معرفی شهر ساراتوف
معرفی شهر ساراتوف
جولای 10, 2019
جاذبه های گردشگری ترکیه
جاذبه های گردشگری ترکیه
جولای 12, 2019

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

در این مقاله قصد داریم برخی از نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه را برای شما بازگو کنیم. اصولا وقتی ما قصد انجام یک کار مهم را داریم سعی می کنیم از نظرات سایر کسانی که در آن موفق بوده اند استفاده کنیم. بنابراین نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه که در رشته خود موفق بوده اند، می تواند به انتخاب شما کمک کند.

عبدالقادر قیس، سوریه (Abdulkader Qays)

من یک زندگی دانشجویی بسیار جالب داشتم

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

من دانشجوی کارشناسی ارشد موسسه حقوق دانشگاه RUDN هستم. در طول تحصیلاتم در مؤسسه نه تنها دانش بلکه تجربه زندگی را هم داشتم، چون زندگی دانشجویی بسیار جالبی داشتیم.

ما با دانش آموزان 150 کشور جهان دوست شدیم و مثل یک خانواده چند قومی بودیم، فعالیت های مختلفی را انجام دادیم و وقت زیادی را با یکدیگر درباره تاریخ مسکو مطالعه کردیم.

ما در کنار اساتید بسیار مجرب، که بسیاری از آنها نه تنها نظریه پردازان متخصصی هستند، بلکه وکالت را نیز تمرین می کنند، تحصیل می کنیم. آن ها تجربه خود را در اختیار ما قرار می دهند و با ما نهادهای دولتی، شورای فدراسیون، سازمان های بین المللی و شرکت های حقوقی همکاری می کنند.

فابریزیا جادیم، برزیل (Fabrizia Jadim)

من به سمت “مدیریت کسب و کار” جذب شدم

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

پس از قبولی در دانشگاه، من توسط تیم مدیریت کسب و کار جذب شدم. بهترین اساتید و برنامه های درسی در اختیار من بود. اساتید بسیار حرفه ای که که در زمینه تدریس خود، تحصیلات بالایی داشتند و تجربه های زیادی در زمینه داشتند.

در کلینینگاد، من بیشتر جو را دوست دارم، زیرا ترکیبی از معماری روسی و آلمانی است و مناسب با موقعیت جغرافیایی این شهر است. با ارزیابی اقامت من در کالینینگراد به عنوان یک دانش آموز، می توانم بگویم، مدت زمانی که در این کشو ر بودم، بهترین زمان در زندگی من بوده است، زیرا برای من فرصتی برای آشنا شدن با یک فرهنگ جدید، آشنا شدن با دوستان جدید و بهبود مهارت های حرفه ای بود.

Abailim Christian Izunna، نیجریه

تحصیل در روسیه رویای من بود

در واقع، تحصیل در روسیه رویای من بود.این رویای من بود. قبل از سفر، من بسیار تحقیق کردم و از تجربه سایر کسانی که در این کشور بودند استفاده کردم، و فهمیدم که می توانم در دانشگاه پلی تکنیک تامس (TPU) یک آموزش عالی داشته باشم. من با درایت کامل این دانشگاه را انتخاب کردم و ا زاین انتخاب بسیار راضی هستم.

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

در TPU من یک زندگی عالی دارم. دانشجویان خارجی در مراسم مختلف فرهنگی و ورزشی مانند روز تولد دانشگاه، مسابقه آهنگ، کارناوال تامسس، مسابقات فوتبال، مسابقات قهرمانی و … شرکت می کنند.

عبدالله بشیر، نیجریه (Abdullah Bashir)

در روسیه، دانش آموزان فرصت های زیادی برای یادگیری دارند.

من فکر می کنم دانشگاه دولتی تیوین یکی از بهترین دانشگاه های روسیه است، در اینجا دانش آموزان فرصت های زیادی برای یادگیری دارند. در طول دوره آماده سازی، شرایط برای من آسان نبود، زیرا معلمان به سرعت صحبت می کردند، احساس می کردم چیزی درک نمی کنم، اما بعد از گذشت چند ما همه چیز به روال عادی برگشت و من خیلی بابت انتخاب خودم خشنود بودم.

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

پس از دریافت مدرک کارشناسی ارشد، من می خواهم در دانشکده فارغ التحصیل در TSU تحصیل کنم و سپس در Tyumen کار کنم. این یک شهر زیبا و آرام است و مردم اینجا رابطه دوستانه ای با هم دارند.

ابو گزلل ایمان آژ، اردن (Abu Gazelle Ayman Ahed)

در آینده من خودم را به عنوان یک متخصص معتبر در زمینه فیزیک هسته ای می بینم.

چه چیزی در MEPI آموخته ام؟ این یک حقیقت است که شما باید خیلی کار کنید تا واقعا دانش داشته باشید. تلاش شما هر نا ممکنی را ممکن می سازد.

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

MEPI یک رهبر در آموزش فیزیکدانان هسته ای است. پس از فارغ التحصیلی، من خودم را به عنوان یک متخصص معتبر در این زمینه می بینم. من به هر کس که قصد تحصیل در زمینه فیزیک را دارد MEPI را توصیه می کنم.

علاوه بر این، دانشگاه دارای خوابگاه های راحتی است و رفتار کارمندان با دانشجویان خارجی بسیار مناسب است.

و در حالی که در MEPI تحصیل می کردم، یاد گرفتم که به دیگران کمک کنم. من عضو باشگاه بین المللی MEPI هستم، من در سازماندهی جشنواره های مختلف شرکت می کنم. در سال 2015، در زمینه کار دانشجویان، ز طرف دولت، جایزه “فعالان سال” را دریافت کردم.

Abir Abudan، فلسطین

مطالعه در روسیه آسان نیست، اما این هدف من است

در ابتدا پدرم با خروج من از فلسطین مخالف بود، زیرا در آنجا من کار خوبی داشتم. اما وقتی متوجه شد که میخواهم خیلی دور شوم و به رو سیه سفر کنم بیشتر مقاومت کرد.

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

من در دانشکده Cybernetics امنیت اطلاعات مطالعه می کنم. تحصیل در این رشته و دانشگاه آسان نیست، اما من می خواهم یک آموزش خوب داشته باشم و این همان هدف من است.

در ابتدا زندگی در این کشور برای من دشوار بود، اما خیلی زود دوستان مسلمان پیدا کردم و اکنون همه چیز خوب است.

الکساندرا فرانسه، استرالیا (Alexandra France)

قبل از انتخاب این کشور بسیار تحقیق کرده بودم. وقتی به روسیه رسیدم هیچ مشکلی نداشتم. در ابتدا برای من دشوار بود که آب و هوای روسیه واقعا سرد است و آفتاب کافی نبود. به دانش آموزان و دانشجویانی که قصد تحصیل در این کشو را دارند، توصیه می کنم لباس های گرم و کفش های مناسب را با خود داشته باشند.

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

در استرالیا، من در کلاس های زبان روسی شرکت کردم. زیرا در روسیه ، آموزش ها به زبان روسی انجام می شود، بنابراین برایم سخت بود که آنچه که اتفاق می افتد را درک نکنم.

من از ارتباط با سایر دوستان خارجی بسیار لذت بردم. PetrSU یک دانشگاه عالی با دانش آموزان علاقه مند به یادگیری و کارکنان مفید است. اساتید بسیار حرفه ای هستند. من همیشه مشتاق خواهم بود به روسیه برگردم.

الجاندرو هاینز، مکزیک

من در روسیه، احساس کردم در خانه هستم.

من Alejandro Heinz هستم و 25 سال سن دارم و از مکزیک هستم. زمانی که مشغول تحصیل در دانشگاه کشور خودم بودم، به من سفر به روسیه پیشنهاد شد و من بدون معطلی قبول کردم.

من بلافاصله شروع به تحقیق درباره همه چیزهایی که از دوران کودکی درباره روسیه دیدم، کردم. من یکی از علاقمندان آداب و رسوم روسیه و عقاید خاص آن ها هستم پس باید بدون معطلی این پشنهاد تحصیل را قبول می کردم.

نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه

گری کاسپاروف، این نام مترادف با کلمه شطرنج است و شطرنج یکی از بازی های مورد علاقه من است که همیشه روسیه را به من یادآوری می کند. و همه چیزهایی که در فیلم های روسی در مورد ریاضیدانان مشهور روسیه، دانشمندان و خلبانان نشان داده شده است درست است.

البته، اولین چیزی که در مورد روسیه به ذهنم می رسد، روسیه با آب و هوای بسیار سرد است. آب و هوا واقعا خنک تر از انتظار بود، اما من در مورد چگونگی سیستم گرمایش در داخل ساختمان شگفت زده شدم.

مطالعه در روسیه یک تجربه فوق العاده برای من بود. با افراد زیادی دوست شدم و معاشرت کردم. بسیاری از مکان های زیبای را دیدم و می توانم به جرئت بگویم تجربه زندگی در روسیه از بهترین اتفاق های زندگی من بود.

امیدواریم نظرات دانشجویان دانشگاه های روسیه ، به شما برای یک انتخاب درست کمک کرده باشد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *