بازاریابی-در-دانشگاه-های-روسیه-2021
بررسی رشته بازاریابی و رسانه های جدید را در دانشگاه های روسیه 2021
جولای 31, 2021
برنامه-علم-داده-در-دانشگاه-پتروزاوودس
برنامه کارشناسی ارشد جدید “علم داده” در دانشگاه ایالتی پتروزاوودسک راه اندازی شد
آگوست 1, 2021

مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک 2021 بیش از 400 دانشجویان از 30 کشور جهان را گرد هم آورد

مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک 2021

مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک 2021 به طور رسمی آغاز به کار کرد. در مجموع، بیش از 400 دانشجو از بیش از 30 کشور جهان برای برنامه های مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک ثبت نام کردند. تا پایان تابستان، آن ها علوم طبیعی و مهندسی را مطالعه خواهند کرد. هوافضا، اطلاعات و فناوری های دیجیتال؛ انرژی و مهندسی عمران، علوم زندگی، تجارت و اقتصاد، زبان و فرهنگ روسی.

و البته تصور مدرسه تابستانی بین المللی پلی تکنیک بدون واحد های آموزشی زبان و فرهنگ روسی دشوار است. امسال دانشجویانی از اسپانیا، بلژیک، ترکیه، چین، ژاپن، آلمان، بنگلادش، لهستان و اندونزی برای آن ثبت نام کردند. اکثر شرکت کنندگان برای مطالعه فشرده زبان روسی واحد هایی را انتخاب کردند. همه کلاس ها در قالب تعاملی برگزار می شوند که نشان دهنده میزان بالای مشارکت در فرایند آموزشی و تعامل مداوم با معلمان در زمان واقعی است. یکی از اهداف اصلی این برنامه ها کمک به دانش آموزان برای غلبه بر ناامنی و شروع ارتباط با زبان روسی است.

برای غرق شدن بهتر نه تنها در زبان، بلکه در محیط فرهنگی، تور های مجازی به دیدنی های اصلی شهر، کلاس های مستر درمورد غذا های روسی، سنت ها و هنر های روسی برای شرکت کنندگان ارائه می شود. دانش آموزان سطوح بالا تر زبان که در سنت پترزبورگ هستند، پس از فارغ التحصیلی از مدرسه تابستانی، فرصتی اضافی برای گذراندن آزمون دولتی با زبان خارجی روسی (TORFL) در اختیار خواهند داشت.

اگر تا به حال چیزی در مورد مدرسه های تابستانی دانشگاه های روسیه نشنیده اید، توصیه می کنیم اخبار ما را دنبال کنید تا زمان ثبت نام برای این واحد ها را بیاموزید و به موقع برای ثبت نام آن ها اقدام کنید. اگر هنوز نمی دانید که کدام دانشگاه و کدام رشته برای شما مناسب تر است، می توانید از مشاوره رایگان الیت کمک گرفته و بدون هیچ هزینه ای مسیر تحصیلی خود در روسیه را بیابید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *