شغل در TSU
با TSU شغلی در امور مالی و حسابداری داشته باشید
مارس 1, 2021
پردرآمد ترین شغل ترکیه
پردرآمد ترین شغل ها در کشور ترکیه -2021
مارس 4, 2021

شغل موفق در صنعت انرژی هسته ای با مدرک دیپلم MEPhI

شغل با مدرک دیپلم MEPhI

دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای، MEPhI یکی از مهم ترین مراکز آموزشی برای آموزش متخصصان انرژی بسیار واجد شرایط در روسیه و جهان است. این دانشگاه به ویژه در بین دانشجویان بین المللی محبوبیت دارد. امروزه بیش از 1000 نفر از کشورهای مختلف در MEPhI تحصیل می کنند.

در 16 فوریه، دانشگاه فارغ التحصیلی آنلاین را برگزار کرد. هفتاد و چهار دانشجو از جمهوری بنگلادش، ویتنام، مغولستان و ترکیه دیپلم خود را دریافت کردند. هشت نفر از آن ها با درجه عالی فارغ التحصیل شدند. این دانشجویان برخی از پیشرفته ترین برنامه های ارائه شده توسط MEPhI را انتخاب كردند: طراحی و بهره برداری از نیروگاه های هسته ای، سیستم های نظارت و كنترل نیروگاه های هسته ای، ایمنی تابشی نیروگاه های هسته ای و سایر برنامه ها.

دیپلم MEPhI در انرژی اتمی می تواند فرصت های شغلی قابل توجهی را در شرکت های خصوصی و دولتی، نیروگاه های هسته ای و غیر هسته ای و امکانات استراتژیک در سطح جهان ایجاد کند. برای مدت بیش از ده سال، به دنبال توافق نامه بین دولتی به امضای ترکیه و روسیه، این دانشگاه مهندسان هسته ای را برای نیروگاه آینده آککووی در جنوب ترکیه آموزش می دهد. اکثر فارغ التحصیلان قبلاً پیشنهاد کار از این کارخانه دریافت کرده اند. در ابتدا، آن ها باید مدارک فنی را مدیریت کنند و پس از کارآموزی موفق در NPP روسیه، آن ها می توانند برای کار در تأسیسات اصلی Akkuyu حرکت کنند.

شما می توانید یکی از برنامه های MEPhI را در با کمک کارشناسان الیت انتخاب کنید و برای آن ثبت نام کنید. برای شروع کار با قدرت هسته ای وارد یکی از دانشگاه های هسته ای پیشرو در جهان شوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *