دانشگاه های برتر ترکیه
دانشگاه های برتر ترکیه
آگوست 11, 2019
خدمات درمانی ترکیه برای افراد خارجی
خدمات درمانی ترکیه برای افراد خارجی
آگوست 13, 2019

مکان های تفریحی مناسب در روسیه

مکان های تفریحی روسیه

برای به دست آوردن یک تجربه فراموش نشدنی از سفر به روسیه ، بهتر است به صورت گروهی سفر کنید. همه اعضای خانواده، صرف نظر از سن و علایقشان، عاشق شهرهای زیبای مسکو و سن پترزبورگ، سفرهای رودخانه ای در اطراف اماکن دیدنی و سایر انواع مکان های تفریحی گروهی خواهند شد که در این مقاله بررسی خواهیم کرد.

برای مکان های تفریحی مناسب روسیه از پایتخت آن شروع کنید.

برای توریست ها بهتر است گردش در مسکو را از قلب آن یعنی میدان سرخ شروع کنند. این میدان یکی از زیباترین میادین جهان است که در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. موزه تاریخی ایالتی، کرملین مسکو، کلیسای جامع سنت ریحان، فروشگاه اصلی در مسکو (GUM)، آرامگاه لنین، بنای تاریخی مینین و پوزارسکی و مناظر دیگری وجود دارد که می توان با کل خانواده یا با علاقه بازدید کرد.

مکان های تفریحی روسیه

اگر به سادگی در یکی از قدیمی ترین و معروف ترین خیابان های عابر پیاده مسکو یعنی خیابان Old Arbat قدم بزنید، نوازندگان خیابانی و هنرمندان را می بینید که در حال نواختن و اجرا هستند. هم چنین در این شهر جشنواره هایی با مضمون تورهای گروهی برگزار می شود. این خیابان و محله های آن شامل آپارتمان های یاد بود نویسندگان و شاعران، تئاتر واختنگوف و موزه عطر است.

مکان های تفریحی روسیه

همچنین می توانید یک عکس در مقابل دیوار خواننده راک روسی، ویکتور توسی، بگیرید. این دیوار با پرتره هایی از موسیقی دان های معاصر، اشعار آهنگ های او و اعلامیه های عاشقانه پوشانده شده است. همچنین در Arbat می توانید سوغات روسی مانند عروسک های تودرتو (ماتریوشکا) خریداری کنید، یا در یکی از کافه ها یا رستوران های زیادی که در محل وجود دارد، ناهار بخورید.

مکان های تفریحی روسیه

یکی دیگر از مکان های تفریحی عالی گروهی در روسیه ، موزه Tsaritsyno است که می توانید یک در آن یک روز جالب را سپری کنید. این مجموعه تاریخی و معماری 405 هکتار مساحت دارد. این موزه یک منطقه عظیم است که دارای یک مجموعه پارک، حوضچه، یک چشمه رقص بزرگ، گلخانه ها، تخت گل و زیبایی های دیگر است. در اینجا، شما می توانید با لباس های دوره ای زمان های مختلف عکس بگیرید، به یک قایق یا سواری با اسب بخار بروید، انواعی از سوغاتی ها را خریداری کنید و یک تور راهنمای صوتی تهیه کنید.

سفر از مسکو به سن پترزبورگ، که به آن پایتخت فرهنگی روسیه و ونیز شمالی گفته می شود، آسان است. قطار سریع السیر Sapsan مناسب ترین گزینه برای اینکار است و مدت زمان این سفر نهایتا 4 ساعت طول خواهد کشید.

پایتخت فرهنگی روسیه

نقطه عطف سن پترزبورگ کلیسای جامع سنت اسحاق است که یکی از کلیساهای شگفت انگیز این شهر است. بناهای کلیسای جامع روی ستون های گرانیتی قرار دارد که از یک خانه شش طبقه بلندتر است. شما می توانید از ستون بالا بروید و شهر را در یک ارتفاع بلند نظاره کنید. در غرب این شهر می توانید وسعت بخش “خلیج نوا” از “دریای بالتیک”، “چرخش ایستگاه دریایی”، “گنبد بیزانس”، کلیسای نماد “بانوی مبارک ما”، گنبدهای نمازخانه “کاخ نیکوویسکی” را مشاهده کنید.

مکان های تفریحی روسیه

ازین چشم انداز خواهید فهمید که توسعه شهری متراکم به سمت جنوب غربی می باشد. ضلع جنوبی با بنای یاد بود نیکلاس اول و کاخ ماریینسکی که هم اکنون دفتر ثبت ازدواج در آن واقع شده است، منظره خوبی از میدان سنت اسحاق ارائه می دهد.

پس از آن، می توانید در مرکز سن پترزبورگ قدم بزنید. میدان مرکزی دورتسوویا و خیابان نوسکی با بسیاری از کافه ها، رستوران ها، مغازه ها فقط در حد یک پیاده روی کوتاه فاصله دارند.

این مجموعه بزرگ کاخ و پارک که در تصویر مشخص است محل اقامت سابق پیتر بزرگ است. بیش از 150 چشمه و آبشار، تندیس، کوچه و باغ گل وجود دارد. نکته قابل توجه این است که به راحتی می توانید از طریق زمینی و آبی به Peterhof برسید. مسیر قطار شهری در امتداد منطقه مرکزی آب نوا واقع می شود. این یک فرصت عالی برای لذت بردن از منظره کنار آب از ارمیتاژ، قلعه پیتر و پاول، تف از جزایر واسیلیفسکی، بیرزویوی و توچکوف و همچنین کرونشتات و استرلنا در هوای خوب است.

مکان های تفریحی روسیه

رودخانه کروز

یک سفر دریایی در کنار رودخانه های روسی، احساسات هر توریستی را برانگیخته می کند. برای راحتی مسافران، کشتی های کروز مدرن دارای اتاق های راحت، بار و رستوران، اتاق های ویدئویی، کارائوکه، استخرها و سایر امکانات هستند. می توانید مناظر زیبا را در حالی که به آرامی در امتداد رودخانه حرکت می کنید نظاره کنید. معمولا گردشگران به شهرهایی می روند که از آن مسیر می گذرد، تا بتوانند جالب ترین مناظر را مشاهده کرده و محصولات محلی را خریداری کنند.

مکان های تفریحی روسیه

مسیرهای کشتی های کروز در اکثر رودخانه های قابل پیمایش می گذرد مانند: ولگا، اوب، لنا، کاما، ویاتکا، اوکا، سوره، ینیزی و سایر موارد. شما می توانید در امتداد ولگا به شمال یاروسلاو، جزایر سولووتسکی، والام و کجی، و از جنوب به تاتارستان و آستاراخان سفر کنید.

تعطیلات ساحلی به عنوان یکی از مکان های تفریحی روسیه

تعطیلات ساحلی در روسیه محبوب است و یکی از بهترین استراحتگاه ها ساحل دریای سیاه سرزمین کراسنودار است. ترکیب آب و هوای نیمه گرمسیری و مدیترانه شرایط مناسبی را برای تفریح ​​ساحلی ایجاد می کند. مناطق خوبی برای تعطیلات خانوادگی در منطقه Tuapse ، Anapa و Gelendzhik قرار دارد. شما می تواند تعطیلات ساحلی را در هتل های کوچک، مهمانخانه ها و یا در نزدیکی ساحل در چادر سپری کنید.

مروارید سرزمین کراسنودار، شهر سوچی و مجاورت آن است. ممکن است این مکان با مناظر طبیعی و سواحل دریایی آن به همراه نمای کوهستانی شما را عمیقا تحت تأثیر قرار دهد. در سوچی می توانید در یک بادکنک هوای گرم سوار شوید، در رودخانه قایق رانی کنید، یا به قله کوه صعود کنید. در مجاورت سوچی، شهر آدلر ، داگومیس و لازاروفسکی نیز برای تعطیلات ساحلی مناسب هستند که در این شهر هتل ها، رستوران ها، فروشگاه ها و مراکز تفریحی زیادی وجود دارد.

استراحتگاه های کریمه دارای سواحل شنی گسترده و تفریحات و سرگرمی فراوان برای بزرگسالان و کودکان هستند. برای خانواده هایی که دارای فرزندان زیادی هستند، تفرجگاه های  یوپاتوریا، لیوبیموکا، زوزرنوی و پسچانوی راحت ترین شرایط را برای آن ها فراهم کرده است. تفرجگاه یوپاتوریا برای تفریح ​​ایمن کودکان بسیار مشهور و محبوب است.

مکان های مناسب برای اسکی

مکان های تفریحی روسیه

طرفداران ورزش های زمستانی از استراحتگاه های اسکی روسیه لذت می برند. یکی از محبوب ترین استراحتگاه ها “روزا خوتر” در سرزمین کراسنودار است. این مکان یک سالن تفریحی کوهستانی در سطح جهان است. می توانید در زمستان اسکی برفی و اسکی روی کوه بروید. مسیرهای اسکی زیادی وجود دارد و هر کس می تواند یکی از آنها را مطابق با سطح تمرین خود انتخاب کند. در تابستان، مسافران و توریست ها می توانند دوچرخه سواری کنند و در امتداد دامنه های کوهستانی از مناظر لذت ببرند و یا پیاده روی کنند. اجاره دوچرخه، اسب سواری، تورهای حشره دار، پارک طناب، کلاس های یوگا و سایر تفریحات موجود برای گردشگران وجود دارد.

مشهورترین پیست اسکی سیبری Sheregesh، واقع در منطقه Kemerovo در نزدیکی Novokuznetsk است. گردشگرانی از سراسر کشور و جهان برای اسکی به اینجا می آیند. مسیرهای زیادی با سطح دشواری مختلف در شربژ وجود دارد و اسکی پشت کوه به طور مستقیم از آسانسور اسکی امکان پذیر است. این تفرجگاه دارای مدرسه اسکی، دفاتر اجاره و کافه است. همچنین می توانید هتل هایی متناسب با هر سلیقه و سطح راحتی مختلف پیدا کنید. در سال 2013، توچال شرگش وارد کتاب رکوردهای گینس شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *