمان داشته باشند. در همه جای دنیا روس ها به مهمان نوازی مشهور اند آن ها دوستدارند که مهمان دعوت کنند و از دیدن آشنایان و دوستان خود خوشحال اند، داشتن مهمان نوازی، سخاوت مندانه مهم ترین ویژگی دید و باز دید با روس ها است.

مردم روسیه
اگر می خواهید زندگی شاد و راحتی را در روسیه تجربه کنید خوب است در مورد خصوصیات مردم روسیه بیشتر بدانید.

مهمانی رفتن در روسیه

هنگامی که یک دوست روسی از شما دعوت به چای می کند توصیه می شود قبل از رفتن غذانخورید، به این دلیل که معمولا روسها میز میزبان را با انواع خوراکی ها می پوشانند.

مردم روسیه
روسها متعصب هستند.

یک میزبان روسی هنگامی که ظرف غذای خالی ببیند ناراحت خواهد شد زیرا برای او به این معنا است که مهمان ها هنوز گرسنه اند و غذا نا کافی است. روسها متعصب هستند، آن ها معمولا وقتی یک گربه سیاه را وسط جاده می بینند پیش از شانه راه خود را اندکی کج می کنند تا گربه عبور کند و صدمه ای نبیند.

عادات شخصی بعضی از مردم روسیه

هنگامی که مردم روسیه برای برداشتن چیزی که در خانه جا گذاشته اند به خانه باز می گردند، باید قبل از ترک خانه مجددا به آینه نگاه کنند. دانشجویان نیز اعتقادات خود را دارند و به آن ها پای بند هستند، همچنین مردم بر این باور اند که این اقدامات می تواند شما را به آینده ای خوب برساند. مردم روسیه ارزش واقعی دوستی را می دانند، دوستی نکته بسیار مهمی در زندگی روس ها است و به دوستانشان پای بند اند، از نظر روسها  یک دوستی صادقانه ممکن است خیلی با ارزش تر از یک رابطه خانوادگی باشد.

مردم روسیه
مردم روسیه ارزش واقعی دوستی را می دانند.

وفا داری دوستانه برای روس ها کلماتی پر معنا و با ارزش است. آن ها ممکن است دوستی خود را در مدرسه ابتدایی و یا در دانشگاه آغاز کنند و این دوستی را در طول زندگی خود ادامه دهند. روس ها گفت و گوی دوستانه را دوست دارند. معمولا روس ها نظرات خود را برای خودشان نگه می دارند. آن ها نظراتشان را در بسیاری از جنبه ها پرورش می دهند.

اظهار نظر در روسیه

غربی ها اغلب اعتقاد دارند که نظرات مردم روسیه سرکوب می شوند، با این حال روس ها نظرات خود را آزادانه در مکان های مختلف بیان می کنند، مانند سخنرانی دانشجویان در یک کنفرانس مطبوعاتی با رئیس جمهور. روس ها به بیگانه ها لبخند میزنند، روس ها بدون دلیل به لبخند زدن عادت میکنند و مشکلاتشان هر چقدر هم ازار دهنده باشد باز هم به یکدیگر لبخند میزنند و شهرشان را زیباتر می کنند.

بسیاری از مردم روسیه می گویند در مکان های عمومی ترجیح می دهند یک بیان موقر را حفظ کنند. با این حال روس ها خودشان را در بین دوستان، همکاران، دانشگاه یا فامیل های نزدیک می توانند به شاد ترین ستاره ها تبدیل شوند، با خنده و شوخی بی پایان.

ارزش خانم ها در بین مردم روسیه

همه جهان می دانند که روسیه زیبا ترین زنان را در خود جای داده است. بسیاری از زنان مشهور در روسیه زندگی می کنند. روس ها برای زنان ارزش خاصی قائل اند. در وسایل حمل و نقل عمومی مردان جای خود را به زنان می دهند.

مردم روسیه
روس ها برای زنان ارزش خاصی قائل اند.

مردان روسی مانع از بسته شدن سریع در می شوند هنگامی که یک خانم قصد عبور از آن درب را داشته باشد. خیره نگاه کردن به خانم ها در مکان های عمومی، رفتن به دنبال آن ها، ایجاد مزاحمت یا سوت زدن، تمامی این ها به عنوان توهین در نظر گرفته می شود.

مردم روسیه
بسیاری از زنان مشهور در روسیه زندگی می کنند.

ارزش شوخی و طنز در روسیه

روسها عاشق شوخی کردن هستند، آن ها عموما بسیار شاد هستند و عاشق شوخی و گفتن داستان های خنده دار، آن ها ارزش طنز را خوب می دانند و بسیار از آن استفاده می کنند. روسها معمولا در صحبت هایشان از نقل قول از فیلم های محبوب استفاده می کنند، به ویژه کمدی های شوروی که تقریبا همه آن ها را در هر سنی که باشند دوست دارند. گاهی اوقات برای درک جک های مردم روسیه شما باید بروید و فیلم روسی آن را نگاه کنید تا متوجه منظور طرف مقابل خود بشوید. اگر شما برای تحصیل یکی از دانشگاه های روسیه را انتخاب کرده اید باید بگوییم یکی از بهترین، شاد ترین و زیبا ترین کشور های جهان را انتخاب کرده اید.

4.4/5 - (7 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *