دوره های آموزش زبان روسی
دوره های آموزش زبان روسی
آگوست 29, 2019
گواهی نامه های زبان روسی
آگوست 29, 2019

معرفی رستوران های سنت پترزبورگ

رستوران های سنت پترزبورگ

سنت پترزبورگ از شهرهای بزرگ و دیدنی روسیه است. هر ساله گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند و از جاذبه های آن نهایت استفاده را می برند. اینکه بدانید کدام رستوران های سنت پترزبورگ معروف تر و محبوب تر است به شما در داشتن یک سفر فوق العاده کمک زیادی می کند. در مقاله های پیشینبه معرفی شهر سنت پترزبورگ و جاذبه های دیدنی آن پرداختیم، در ادامه مقاله قصد داریم در مورد رستوران های این شهر اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار دهیم.

ماری وانا

رستوران ماری وانا سنت پترزبورگ


یکی از رستوران های معروف سنت پترزبورگ ماری وانا است. بازدید از ماری وانا یک تجربه لذت بخش و کامل است. همه عناصر در طراحی داخلی تا آخرین جزئیات بافکر پیاده سازی شده است به طوریکه در مشتری احساس یک آپارتمان روسی را ایجاد کند. سرورهای پوشیده از لباس قرن بیستم، بهترین موسیقی پاپ شوروی همگی حال و هوای یک تجربه معتبر روسی را زنده می کنند. این منو دارای بهترین غذاهای روسیه است، و وعده های غذایی با مهمان نوازی خدمتکاران رستوران های سنت پترزبورگ روسیه سرو می شود.

اطلاعات بیشتر


یکشنبه – شنبه:
12:00 بعد از ظهر – 1:00 صبح
78126401616 +
وب سایت
سرویس غذا:
شام ناهار
مدل رستوران:
سنتی، هنری، دنج

کوکو


بسیاری از رستوران های سنت پترزبورگ غذاهای معتبر روسی را ارائه می دهند که در طی قرن ها سرو می شوند. مفهوم Cococo از هم متمایز گرفته شده است، زیرا سرآشپزها در اینجا رویکرد مدرن از دستور العمل های روسی درس می گیرند و آنها را به خلاقیت های جدیدی تبدیل می کنند که هنوز به سنت ادای احترام می کنند. این مواد به صورت محلی تهیه شده اند و منو نیز بسته به در دسترس بودن محصول، دقیقاً همانطور که در یک خانه سنتی روسیه تغییر می کند، تغییر می کند.

اطلاعات بیشتر


دوشنبه- یکشنبه :
7:00 – 11:00 صبح
دوشنبه – یکشنبه:
2:00 بعد از ظهر – 1:00 صبح
آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ ، خیابان Voznesensky
78124182060 +
سرویس غذا:
صبحانه ناهار شام

آمپر روسی


بازدید از آمپرس روسی سفر به زمان به عصر تجملات امپریالیستی است. این رستوران در یک کاخ واقعی قرن هجدهم، کاخ استروگانوف، که زمانی متعلق به یک خانواده نجیب با نفوذ بود واقع شده است. غذاهایی که در بشقاب های چینی سرو می شوند و دارای ظروف تخته ای 24 عیار طلای هستند، مطمئناً می تواند تجربه فوق العاده ای باشد. گفته می شود بسیاری از دستور العمل ها از کتاب آشپزی کاخ زمستان، محل زندگی خانواده سلطنتی گرفته می شوند و تجربه ای واقعاً سلطنتی را فراهم می کنند.

اطلاعات بیشتر


دوشنبه – یکشنبه:
5:00 عصر – 2:00 صبح
آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، نوسکی پروسپکت 17
78125712409+
سرویس غذا:
شام
مدل رستوران:
بوتیک، ناهار خوری زیبا، رمانتیک

سیراولانین

نام رستوران Severyanin، به دو معنی اشاره دارد. اولین نفر «مردی از شمال» و دوم مراجعه به نام شاعر عصر نقره، ایگور سیراچنین. منوی این رستوران توسط سرآشپز مشهور روسی آرام مناتساكانوف ایجاد شد و مفهوم غذاهای روسی شمالی را حفظ كرد اما جلوه ای تازه به آن بخشید. فضای داخلی رستوران زیبایی خاصی دارد و به عنوان مکانی آرام و عاشقانه برای امتحان کردن غذاهای خلاق روسی در یکی از بهترین رستوران های سنت پترزبورگ تبدیل شده است.

اطلاعات بیشتر

یکشنبه – شنبه:
ساعت 12:00 – 11:59 بعد از ظهر
آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، استولیارنی لین
78129516396 +

پالکین


تاریخچه رستوران پالکین به اواخر قرن 18 میلادی برمی گردد، هنگامی که اولین رستوران های خانواده پالکین در سن پترزبورگ افتتاح شد. رونق کسب و کار و رستوران های جدید بالا گرفت، و جزو بزرگترین و مجلل ترین رستوران های سنت پترزبورگ در محلی بود که اکنون به نام پالکین نامیده می شود. این تأسیسات که مورد توجه بسیاری از افراد مشهور قرن نوزدهم قرار داشت و در سطح شهر کاملاً مشهور بود. اگرچه این رستوران در زمان اتحاد جماهیر شوروی تعطیل بود، اما دهه 1990 علاقه ای به بازگرداندن رستوران تاریخی پیدا کرد و بار دیگر با پذیرایی از بسیاری از غذاهای سنتی روسی در منوی آن، بازدید کنندگان را به استقبال می رساند.

اطلاعات بیشتر

دوشنبه -یکشنبه:
ساعت: 12:00 – 11:00
آدرس: روسیه، سنت پترزبورگ، چشم انداز نوسکی 47
+78127035371

تزار

رستوران تزار سنت پترزبورگ

به زبان روسی، تزار عنوانی بود که همه حاکمان روسیه متحد، مشابه یک پادشاه، در اختیار داشتند. بنابراین، این نام نوید بخش رفتارهای سلطنتی است و فضای واقعی سفره شام یک اشرافی را فراهم می کند. منوی گسترده روسی دارای ظرافت های زیادی از سراسر کشور است، همچنین غذاهای سنتی با زیبایی مطابق با موضوع رستوران ارائه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *