دانشگاه ملی تحقیقات الکترونیکی فناوری MIET
درباره دانشگاه ملی تحقیقات الکترونیکی فناوری – MIET
آگوست 23, 2021
تجربه تحصیل دانشجویان خارجی در روسیه
از کنگو تا چین: تجربه تحصیل دانشجویان خارجی در روسیه
آگوست 28, 2021

مدرسه تابستانی کارآفرینی فناوری اطلاعات (IT) در کازان آغاز می شود

مدرسه-تابستانی-کارآفرینی-it-کازان

از 15 تا 31 اوت، مدرسه تابستانی بین المللی “کسب و کار فناوری اطلاعات – از ایده تا راه اندازی!” در دانشگاه فنی کازان برگزار می شود. در این رویداد دانشجویانی از آلمان، شیلی، ترکیه، ویتنام، هند و روسیه (تومسک و کازان) حضور خواهند داشت. همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد این مدرسه تابستانی به دست بیاورید.

دانشجویانی متقاضی این دوره، فناوری اطلاعات و مبانی کارآفرینی فناوری اطلاعات، توسعه طرز فکر کارآفرینانه، روسی به عنوان زبان خارجی، مدیریت تعارض و همچنین توانایی کار تیمی را مطالعه خواهند کرد. به طور خاص، شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت تا به سخنرانی های مربوط به شیوه طراحی محصولات و خدمات دیجیتال، در شبکه های اجتماعی، کارآفرینی فناوری اطلاعات و بسیاری موضوعات دیگر گوش دهند.

به عنوان بخشی از آموزش، دانشجویان همچنین می توانند از شرکت های فناوری اطلاعات و شرکت های صنعتی تاتارستان دیدن کنند. بر اساس نتایج مدرسه تابستانی، شرکت کنندگان پروژه های طراحی ای را توسعه می دهند که در مقابل متخصصان، کارآفرینان مجرب فناوری اطلاعات از آن ها دفاع خواهند کرد و این پروژه پایانی این دوره خواهد بود. برگزارکنندگان امیدوارند برخی از این ایده ها در پروژه های واقعی نیز اجرا شوند. برای ثبت نام در این دوره ها می توانید به وبسایت رسمی دانشگاه ارائه دهنده مراجعه کنید، همچنین می توانید تجربه ای در دانشگاه های روسیه کسب کنید و بر اساس آن برای آینده تحصیلی خود در این کشور به خوبی تصمیم بگیرید. شما می توانید برای دریافت راهنمایی هایی تخصصی در زمینه تحصیل در روسیه از مشاوره تحصیلی رایگان الیت کمک بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *