ثبت نام بورسیه تحصیلی روسیه
تا سال 2023، روسیه سهمیه دانشجویان خارجی را به 30 هزار نفر افزایش خواهد داد
فوریه 28, 2022

UrFU یک مدرسه زمستانی برای دانشجویان خارجی برگزار کرده است!

مصاحبه-با-ریکاردو-دانشجوی-spbpu

در 31 ژانویه، در دانشگاه فدرال اورال (UrFU) مدرسه زمستانی سال 2022، “میراث شوروی در روسیه مدرن” افتتاح شد. به مدت دو هفته، شرکت کنندگان از سوئیس، دانمارک و آلمان این فرصت را داشتند که زمستان و زندگی واقعی روسیه را در یکاترینبورگ تجربه کنند، و همچنین در سخنرانی ها، سمینار ها و کارگاه های آموزشی با اساتید برتر UrFU در مورد اتحاد جماهیر شوروی و تأثیر آن بر روسیه شرکت کنند.

در هفته اول، گروه از موزه اتحاد جماهیر شوروی بازدید کردند و درباره زندگی واقعی یک شهروند شوروی اطلاعات بیشتری کسب کردند. در یکاترینبورگ گشتی در مکان های مربوط به گذشته و حال پایتخت صنعتی روسیه داشتند. اپرای شهر نیز به یکی از ایستگاه های این شهر تبدیل شد و به مهمانان اجازه داد از فضای باله روسی لذت ببرند.

در هفته دوم، شرکت کنندگان به بررسی معماری شوروی و تاریخ اجتماعی اتحاد جماهیر شوروی پرداختند. آن ها از معروف ترین نمونه های آوانگارد شوروی در یکاترینبورگ دیدن کردند: روستای چکیست ها، اورالماش و برج سفید. در 12 و 13 فوریه مراسم اختتامیه برگزار شد و شرکت کنندگان در مدرسه گواهینامه خود را دریافت کردند. آن ها از فرصتی که برای حضور در مدرسه زمستانی 2022 و کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرهنگ روسیه و روسیه واقعی به دست آوردند سپاسگزار بودند.

منبع: studyinrussia

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *