کریسمس روسیه
مردم روسیه کریسمس را چگونه جشن می گیرند؟
دسامبر 16, 2020
روز روسیه
مردم روسیه، روز روسیه 12 ژوئن را چگونه جشن می گیرند
دسامبر 19, 2020

مدرسه تابستانی زبان روسی در دانشگاه مالی مسکو

مدرسه تابستانی زبان روسی

بسیاری از ما خود را در فکر این می بینیم که صحبت کردن با چندین زبان خارجی چقدر عالی خواهد بود اما داستان بودا که به 150 زبان صحبت می کرد و داستان های افرادی که از 40 تا 60 زبان صحبت می کنند اغلب ما را هیجان زده می کند و به این فکر می کنیم که آیا ما نیز می توانیم یا نه. بیایید رویایمان را محقق کنیم. دانشمندان هنوز نمی توانند به ما بگویند که یک انسان عادی نمی تواند به چند زبان تسلط داشته باشد. با این حال، ما می توانیم خوشحال باشیم زیرا طبق آخرین اطلاعات دانشمندان بریتانیایی، حتی اگر ضریب هوشی یک فرد متوسط ​​ را داشته باشید، می توانید به چند زبان تسلط پیدا کنید و هیچگاه برای شروع دیر نیست. این دلیل خوبی برای تبدیل شدن به فردی چند زبانه و تسلط بر زبان دیگری، مانند روسی است، نه؟

ناگفته نماند که یادگیری یک زبان خارجی کار پیچیده ای است. حتی لومب کاتو، نویسنده مشهور، روند کار را با طوفان و قلعه مقایسه می کند. وی پیشنهاد می کند که برای موفقیت، همزمان از همه ابزارهای موجود استفاده کنید، از جمله خواندن روزنامه، گوش دادن به رادیو، تماشای فیلم به زبان اصلی، شرکت در سخنرانی های ارائه شده به زبان خارجی، کتاب درسی، نوشتن نامه، جلسات و گفتگو با دوستانی که بومی زبان هستند.

شما می توانید از همین حالا کار با بخشی از این ابزارها را شروع کنید و ما می توانیم دروس ارائه شده توسط یک مربی، آموزش آزمون و تجزیه و تحلیل مواد، جلسات و مکالمه با زبان مادری را در تابستان در مدرسه تابستانی زبان روسی دانشگاه مالی ارائه دهیم. علاوه بر این، شما فرصتی خواهید داشت که مسکو را ببینید، با ما در چرخش زندگی یکی از سیاست های بزرگ جهان همراه شوید، نگاهی به آثار تاریخی بیندازید و درباره سنت ها و فرهنگ روسیه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

مدرسه تابستانی در پردیس دانشگاه مالی در مسکو کار خواهد کرد. شما فرصتی خواهید داشت تا یادگیری زبان روسی را با تورهای مسکو که می توانید از دیدنی های مهم پایتخت روسیه ببینید، ترکیب کنید. ترکیب گروه دانشجویی به سطح مهارت در زبان بستگی خواهد داشت. در هر گروه 7 تا 10 نفر حضور خواهند داشت. پس از اتمام دوره، دانشجویان دانشکده گواهی مربوطه صادر شده توسط دانشگاه مالی را دریافت می کنند.

دانشجویان در محوطه دانشگاه واقع در لنینگرادسکی پروسپکت، وسیع ترین خیابان مسکو تحصیل می کنند، اسکان داده می شوند و وعده های غذایی خود را می خورند. این بخشی از جاده قدیمی است که از مسکو به شهر Tver و Novgorod منتهی می شود. این جاده در اواسط قرن هجدهم مسکو و سنت پترزبورگ را به هم متصل کرد. نماد دهای اصلی روسیه، میدان سرخ، کاخ کرملین، تئاتر بولشوی، کلیسای جامع مسیح منجی، گالری ترتیاکوف همه از طریق دانشگاه به راحتی قابل دسترسی هستند. برای رفتن به آنجا می توانید از مترو یا حمل و نقل زمینی استفاده کنید.

مدرسه تابستانی موارد زیر را به شما ارائه می دهد:

  • آزمون مقدماتی
  • کلاس های زبان روسی (70 ساعت) که شامل خواندن، نوشتن، صحبت کردن، تمرین گوش دادن و درس های آوایی و گرامر است.
  • آزمون نهایی و جلسات مشاوره فردی که به نتایج آزمون بستگی دارد
  • توصیه هایی برای مطالعه مستقل بیشتر زبان روسی
  • یک سری سخنرانی کوتاه در مورد تاریخ و فرهنگ روسیه به زبان انگلیسی (10 ساعت)
  • یک برنامه فرهنگی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *