تافل برای اپلای
مزایا و معایب شرکت در آزمون تافل برای اپلای دانشگاه در خارج از کشور
ژانویه 20, 2022
تورنمنت-فوتسال-دانشگاه-دولتی-ورونژ-2022
دانشگاه دولتی ورونژ یک تورنمنت فوتسال برای دانشجویان خارجی برگزار کرد
فوریه 14, 2022

مدرسه زمستانی بین المللی 2022 در پلی تکنیک سنت پترزبورگ آغاز شده است

ترم-زمستانه-2021-در-دانشگاه-های-روسیه

مدرسه زمستانی پلی تکنیک بین المللی آنلاین کار خود را در دانشگاه پلی تکنیک سنت پترزبورگ (SPbPU) آغاز کرده است. فصل جدید این پروگرام بیش از 450 دانشجو از 20 کشور از جمله چین، آلمان، فرانسه، پرتغال، کرواسی، ایتالیا، هند و بسیاری دیگر را گرد هم آورد. از دی تا اسفند 26 برنامه درسی اجرا می شود. 6 مورد از آن ها برای اولین بار برگزار می شود: “ماشین های حمل و نقل“، “مدیریت پروژه برای توسعه پایدار“، “مالی کمی: بازار های مالی“، “تجزیه و تحلیل منابع انسانی و توسعه سرمایه انسانی“، “روسیه در جهان“، و ” زبان های جهان و TESOL».

تکمیل موفقیت آمیز دوره ها منجر به دریافت گواهینامه های بین المللی با اعتبار ECTS می شود که شرکت کنندگان می توانند از آن در دانشگاه های خود استفاده کنند. بیش از 350 شرکت کننده به مراسم افتتاحیه در پلتفرم مایکروسافت تیمز پیوستند. در میان آن ها دانشجویان زیادی از دانشگاه های همکار SPbPU وجود داشتند: دانشگاه Tsinghua، دانشگاه ژجیانگ، دانشگاه دریایی شانگهای (همه از چین)، دانشگاه فنی مونیخ (آلمان) و غیره.

دانش آموزان مورد استقبال مدیران برنامه ها قرار گرفتند. ویاچسلاو پوتخین، رئیس بخش فناوری اطلاعات مدرسه زمستانی، تأکید کرد که امسال دانشجویان برنامه‌ هایی را در زمینه داده‌ های بزرگ، هوش مصنوعی و یادگیری ماشینی به‌ روز رسانی خواهند کرد. اوکسانا اوسیوا، مدیر مرکز اطلاعات و پشتیبانی برنامه، در مورد برنامه های اقتصاد و مدیریت صحبت کرد.

دانشجویان علاقه خاصی به برنامه “مالی کمی: بازارهای مالی” داشتند، که توسعه آن از اوایل سال 2019 آغاز شد. پس از تکمیل این برنامه، شرکت کنندگان دانش در ارزیابی سودآوری دارایی ها و ریسک ها، تجربه در مدل سازی مالی با استفاده از نرم افزارهای مختلف خواهند داشت.همچنین، یاد خواهند گرفت که چگونه تفسیر جامعی از اطلاعات موجود انجام دهند و تصمیمات آگاهانه در مدیریت و تجزیه و تحلیل بگیرند.

منبع: studyinrussia

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *