روز آزاد MIPT 2021
در مورد روز آزاد دانشگاه MIPT بیشتر بدانید – آوریل2021
آوریل 22, 2021
برنامه هوش مصنوعی آنلاین MIPT
MIPT برنامه هوش مصنوعی آنلاین را راه اندازی می کند
می 2, 2021

تحصیل در مدرسه تابستانی بین المللی HSE به صورت رایگان

مدرسه تابستانی بین المللی HSE سال 2021

دانشگاه HSE پذیرش بورس تحصیلی تابستان جهانی شما را در مدرسه تابستانی بین المللی باز می کند و فرصتی را برای گذراندن یک دوره به صورت رایگان ارائه می دهد. قبل از 14 مه ثبت نام کنید. در سال 2021، مدرسه تابستانی بین المللی HSE از 28 ژوئن تا 23 ژوئیه بصورت آنلاین برگزار می شود. این برنامه شامل 11 دوره در زمینه زبان و فرهنگ روسی، اقتصاد، سیاست و روابط بین الملل است. هر کدام 1 تا 4 هفته است.

دانشگاه HSE به پنج نفر از با استعدادترین شرکت کنندگان بورسیه می دهد. برای شرکت در این رقابت به یک فیلم کوتاه خلاقانه ضبط کنید و در آن به سؤال “چگونه مدرسه تابستانی بر اهداف حرفه ای و شخصی شما تأثیر می گذارد؟” پاسخ بدهید. فراموش نکنید که لینک ویدیویتان را به همراه فرم درخواست در وبسایت رسمی HSE بارگذاری کنید. همچنین، از 5 ژوئیه تا 16 ژوئیه، شرکت کنندگان در دوره چهار هفته ای روسیه مدرن: زبان و فرهنگ قادر به گذراندن دوره دیگری به صورت رایگان هستند: ادبیات روسیه: منطق میل در داستان های کوتاه یا تاریخ، هنر و فرهنگ روسیه در قرن.

محبوب ترین دوره های کوتاه مدت را می توانید از دانشگاه HSE و سایر سازمان های آموزشی در بخش مدارس زمستانی و تابستانی بیابید. همین حالا دوره مورد نظر خود را انتخاب کنید و در صورت علاقه برای ثبت نام اقدام کنید. برای انتخاب رشته مناسب خود می توانید به کارشناسان الیت مراجعه کنید و در دانشگاه ملی تحقیقات و مدرسه عالی اقتصاد HSE مسکو ثبت نام کنید. فراموش نکنید که تحصیل در دانشگاه مورد علاقه تان در روسیه تنها یک رویا نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *