سفارت های ایران و روسیه
سفارت های ایران و روسیه
جولای 16, 2019
سفر به سوچی
سفر به سوچی روسیه
جولای 18, 2019

مراکز خرید شهر سامارا

مراکز خرید سامارا

شهر سامارا یکی دیگر از شهرهای بزرگ روسیه است که همانند شهر مسکو و سنت پترزبورگ دارای مراکز تفریحی و مراکز خرید زیادی است. یکی از مهمترین اطلاعاتی که در سفر به هر شهر باید بدانید اطلاع از مراکز خرید است. در این مقاله مراکز خرید شهر سامارا روسیه را به شما معرفی می کنیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شهر سامارا روسیه می توانید به مطلب معرفی شهر سامارا مراجعه کنید.

1- ویوالند (vivaland)

مراکز خرید سامارا
ویوالند یک مرکز خرید و یک مجتمع سرگرمی است.

ویوالند یک مرکز خرید و یک مجتمع سرگرمی است که علاوه بر مراکز فروش پوشاکی مثل لباس، کفش، کیف و اسباب بازی؛ انواع غذاهای فست فودی نیز در بازار آنها وجود دارد و انواع غذاهای مدرن و سنتی را در رستوران های این مرکز خرید می توان پیدا کرد. در این مرکز خرید فضایی برای بازی بیلیارد فراهم شده که افراد زیادی برای بازی به آنجا مراجعه می کنند و همینطور دارای سینما است که بر جذابیت های این مرکز خرید و استقبال مردم افزوده است.

ویوالند از مراکز خرید قدیمی شهر سامارا محسوب می شود و از سال 2009 افتتاح شده است. این مرکز خرید دارای 3 طبقه است و هرروزه افراد زیادی برای بازدید و خرید به آنجا می روند. بهترین و مشهورترین محصولات و برند های روسیه در این مرکز خرید پیدا خواهد شد.

2- مگاسیتی ( Megacity )

مراکز خرید سامارا
مگاسیتی یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین مراکز خرید روسیه است.

مگاسیتی یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین مراکز خرید روسیه است که مرکز خریدی فوق العاده مدرن است. این مرکز خرید مکان صدها مارک مشهور، رستوران ها و فروشگاه هایی است که همه انواع وسایل از جمله لباس و لوازم منزل و همچنین لوازم الکترونیکی در آن موجود است.

مراکز خرید سامارا
وجود حدود 80 فروشگاه از محصولات مختلف و فود کورت های متعدد و حضور برند های معتبر بر جذابیت این مرکز افزوده است.

در این مرکز خرید رویداد های مختلفی مانند مراسم رقص، نمایش های موسیقی، جشن های بزرگ و رویداد های ورزشی و همچنین نمایشگاه های مختلف برگزار می شود. مراسم های محلی، برای معرفی فرهنگ بین بازدید کنندگان و توریست ها برگزار می شود و همینطور مراسم های بین المللی نیز برای اشتراک فرهنگ بین ملت ها در این مکان برگزار می شود.

این مرکز خرید نیز از مراکز قدیمی خرید این شهر به حساب می آید که در سال 2006 افتتاح شده است. وجود حدود 80 فروشگاه از محصولات مختلف و فود کورت های متعدد و حضور برند های معتبر بر جذابیت این مرکز افزوده است.

3- ایسبرگ (Iceberg)

مراکز خرید سامارا
برای همه افرادی که به این شهر سفر می کنند بازدید از مرکز خرید ایسبرگ توصیه می شود.

این مرکز خرید در هتل ایسبرگ، که یک هتل با پذیرش 24 ساعته است قرار دارد و دارای رستوران هایی است که غذاهای اروپایی و ارمنی سرو می کنند. رستوران ها و مراکز زیبایی، مغازه ها و سالن های ورزشی از دیگر امکانات این مرکز خرید و هتل هستند.

یکی از نکات جالب این مرکز دسترسی آسان به هتل و مرکز خرید در کنار هم هست و این نکته باعث جذب توریست های زیادی به این مکان می شود. برای همه افرادی که به این شهر سفر می کنند بازدید از مرکز خرید ایسبرگ توصیه می شود.

4- گودوک (Gudok)

مراکز خرید سامارا
این مرکز دارای 6 طبقه است که دفاتر اداری و فروشگاه های زیاد و امکانات تفریحی متعدد در آن وجود دارد.

مرکز خرید گودوک از ایستگاه قطار شهر سامارا فقط 5 دقیقه فاصله دارد. 200 فروشگاه پوشاک و کفش و لوازم جانبی از مارک های شناخته شده بین المللی و روسیه وجود دارد. این مرکز دارای 6 طبقه است که دفاتر اداری و فروشگاه های زیاد و امکانات تفریحی متعدد در آن وجود دارد.

مراکز خرید سامارا
در هر ماه حدود 2 میلیون نفر از این مرکز بازدید می کنند و مساحت این مرکز حدود 120 هزار متر مربع است.

در هر ماه حدود 2 میلیون نفر از این مرکز بازدید می کنند و مساحت این مرکز حدود 120 هزار متر مربع است. امکانات تفریحی مخصوصا زمین بازی کودکان و همچنین وجود سینما و سالن های زیبایی بسیار، از دیگر جاذبه های این مرکز خرید به حساب می آید.

امبار ( Ambar )

مراکز خرید سامارا
این مرکز خرید رستوران های زیادی دارد و انواع غذاهای سراسر دنیا در آن پیدا می شود.

این مرکز خرید رستوران های زیادی دارد و انواع غذاهای سراسر دنیا در آن پیدا می شود. یکی از نکات جالب توجه این مرکز طراحی هوشمندانه آن است که بازدید کنندگان به آسانی به همه قسمت های این مرکز می توانند دسترسی داشته باشند. این مرکز در دو طبقه ساخته شده است و دارای حدود 200 فروشگاه مختلف و رستوران های متعدد و سالن سینما و همچنین مکان های تفریحی زیاد برای کودکان است.

مراکز خرید سامارا
حدود 200 فروشگاه مختلف و رستوران های متعدد و سالن سینما و همچنین مکان های تفریحی زیاد برای کودکان دارد.

کاسماپورت ( Cosmoport )

مراکز خرید سامارا
این مرکز خرید نیز از سال 2007 افتتاح شده است و یک مرکز تجاری تفریحی است.

این مرکز خرید نیز از سال 2007 افتتاح شده است و یک مرکز تجاری تفریحی است. در این مرکز برند های معروف لباس وجود دارد که می توان با مراجعه به این مرکز به آنها دسترسی پیدا کرد. حدود 100 فروشگاه مختلف نیز در این مرکز وجود دارد که انواع و اقسام کالاهای مورد نیاز را می توان در آن پیدا کرد.

مکان های تفریحی نیز در این مرکز وجود دارد که می توان به محوطه مخصوص بازی کودکان و سالن سینما با هشت پرده اشاره کرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *