سواحل روسیه
بهترین سواحل روسیه برای شنا به همراه تصاویر
دسامبر 30, 2019
تالار بولشوی
تالار تئاتر بولشوی ، نماد هنر و فرهنگ روسیه
ژانویه 3, 2020

قیمت پوشاک در روسیه

قیمت پوشاک

هر کشوری هزینه های خاص خودش را برای زندگی دارد. شما با هر هدفی که به یک کشور سفر کنید هزینه های پایه ای را باید در نظر داشته باشید. از جمله این هزینه ها می توان به هزینه های حمل و نقل، لباس و کفش، ورزش و اوقات فراغت، بازار و خرید، برنامه های ماهانه، اجاره هر ماه، رستوران و غذا اشاره کرد. در این مقاله هدف ما بیان قیمت پوشاک در روسیه است.

توزیع هزینه های موارد فوق با یک مدل آماری توسط محقان روسی بدست آمده است. درصد هریک از هزینه های فوق به طور مجزا آورده شده است. حدود 5 درصد از کل هزینه های لازم در هر کشور مربوط به لباس و کفش است. در مقاله لیست قیمت ها و هزینه های زندگی در روسیه می توانید جزئیات دقیق قیمت ها را مشاهده کنید.

پوشاک روسیه

کشور روسیه دارای انواع مختلفی از بهترین پوشاک و برترین برندها است. با مراجعه به مقاله بهترین برند پوشاک در روسیه می توانید اطلاعات لازم را در این مورد بدست آورید. خرده فروشان روسی متناسب با ارزش روبل قیمت های خود را تغییر می دهند. بازارهای بزرگی در روسیه وجود دارد که در آن ها انواع پوشاک با قیمت های مختلف دیده می شود.

اکثر لباس هایی که مربوط به برندهای معروف در روسیه هستند قیمت های بسیار بالایی دارند. در این بازار ها برندهای خارجی نیز یافت می شود که قیمت آن ها نیز بسیار بالا است. همانطور که گفتیم قیمت اجناس روسیه با ارزش واحد پولی این کشور تعیین می شود. همین امر باعث شده تا خرده فروشان قیمت اجناس خود را با کاهش ارزش روبل بالا ببرند.

قیمت متوسط یک کالای کوچک مانند دستکش یا کلاه از 500 روبل شروع می شود. همچنین قیمت یک شلوار یا ژاکت یا تی شرت ساده بدون اینکه دارای طرح های غیر معمول باشد حدود 1000 تا 1500 روبل است. وجود طرح های غیر معمول بر روی لباس ها باعث افزایش قیمت آن ها خواهد شد. برای خرید لباس های گرم در روسیه نیز باید هزینه ای در حدود 5000 تا 7000 روبل را در نظر داشته باشید.

برای خرید در فروشگاه های بزرگ امکان استفاده از کارت های اعتباری وجود دارد اما برای خرید از خرده فروشان لازم است پول نقد همراه داشته باشید.

در طول سال های اخیر که ارزش واحد پولی روسیه کاهش پیدا کرده است، تقاضای خریداران نیز کمتر شده است. این مورد باعث شده تا خرده فروشان قیمت های خود را تا 20 درصد افزایش دهند. دلیل این افزایش قیمت توسط خرده فروشان این است که آن ها قدرت تولیدی ندارند. تاثیر این افزایش قیمت نه تنها بر روی کالای جدید بلکه بر کالاهای پیشین نیز اثر داشته است.

قیمت پوشاک

قیمت یک جفت جین لویس در روسیه: 491631 و جنس های مشابه در رنج قیمت 300000 تا 700000 هستند.

قیمت یک دست لباس تابستانه در روسیه: 263890 و جنس های مشابه در رنج قیمت 150000 تا 400000 هستند.

قیمت یک جفت کفش ورزشی نایک در روسیه: 510969 و اجناس مشابه در حدود قیمت 350000 تا 700000 هستند.

قیمت یک جفت کفش بیزنسی چرم مردانه: 642835 و دیگر اجناس مشابه دارای قیمتی در حدود 400000 تا 1000000 هستند.

نکته مهم دیگری که لازم است بدان اشاره کرد این است که اکثر اجناس موجود در بازارهای روسیه به علت سلیقه جوانان این کشور، برند های مربوط به اجناس خارجی است. استقبال جوانان از انواع لباس های محلی در این کشور بسیار کم است.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *