خدمات درمانی ترکیه برای افراد خارجی
خدمات درمانی ترکیه برای افراد خارجی
آگوست 13, 2019
بیمارستان های روسیه
بیمارستان های مسکو و روسیه
آگوست 15, 2019

مراکز دندانپزشکی در روسیه

دندانپزشکی در روسیه

استاندارد مراقبت های بهداشتی در روسیه بسیار بالا است. از جمله دندانپزشکی، که بسیاری از کلینیک ها سبک غربی درمان را ارائه می دهند. اگرچه این کلینیک ها ارزان نیستند، اما در مقایسه با بسیاری از کشورها از نظر منطقی قیمت مناسبی دارند. به طور کلی حدود 2000 دندانپزشک فقط در مسکو وجود دارد که از جمله مراکز مهم پزشکی به شمار می روند. این مقاله به طور کامل توضیح می دهد که در صورت نیاز به دندانپزشکی در روسیه، چه کاری باید انجام دهید.

دندانپزشکی در روسیه

به دندانپزشک در روسیه zubnoiy vratch (پزشک دندان) گفته می شود. تعداد زیادی از مراکز مراقبت های دندانپزشکی در روسیه وجود دارد، اگرچه بیشتر آن ها از جمله Moscow family dentistry در شهرهای بزرگ  متمرکز شده اند. هم چنین بخش عمده ای از آن ها خصوصی هستند.

به غیر از کودکان، افراد مسن و سایر گروه های محروم، مراقبت های پزشکی از دندان به عنوان بخشی از مزایای دولتی ارائه نمی شود. از آنجا که هزینه های دندانپزشکی در روسیه می تواند بسیار بالا باشد. این امر منجر به نابرابری در پوشش پزشکی بین بزرگسالان و کودکان با گزارش سازمان بهداشت جهانی در سال 2011 شده است که نشان می دهد تنها 6.1٪ از بزرگسالان در مقایسه با 9/44٪ از کودکان درمان دندانپزشکی دریافت کرده اند.

دندانپزشکی در روسیه

اگر شما گردشگر هستید یا دارای بیمه درمانی خصوصی می باشید می توانید مراقیت های درمانی دندانپزشکی را دریافت کنید و در یافتن یک مرکز درمانی با کیفیت خوب مشکلی نخواهید داشت. بسیاری از کلینیک ها و مراکز دندانپزشکی خصوصی در روسیه دارای دندانپزشکان انگلیسی زبان هستند و بسیاری از امکانات دندانپزشکی به صورت 24 ساعته باز هستند.

سه نوع کلینیک برای دندانپزشکی در روسیه وجود دارد که از نظر هزینه تقسیم بندی می شوند:

 • پلی کلینیک های مقرون به صرفه: خدمات اساسی دولتی هستند که می توانید با استفاده از خدمات بودجه دولتی، خدمات معینی را به صورت رایگان دریافت کنید و برای خدمات درمانی اضافی نیز هزینه دریافت می شود.
 • پلی کلینیک های تجاری (شخصی): این نوع از مراکز طیف گسترده تری از خدمات را ارائه می دهند که اکثر آن ها با پرداخت هزینه در دسترس هستند و کلینیک های دندانپزشکی عمومی و خصوصی را در روسیه شامل می شوند.
 • کلینیک های لوکس (VIP):  این مراکز عمدتا در مسکو واقع شده اند و شامل متخصصان بین المللی می شوند که با جدیدترین فناوری ها، درمان پیشرفته ای را انجام می دهند. برخی از مراکز مهم ظرفیت درمان تا 100 نفر را دارند.

شرایط مراجعه به دندانپزشک در مسکو یا مناطق دیگر روسیه

دندانپزشکی در روسیه
شرایط مراجعه به دندانپزشک

از آنجایی که دندانپزشکی در روسیه تحت پوشش بیمه خدمات درمانی کشور نیست، مگر در برخی از گروه ها، بنابراین شما باید بیمه خدمات درمانی خصوصی داشته باشید که برای پوشش مراقبت های دندانپزشکی تمدید شده باشد یا بخواهید خود را برای دریافت خدمات دندانپزشکی به روسیه سفر کنید. برای اطلاعات بیشتر به راهنمای ما در زمینه بیمه درمانی در روسیه مراجعه کنید.

اگر بیشتر از دندانپزشکان روسی استفاده کنید، چه دولتی و چه خصوصی، و بتوانید هزینه مقدماتی بپردازید یا از بیمه پزشکی استفاده کنید، به ندرت ممکن است مزایایی از جمله خدمات رایگان دندانپزشکی دریافت کنید. برای دریافت این مزایا معمولاً فرآیند ثبت نام وجود ندارد.

می توانید از طریق تلفن یا حضوری برای مراجعه به دندانپزشک وقت رزرو کنید. برخی از کلینیک های دندانپزشکی خصوصی به سبک غربی می توانند رزرو آنلاین را بپذیرند. مرکز پزشکی اروپا (The European Medical Center)، که مجموعه ای از خدمات درمانی ویژه از جمله دندانپزشکان در روسیه را در اختیار شما قرار می دهد، قرارهای آنلاین را برای مشاوره در نظر می گیرد که می توانید زمان ملاقات و تاریخ مناسب برای خود را انتخاب کنید. هم چنین در مرکز دندانپزشکی فرانسه (French Dental Center) باید قبل از اقدام به رزرو وقت ملاقات، ابتدا به صورت آنلاین ثبت نام کنید.

بسته به نوع خدمات مورد نیاز، مراحل دقیق و زمان انتظار از یک کلینیک به کلینیک دیگر نیز متفاوت خواهد بود. اما لیست های انتظار در کلینیک های خصوصی معمولاً خیلی طولانی نیستند.

درمان تخصصی دندان در روسیه

دندانپزشکی در روسیه
درمان تخصصی دندان

کلینیک های دندانپزشکی شخصی یا VIP، طیف گسترده ای از درمان های خاص، از جمله درمان زیبایی را ارائه می دهند. اگر احساس می کنید به درمان تخصصی نیاز دارید، در جلسه مشاوره اولیه باید در مورد این موضوع بحث کنید. تمام درمان های تخصصی دندانپزشکی در روسیه نیاز به پرداخت هزینه دارند و از قیمت اصلی آن نیز گران تر خواهد بود.

جزئیات برخی از درمان های تخصصی موجود در کلینیک های دندانپزشکی خصوصی در روسیه به شرح زیر است:

مرکز پزشکی اروپا (The European Medical Center)

 • Therapeutic dental care
 • Surgical dental care
 • Orthodontic care
 • Prosthodontic care
 • Preventative dentistry
 • Implantology and maxillofacial surgery

کلینیک دندانپزشکی آمریکا (American Dental Clinic)

 • Preventative dentistry
 • Periodontal therapy
 • Root canal therapy
 • (Cosmetic dentistry (whitening, bleaching, etc.
 • (Maxillofacial surgery (e.g. implants
 • Orthodontics
 • Endodontics

مرکز دندانپزشکی فرانسه (French Dental Center)

 • Orthopedics
 • Implantology
 • Surgical treatment
 • Orthodontics
 • Periodontics
 • (Aesthetics (cosmetic treatment

نحوه پیدا کردن دندانپزشک در مسکو ، روسیه

دندانپزشکی در روسیه
نحوه پیدا کردن دندانپزشک در مسکو

اگر می خواهید یک دندانپزشک معروف در روسیه پیدا کنید، می توانید از طریق توصیه اشخاص یا از طریق سفارت ملی خود این کار را انجام دهید. بیشتر سفارتخانه ها لیست های پزشکان توصیه شده و خدمات پزشکی برای هر کشور را دارند.

دایرکتوری کلینیک های دندانپزشکی در روسیه را می توان در وب سایت وزارت بهداشت روسیه یافت. به همین ترتیب کلینیک های دندانپزشکی در مسکو را می توان در وب سایت وزارت بهداشت مسکو یافت. مرکز پزشکی اروپا همچنین به شما امکان جستجوی دندانپزشک را در وب سایت خود می دهد.

اگر می خواهید دندانپزشکان را با توجه به رتبه بندی و همچنین اطلاعات بیشتر مانند هزینه ها مقایسه کنید، می توانید از وب سایت WhatClinic که اطلاعاتی در حدود 250 کلینیک دندانپزشکی در روسیه دارد استفاده کنید.

کلینیک های محبوب دندانپزشکی در روسیه برای گردشگران شامل موارد زیر است:

هزینه دندانپزشکی در روسیه

دندانپزشکی در روسیه
هزینه دندانپزشکی در روسیه

هزینه دندانپزشکی بسته به نوع خدماتی که شما استفاده می کنید بسیار متفاوت است. وب سایت WhatClinic اطلاعات مربوط به هزینه های ارائه دهندگان دندانپزشکی را در اختیار دارد. هزینه های معاینه و مشاوره می تواند بین 6 تا 50 یورو، پر کردن بین 15 تا 50 یور ، ریشه دندان بین 50 تا 200 یورو، تاج 90 و 400 یورو و کاشت دندان در هر جایی بین 180 تا 1650 یورو باشد.

در جدول زیر قیمت متوسط ​​به یورو از درمان خصوصی دندانپزشکی بین روسیه، انگلیس، ایالات متحده، فرانسه و آلمان مقایسه شده است.

پر کردنعصب کشی قالب گیری دندانایمپلنت های دندانی
روسیه 40-50100-200200-3001500
فرانسه  // /2000
آلمان 752003002100
انگلیس 1003007503400
ایالات متحده 160650550-1100375

بیمه دندانپزشکی خصوصی در روسیه

تعدادی از شرکت های بیمه درمانی برای گردشگران وجود دارند که برنامه هایی برای پوشش خدمات درمانی دندانپزشکی ارائه می دهند، از جمله:

شرایط اضطراری

بسیاری از کلینیک های دندانپزشکی به ویژه در مسکو بصورت 24 ساعته باز هستند. همچنین در مسکو دو عدد شماره مراقبت های دندانپزشکی اضطراری وجود دارد که +7 (495) 628-30-38 (تا 8:00) یا +7 (499) 264-49-65 (بعد از 8:00) یا +7 (499) هستند. 148-55-22 (21) برای مراقبت های پزشکی برای کودکان می باشد. همچنین برای اورژانس های پزشکی عمومی می توانید با 103 یا 112 تماس بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *