نیژنی نووگورود
شهر نیژنی نووگورود
دسامبر 23, 2018
دانشگاه فدرال بالتیک امانوئل کانت
دانشگاه فدرال بالتیک امانوئل کانت (Immanuel Kant Baltic Federal University)
دسامبر 27, 2018

شهر سامارا

سامارا

سامارا

ویژگی های شهر سامارا

سامارا در بخش اروپایی روسیه بنا شده است. در سمت چپ رودخانه ولگا، این شهر مرکز صنعت هوا فضا و صنعت هوایی روسیه و یکی از قدیمی ترین شهر های روسیه است. جذابیت واقعی برای گردشگرانی است که به رود خانه علاقه دارند این شهر است. کشتی های موتوری تور های ولگا و سفر به شهرستان ها در رود خانه یکی از لذت بخش ترین تفریحات برای گردشگران و حتی خود مردم روسیه می باشد. نیژنی نووگورود، کازان، ولگا گراد و تولیاتی همه از ایستگاه رود خانه سامرا شروع می شود.

سامارا

سامارا در بخش اروپایی روسیه بنا شده است.

پیشینه

سامارا ششمین شهر بزرگ روسیه است. این شهر در ناحیه فدرالی ولگا قرار دارد. سامارا پس از رود خانه سامره نام گذاری شده است، نام سامارا برای اولین بار در سال 1361 در یک نشریه روسی ذکر شده است، در سال 1367 در نقشه ذکر شد. سامارا همراه با همسایه شمالی خود کازان مرکز منطقه تاریخی اودل اورال هستند. سامرا یکی از شهر های بزرگ صنعتی روسیه است.

سامارا

سامارا ششمین شهر بزرگ روسیه است.

ملیت

سامرا جمعیت چند ملیتی دارد.

شهر فوتبال

فوتبال در محل زندگی شهری جایگاه ویژه ای دارد، باشگاه مشهور krylya sovetov در این شهر مستقر است و بازی های فوتبال در سطح های مختلف در این جا برگزار می شود. درصورتی که ورزشگاه ملی ماتالورژ یکی از بیشترین بازدید ها را در لیگ برتر روسیه دارد. بازدید از موزه شهر داری یک راه خوب برای شناختن تاریخ فوتبال در سامرا است. سامرا نیز یکی از 11 شهر روسیه است که میزبان جام جهانی 2018 در روسیه است.

سامارا

سامرا نیز یکی از 11 شهر روسیه است که میزبان جام جهانی 2018 در روسیه است.

شهر جشنواره های موسیقی

آب و هوای گرم و طبیعت زیبای سامرا محل مناسب و ایده عالی است برای برگزاری رویداد های بزرگ موسیقی در فضای باز. سامرا از سال 1968 جشنواره شعر گیتار افسانه ای را برگزار کرده است و جشنواره روستای کاشیلی از سال 2007 نیز در این شهر برگزار می شود.

سامارا

آب و هوای گرم و طبیعت زیبای سامرا محل مناسب و ایده عالی است برای برگزاری رویداد های بزرگ موسیقی در فضای باز.

شهر پویا

مساحت زمین سامارا که بیش از 4 کیلومتر است محل برگزاری مهمانی های محلی برای اهالی روسیه و گردشگران است. برای گروه های مختلف مردم مهمانی ها به چهار گروه تقسیم می شود که شامل: خانواده با بچه ها، گروه های دوستانه، ورزشکاران و کسانی که از آرامش لذت می برند. در سامرا نیز یک ساحل شنی وجود دارد. در سامارا هر ساله مسابقه دوچرخه سواری نیز اجرا می شود.

سامارا

سامارا

شهر چندگانه

در سامارا نیز افراد با ادیان و ایده های مختلف به را حتی در کنار هم زندگی می کنند، شما در این شهر کلیساهای ارتدوکس، کاتولیک، پروتستنت، کلیسای رسمی ارمنی، مساجد، کنیسه ها و سایر مکان های مذهبی را پیدا خواهید کرد.

سامارا

سامارا

دانشگاه ها

دانشگاه تحقیقات ملی سامارا (samara national research university)

اگر تحصیل در روسیه را مسیر خود قرار داده اید، این دانشگاه نیز یکی دیگر از دانشگاه های خوب روسیه است. این دانشگاه در سال 1942 تاسیس شد. دانشگاه سامارا پس از ادغام دو موسسه معروف آموزش عالی SSAU  و  SamSU تاسیس شد. امروزه این مرکز علمی آموزشی منحصر به فرد است که متخصصین در زمینه های فناوری های هوا فضایی، علوم فنی، علوم طبیعی و علوم انسانی را آموزش می دهد.

امکانات شهری

متروی سامارا در سال 1987 تاسیس شد و هم اکنون دارای 1 خط و 10 ایستگاه می باشد. سامرا تجهیزات حمل و نقل زیادی دارد. سامرا در بزرگراه m5  واقع شده است، یک جاده اصلی بین مسکو ومنطقه اورال. حمل و نقل عمومی روسیه شامل مترو سامرا، تراموا، خطوط قطار های شهری، اتوبوس رانی شهری و خصوصی و محلی که در حومه شهر خدمت می کنند.

سامارا

سامارا

خطوط راه آهن به مسکو و دیگر شهر های بزرگ روسیه وجود دارد. ساختمان جدید راه آهن در سال 2001 تکمیل شد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *