نووسیبیرسک
شهر نووسیبیرسک
دسامبر 20, 2018
سامارا
شهر سامارا
دسامبر 26, 2018

شهر نیژنی نووگورود

نیژنی نووگورود

نیژنی نووگورود

شهر نیژنی نووگورود در بخش اروپایی روسیه است که در مجاورت اوک و رودخانه ولکا قرار دارد. این شهر در سال 1221 تاسیس شد و در 400 کیلومتری مسکو قرار دارد. یکی از قدیمی ترین شهر های تجاری و صنایع دستی در روسیه است. نیژنی نووگورود یک شهر با سابقه طولانی مدت است. کرملین نیوگنی نووگورود جاذبه اصلی شهر است و چیزی که به طور قانونی از آن متولد شده است. کرملین در آغاز قرن شانزدهم به عنوان یک قلعه نظامی ساخته شد.

نیژنی نووگورود

نیژنی نووگورود

امروزه این موزه مجلل منحصر به فرد نه تنها یک مقصد محبوب برای تور های گردشگری است بلکه  دارای مسابقات و تفریحات ویژه برای تور های مسافرتی است. یکی از خیابان های مرکزی به نام rozhdestvenskaya است که شما هم اکنون می توانید در آن خانه های قرون وسطی 18 و 19 را ببینید. پیاده روی در خیابان های روژدستو نسکایا یک راه تضمین شده برای رسیدن به آرامش و تبدیل شدن به فضای گذشه است.

شهر ادبیات

نیزنی نووگورود جایی است که ماکسیم گورکی یکی از بهترین نویسندگان روسی در جهان کودکی خود را در آن گذرانده است. در سال 1932 شهر به افتخار این نویسنده بزرگ تغییر نام یافت. با این حال در 1990 نیژنی نووگورود نام اولیه خود را بدست آورد. موزه ادبیات گورکی کشور بانمایشگاهی بیش از 100.000 آثار در حال حاضر در نیژنی نووگورود قرار دارد. شعار پروژه مطالعه در روسیه: یاد گیری از همه، کپی از هیچکس.

نیژنی نووگورود

نیزنی نووگورود جایی است که ماکسیم گورکی یکی از بهترین نویسندگان روسی در جهان کودکی خود را در آن گذرانده است.

شهر ادیان مختلف

بیش از 120 جامعه مذهبی و جوامع در نیژنی نووگورود وجود دارد، از جمله کسانی که از پیروان ارتدوکس، مسلمان، یهودی، بودایی و ادیان دیگر اند. در این شهر چندین مسجد، کلیسا و مراکز مذهبی مختلفی وجود دارد.

نیژنی نووگورود

بیش از 120 جامعه مذهبی و جوامع در نیژنی نووگورود وجود دارد.

شهر هنر

تعدادی از مجسمه ها و گالری های جذاب در نیژنی نووگورود وجود دارد. یک بنای تاریخی برای وبلاگ نویسی روسی بنچمارک است. بنای یاد بود به نظر می رسد دو نیمکت شبیه به نوت بوک، به هم پیوسته اند توسط نشانه @. این سایت به اندازه کافی بزرگ و برای ده نفر است و به وای فای رایگان مجهز است. کلادوکا  گالری هنری است که در مرکز شهر واقع شده است و میزبان کنسرت های مختلف است.

نیژنی نووگورود

تعدادی از مجسمه ها و گالری های جذاب در نیژنی نووگورود وجود دارد.

کلاس های کارشناسی ارشد، رویداد های سرگرمی، نمایشگاه های هنری استعداد های محلی کسانی که تجارت را دوستدارند دوستدارند از موزه تفریحی آپارتمان پایین خانه نیز دیدن کنند که به معنای واقعی کلمه خانه ای است که روی سر آن قرار گرفته است.

شهر موسیقی

افراد در نیژنی به موسیقی راک علاقه بسیاری دارند، تعدادی مکان در این شهر وجود داند که کنسرت های مختلف در آن برگزار می شود، کافی شاپ هایی هستند که موسیقی زنده را اجرا می کنند، نوازندگان مشهور روسیه و بازدید کنندگان مکرر اکثرا از نیژنی نووگورود هستند.یاحتی برای مهمانی هالووین نیز تعدادی سایت برای چنین احزابی وجود دارد.

 

امکانات شهری

حمل و نقل عمومی در داخل شهر و توسط تراموا، تاکسی ها، اتوبوس ها، قایق ها و…  ارائه می شود. سیستم حمل و نقل عمومی زیر زمینی در نیژنی نووگورود در سال 1985 افتتاح شد که در حال حاضر دارای دوخط با 15 ایستگاه است. راه آهن گورکی بخشی از راه آهن روسیه را به حدود 5700 کیلومتر اداره می کند. از سال 1862 ارتباط بین راه آهن نجوم نووگورود و شهر توریستی مسکو وجود داشته است. همچنین نیژنی نووگورود دارای فرودگاه بین المللی استریگینیو نیز هست، که دارای پرواز های مستقیم به شهر های بزرگ روسیه است.

نمایشگاه

مرکز نمایشگاه ساختمان اصلی در روح کلاسیکالی و ساختمان های اداری جانبی بود که میدان مرکزی را تشکیل می داد. اکثر نمایشگاه های این شهر در این مکان برگزار می شود.

دانشگاه ها

پژوهشگاه ملی دانشگاه لابا چفسکی نازنین نووگورود (Labachevsky University)

این دانشگاه در سال 1916 تاسیس شد و درسال 1918 اولین موسسه آموزش عالی ایالات متحده روسیه شوروی شد.

درسال 1956 این دانشگاه به نام ریاضی دان بزرگ روسیه نیکولای لاباچوفسکی نامگذاری شد. این دانشگاه یکی از برجسته ترین دانشگاه های تحقیقاتی کلاسیک در روسیه و برنده تمام برنامه های رقابتی بزرگ روسیه است. درسال 2009 دولت روسیه دانشگاه را با جایزه افتخاری دانشگاه ملی تحویل گرفت.

نیژنی نووگورود

دانشگاه لوبا چوفسکی

امروزه دانشگاه لوبا چوفسکی آموزش عالی را به بیش از 25000 دانشجوی کارشناسی و فارغ التحصیل و 100 کارشناس ارشد تحصیلات عالی ارائه می دهد. کارکنان آموزش دانشگاه شامل بیش از 900 کاندیدای علوم است و بیش از 300 پزشک. دانشجویان بین المللی بیش از 85 کشور، این دانشگاه را انتخاب می کنند. دانشگاه لابا چوفسکی فعالانه با بیش از 100موسسه شریک خارجی مشارکت می کند و بسیاری از جوایز بین المللی را بدست آورده و در ارتباط نزدیک با شرکت های مختلف روسی و خارجی فعالیت می کنند.


دانشگاه ملی تحقیق دانشکده اقتصاد (National Research University-Higher schoo of Economics)

این دانشگاه در سال 1992 تاسیس شد. دانشکده اقتصاد یک دانشکده تحقیقاتی ملی واقع در مسکو با شاخه های سنت پترزبورگ، پرم و نیژنی نووگورود است. طیف گسترده ای از برنامه های آموزشی را از برنامه های hes  و آموزش حرفه ای DBA  و  MBA  کارشناسی و کارشناسی ارشد را به صورت حرفه ای آموزش می دهد. این دانشگاه فرصتی برای شرکت در پروژه های علمی و تحقیقاتی همراه با استادان برجسته از روسیه و سراسر جهان را برای دانشجویان جهان فراهم می سازد.

نیژنی نووگورود

مدرسه عالی اقتصاد

مدرسه عالی اقتصاد اولین دانشگاه دولتی روسیه بود که استخدام سخنرانان خارجی شد. امروزه بیش از 100 سخنران از 25 کشور در این دانشگاه کار می کنند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *