برنامه-لیسانس-فیزیک-تامسک-و-چین
دانشگاه تامسک و چین یک برنامه لیسانس فیزیک افتتاح خواهند کرد
نوامبر 14, 2021
رویداد برای متقاضیان تحصیل در روسیه
رویداد هایی برای کسانی که می خواهند در روسیه تحصیل کنند
نوامبر 22, 2021

حضوری، از راه دور، آنلاین – هفتمین دیکته جغرافیایی 2021

هفتمین-دیکته-جغرافیایی-2021

در 14 نوامبر 2021، هفتمین دیکته جغرافیایی روسیه آغاز شد. امسال این فعالیت در سه قالب حضوری، از راه دور و آنلاین برگزار شد. بیایید ببینیم چه تفاوتی با یکدیگر داشتند. دیکته جغرافیایی از سال 2015 به طور سالانه برگزار می شود. شرکت کنندگان به طور ناشناس به سوالات مربوط به جغرافیای روسیه پاسخ می دهند. ارزیابی سواد جغرافیایی آن ها اولویت برگزارکنندگان نیست. این فعالیت ماهیت آموزشی دارد و با هدف توسعه علاقه دانشجویان به علم و میراث ملی روسیه است. در سال 2017، دیکته جغرافیایی برای اولین بار بین المللی شد: در 25 کشور در سراسر جهان اجرا شد. در سال 2020 تعداد کشورهای شرکت کننده از جمله روسیه به 110 کشور رسید.

در همه سایت‌ ها، چه حضوری و چه از راه دور، دیکته جغرافیایی در 14 نوامبر 2021 ساعت 12:00 به وقت محلی شروع شد. برای شرکت در آن، به ثبت نام نیاز دارید: به بخش “دیکته جغرافیایی” در وب سایت بروید، موارد مناسب را انتخاب کنید و روی دکمه “جزئیات” کلیک کنید. صفحه سایت شامل تماس با برگزارکنندگان، روش های ثبت نام، اطلاعات در مورد تعداد صندلی های موجود و دسترسی افراد دارای معلولیت است.

به صورت حضوری

این قالب مشارکت ساده ترین و آشنا ترین نوع است. برای شرکت حضوری در دیکته، باید راحت ترین سایت را در منطقه خود انتخاب کنید، ثبت نام کنید و در تاریخ و ساعت مشخص شده با مدارک هویتی حاضر شوید. به هر شرکت کننده گواهی شرکت داده خواهد شد. نتایج دیکته از تاریخ 6 دسامبر 2021 در وب سایت منتشر می شود. می توانید با استفاده از شماره شناسایی 13 رقمی خود یا با اسکن QR-code چاپ شده در قسمت دوم فرم، نتیجه خود را بررسی کنید.

از راه دور

این قالب به نوآوری سال گذشته تبدیل شد. تنها تفاوت آن با نوع حضوری، عامل حضور واقعی است. شما می توانید دیکته را از خانه یا هر مکان دیگری انجام دهید. برای انجام این کار، به ثبت نام در سایت و همچنین دسترسی به اینترنت نیاز دارید. در وب سایت دیکته می توانید هر سایتی با فرمت راه دور موجود را انتخاب کنید و به عنوان یک شرکت کننده ثبت نام کنید. پس از ثبت نام، برگزارکنندگان یک لینک منحصر به فرد برای شرکت کنندگان ارسال می کنند که به آن ها اجازه می دهد دیکته را انجام دهند. درست مانند شرکت کنندگان آفلاین، هر کسی که آزمون را در یک سایت از راه دور دیکته کند، گواهی شرکت دریافت خواهد کرد. نتایج از تاریخ 6 دسامبر 2021 منتشر خواهد شد. با استفاده از کد 13 رقمی می توان آن ها را بررسی کرد. کد قبل از شروع و همچنین در طول دیکته و پس از تکمیل آن نمایش داده می شود.

برای مطالعه بیشتر:

آنلاین

برای کسانی که برای دانستن نتایج خود بی تاب هستند و گرفتن گواهی مهم نیست، گزینه دیگری وجود دارد. دیکته آنلاین در 24 نوامبر در ساعت 14:00 (به وقت مسکو) به پایان می رسد. شما می توانید دیکته را به صورت آنلاین در هر مکان و در هر زمان بنویسید. ثبت نام لازم نیست. در صورت انتخاب این فرمت، گواهی صادر نمی شود، اما نتیجه بلافاصله پس از پاسخ به آخرین سوال مشخص می شود.

منبع: studyinrussia

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *