معرفی شهر چلیابینسک و بررسی تمام مکان های دیدنی و خصوصیات مهم آن
ژانویه 15, 2019
معرفی شهر پتروزاودسک و بررسی تمام مکان های دیدنی و خصوصیات مهم آن
ژانویه 20, 2019

معرفی شهر ولادی وستوک و بررسی تمام مکان های دیدنی و خصوصیات مهم آن

شهر ولادی وستوک

شهر ولادی وستوک

ولادی وستوک یک شهر بندر در شرق روسیه دور است. این در یک شبه جزیره واقع شده است. که توسط دریای ژاپن شسته شده است. ولادیوستوک پایتخت سرزمین پریمورسکی است.

این شهر معاصر به سرعت در حال تغییر است. در طول چند سال گذشته تعدادی از ساختار ها و نهاد های منحصر به فرد در ولادیوستوک ظاهر شدند. از جمله پل های روسی طلایی شاخ. یک دانشگاه بزرگ و تئاتر اپرومیک. این شهر میزبان وقایع در سطح بین المللی است.

از جمله تشست های مختلف انجمن اقتصاد شرقی. مرکز پیشرو آموزش و پرورش علوم. ده ها تن از موسسات آموزش عالی. سازمان های تحقیق و توسعه، موسسه باغ گیاه شناسی و بزرگ ترین و مدرن ترین دانشگاه در روسیه همه در این جا قرار دارند.

ولادی وستوک یک شهر بندر در شرق روسیه دور است.

دروازه آسیا

ولادیوستوک در 750 کیلومتری سئول قرار دارد، 1.335 کیلومتری پکن و کمی بیش از 1000 کیلومتر دور از توکیو. آژانس های مسافرتی محلی، پرواز های ارزان قیمت را ارائه می دهند، تور های قایق وسفر به شهر های آسیایی از جمله تایلند، ویتنام و سنگاپور. اگر مایل به بازدید از این کشور ها هستید فقط کافی است ویزا را در سفارت کشور مربوطه تحویل بگیرید.

ولادیوستوک در 750 کیلومتری سئول قرار دارد .

شهر ساحلی

گردشگران نیز در سفر ساحلی زیبا از ولادیووستوک و 50 جزیره نزدیک به آن، سفر های فراموش نشدنی خود را ارائه می دهند. برای اجاره قایق ها، زیرساخت خوبی در شهر وجود دارد مانند قایق موتوری و غیره.

بسیاری از ساحل های تمیز و راحت و اردوگاه های تفریحی در ولادیوستوک و اطراف آن وجود دارد. رستوران ها و کافه های محلی با انواع غذا های دریایی و ماهی آماده خدمت رسانی هستند.

رستوران ها و کافه های محلی با انواع غذا های دریایی و ماهی آماده خدمت رسانی هستند.

شهر پارک ها

پارک ها یک نقطه تفریحی مورد علاقه برای مردم محلی و بازدید کنندگان از شهرولادی وستوک است که اکثر آن ها غرق در رنگ سبز هستند. آن ها مجهز به سواری و جاذبه های مختلف برای عموم بازدیدکنندگان در تمام سنین هستند و زیرساخت راحتی را ارائه می دهند.

هر پارک به یک پیست اسکیت در زمستان مجهز شده است. تعدادی از رویداد های فرهنگی و سرگرمی در طول سال برگزار می شود. جشنواره ها، کنسرت ها، مسابقات و پارک های گیاه شناسی که در بین مردم محلی کشور روسیه بسیار محبوب است.

پارک ها یک نقطه تفریحی مورد علاقه برای مردم محلی و بازدید کنندگان از شهر است.

شهر چندگانه

مسیحیت ارتدوکس دارای بیشترین تعداد پیروان در شهر ولادی وستوک است. همچنین یهودی، مسلمان، پروتستان، کاتولیک، باپتیست و دیگر جوامع مذهبی در این شهر وجود دارد.

مسیحیت ارتدوکس دارای بیشترین تعداد پیروان در ولادیوستوک است .

شهر حیوانات فعال

در سال 2000 در ولادیمیرک جشنواره ببرآمور در شهر ولادی وستوک برگزار شد. این یک رویداد زیست محیطی است، زمانی که مردم در کنار خیابان های مرکزی شهر راه می روند. هدف اصلی این ابتکار سالانه جلب توجه جامعه به چالش حفظ جمعیت ببرآمور است.

در سال 2000 در ولادیمیرک جشنواره ببر آمور برگزار شد.

نزدیک شهر

جزیره روسی در نزدیکی ولادی وستوک است که یک نقطه تفریحی است که در میان مردم محلی و بازدیدکنندگان شهر محبوب است. این مخصوصا برای پیکنیک، ماهی گیری و غواصی محبوب است.

این جزیره با ساخت و ساز های قلعه شما را شگفت زده می کند. جنگل های زیبا، قلعه ها و خلیج ها، سواحل و اردوگاه های تفریحی همه چیز را که می توانید برای لذت بردن از اوقات فراغت از آن استفاده کنید برای شما در این شهر ارائه می دهیم. اگر این شهر را برای تحصیل در روسیه انتخاب کرده اید می توانید از دانشگاه های ممتاز این شهر استفاده کنید.

4.3/5 - (3 امتیاز)

1 Comment

  1. بهروز گفت:

    به نظر می آید شهر ولادی وستوک آینده رو برشد و درخشانی داشته باشد،آیا شما اطلاعات کاملتری در مورد کار و زندگی برای اتباع ایران دارید؟ متشکرم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *