رتبه دانشگاه فدرال کازان
رتبه جهانی دانشگاه فدرال کازان در 2021
فوریه 27, 2021
شغل با مدرک دیپلم MEPhI
شغل موفق در صنعت انرژی هسته ای با مدرک دیپلم MEPhI
مارس 2, 2021

با TSU شغلی در امور مالی و حسابداری داشته باشید

شغل در TSU

بیشتر و بیشتر برنامه های دانشگاه های روسیه وضعیت بین المللی را دریافت می کنند. در اوایل سال 2021، برنامه کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی تامسک در امور مالی و حسابداری گواهی معتبر ACCA (انجمن حسابداران خبره) را دریافت کرد. ACCA یک انجمن حرفه ای جهانی از متخصصان امور مالی، مالیاتی و حسابرسی است.

این برنامه برای چندین سال در بین دانشجویان روسیه، چین، فلسطین، اردن و بسیاری از کشورهای دیگر محبوب بوده است. مزیت اصلی آن در ترکیب نظریه و عمل نهفته است. دانشجویان با پرونده های واقعی در امور مالی، حسابداری، ارزیابی و بهبود کارایی از شرکت های همکار دانشگاه شروع به کار می کنند. به عنوان مثال، شرکت بین المللی حسابرسی و مشاوره PwC مطالعات موردی را برای دوره حسابرسی در اختیار دانشجویان قرار داد.

فارغ التحصیلان این برنامه با پیروی از مقررات روسیه و بین المللی، دانش عمیقی در امور مالی و مالیات کسب می کنند. شما همچنین می توانید گواهینامه ACCA را هنگام تحصیل از طریق یک فرآیند ساده قبول کنید. دانشجویان این برنامه می توانند از آزمون های مقدماتی F1-F3 و F9 بگذرند. این گواهینامه می تواند فرصت های شغلی شما را در دولت، تجارت و شرکت های غیر انتفاعی در سراسر جهان به طور قابل توجهی گسترش دهد. این انجمن همچنین از اعضا پشتیبانی می کند و فرصت های منحصر به فردی را برای رشد بیشتر حرفه ای فراهم می کند.

دانشگاه های روسیه آموزش معتبر بین المللی را ارائه می دهند. در وب سایت ما، شما می توانید بیش از 4000 برنامه جذاب در هر سطح درجه را پیدا کنید. یکی از موارد شخصی را انتخاب کنید و بلافاصله به چندین دانشگاه و بدون هیچ گونه هزینه و نمایندگی مراجعه کنید. پس بلند پرواز باشید و در دانشگاه TSU برای حرفه مورد علاقه خود تلاش کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *