ترم-زمستانه-2021-در-دانشگاه-های-روسیه
آنچه که در ترم زمستانه 2021 در دانشگاه های روسیه گذشت!‎
آوریل 8, 2021
itmo-برنامه-های-جدید-آموزشی-را-آغاز-می-کند
ITMO برنامه های جدید آموزشی را آغاز می کند
آوریل 11, 2021

پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های روسیه شغلی در صنعت خدمات مهمان نوازی بیابید

صنعت خدمات مهمان نوازی در روسیه

دانشگاه فدرال سیبری اولین سازمان آموزشی روسیه است که آموزش عالی را برای رستوران داران، هتلداران، مدیران و مدیران آینده ارائه می دهد. در سال 2020، مؤسسه غذای SibFU راه اندازی شد. اکنون تعداد زیادی برنامه آموزشی منحصر به فرد در صنعت هتلداری / مدیریت رستوران / مدیریت کافه اجرا می شود. اگر به مدیریت رستوران علاقه مند هستید، برنامه کارشناسی مدیریت رستوران را در نظر بگیرید. از سال اول تحصیل، شما در رستوران ها، کافه ها و غذا فروشی های کراسنویارسک با آخرین استاندارد ها و مد روز کارآموزی می کنید. مدرک SibFU به شما امکان می دهد به عنوان مدیر رستوران یا معاون مدیر کار کنید. همچنین می توانید در زمینه خدمات تبلیغاتی به تحصیل ادامه دهید و کارشناسی ارشد خود را بگیرید.

مدرک کارشناسی در بازاریابی عاطفی در صنعت مهمان نوازی یکی از جدید ترین برنامه های این مؤسسه است. این برنامه به شما این امکان را می دهد که در پیشرفته ترین فن آوری ها را در خدمات مدرن و جذب مشتری تسلط پیدا کنید. این برنامه شامل دوره های اصلی متخصصان برجسته در این زمینه، کارآموزی محلی و بین المللی در آژانس های خلاقیت است.

علاوه بر برنامه های مؤسسه غذا، SibFU همچنین مدرک لیسانس را در فعالیت های رستوران در جهت “هتلداری مدرن” هدایت می کند. فارغ التحصیلان در مشاغل برجسته در معروف ترین رستوران ها و هتل ها به نیروی حرفه ای بسیار واجد شرایط تبدیل می شوند و می توانند با موفقیت مشاغل خود را راه اندازی کنند. SibFU هنوز هم یکی از معدود دانشگاه های کلاسیک در روسیه است که میهمان نوازی را ارائه می دهد.

همانطور که می دانید دانشگاه های روسیه از سطح علمی بسیار خوبی برخوردارند و مخصوصا دانشگاه فدرال سیبری که یکی ار بهترین مؤسسه های آموزش عالی روسیه محسوب می شود، گزینه ای مناسب برای تحصیل دانشجوبیان از سراسر دنیا می باشد. تحصیل در روسیه و دانشگاه مورد علاقتان تنها یک رویا نیست. شما می توانید به راحتی و با کمترین هزینه در دانشگاه های روسیه تحصیل کنید و به اهداف خود برسید. پس ناامید نباشید و برای دریافت راهنمایی از مشاوران گروه بین المللی الیت، همین حالا اقدام کنید تا مسیر تحصیلی خود در روسیه را مشخص کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *