رشته طراحی لباس روسیه
تحصیل در رشته طراحی لباس و فشن روسیه و آینده شغلی آن
نوامبر 18, 2020
مهندسی مواد روسیه
تحصیل در رشته مهندسی مواد در دانشگاه های روسیه
دسامبر 9, 2020

مجله زمین شناسی و ژئوفیزیک روسیه دانشگاه NSU به یکی از پرمخاطب ترین ها در جهان تبدیل شده است

مجله زمین شناسی و ژئوفیزیک روسیه دانشگاه NSU

مجله زمین شناسی و ژئوفیزیک روسیه دانشگاه NSU نسخه انگلیسی زبان این مجله علمی برجسته روسیه است. در اوایل سال جاری، دانشگاه دولتی نووسیبیرسک ناشر رسمی آن شد تا انتشارات را به سطح بین المللی برساند. در پایان اکتبر 2020، زمین شناسی و ژئوفیزیک روسیه فرصتی برای انتشار در یکی از معتبر ترین منابع جهانی علوم زمین شناسی، GeoScienceWorld دریافت کردند. این باعث شد NSU با ناشران دانشگاهی کمبریج و وایومینگ و همچنین بزرگترین انجمن های زمین شناسی در همان سطح باشد.

کتابخانه GSW شامل کارهای دارای رتبه بندی بالا در زمینه های زمین شناسی، کانی شناسی، زمین شناسی نفت و گاز و ژئوفیزیک است. در حال حاضر، این مجموعه شامل بیش از 2200 کتاب الکترونیکی و 49 مجله است و زمین شناسی و ژئوفیزیک روسیه اکنون یکی از آن ها است. NSU اولین و تنها دانشگاه روسی بود که در GSW ارائه شد. روند بارگذاری در حال انجام است، اما شما می توانید مقالات محققان NSU، موسسات SB RAS و بسیاری از دانشگاه ها و سازمان های علمی روسیه را بخوانید.

از نظر زمین شناسی و ژئوفیزیک روسیه، این یک رویداد مهم و نتیجه کار دو سال گذشته است. سطح بین المللی انتشار قبلا ذکر شده بود. این مجله در پایگاه های علمی معتبری در جهان مانند Web of Science و Scopus گنجانده شده و در 10 مجله علمی پر استناد در روسیه قرار گرفته است.

دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک به دلیل سطح بالای آموزشی که برای دانشجویان گروه زمین شناسی و ژئوفیزیک فراهم می کند، در جامعه دانشگاهی بین المللی به طور گسترده ای شناخته شده است. فارغ التحصیلان NSU در معتبرترین مراکز تحقیقاتی و مشاغل بزرگ در صنعت زمین شناسی مانند Schlumberger ،Baker Hughes ،Weatherford ،Halliburton و غیره استخدام می شوند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رشته زمین شناسی و پذیرش دانشگاه NSU در این رشته به شما توصیه می شود که با کارشناس ما ارتباط برقرار کرده و مشورت بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *