مقاطع تحصیلی روسیه
مقاطع تحصیلی مختلف در روسیه
نوامبر 21, 2018
آب و هوا در روسیه
وضعیت آب و هوا در روسیه و شهر های مختلف این کشور
نوامبر 24, 2018

سیستم های آموزشی در روسیه و شیوه های تحصیل در این کشور

سیستم های آموزشی در روسیه

سیستم های آموزشی در روسیه

سیستم آموزشی روسیه به گونه ای است که دانشگاه های روسیه دانشجویان خارجی را در تمام سطوح، تمام وقت، نیمه وقت، خارج از محیط دانشگاه و به روش های غیر حضوری آموزش می دهند الیت برای شما هر یک از این روش ها را به طور کامل توضیع می دهد.

سیستم آموزشی روسیه

سیستم آموزشی روسیه برای مطالعه تمام وقت، تمام کلاس ها در یک دانشگاه تدریس می شوند.

آموزش تمام وقت

سیستم آموزشی روسیه برای آموزش تمام وقت این گونه است که، تمام کلاس ها در یک دانشگاه تدریس می شوند. روند آموزش شامل ارتباط مستقیم بین اساتید و دانشجویان در طول تدریس، سمینار ها و کارگاه ها می باشد. دانشجویان می توانند سوال بپرسند، در بحث ها شرکت کنند و اساتید نیز پیشرفت روزانه دانشجویان را می بینند. آموزش تمام وقت در طول روز انجام می شود که می توانید با فعالیت های دیگر، مانند اشتغال به کار نیمه وقت ترکیبش کنید.

آموزش نیمه وقت

سیستم آموزشی نیمه وقت روسیه یک گزینه بسیار مناسب است برای کسانی که در یک شرکت استخدام هستند. کلاس ها در طول هفته یا آخر هفته ارائه می شوند. در این روش بیشتر وقت به مطالعه مستقل داده می شود. نسبت مطالعات مستقل و تدریس در دانشگاه تقریبا می شود گفت برابر است. آموزش نیمه وقت می تواند به صورت دولتی یا هزینه ای باشد. این روش به طور قابل توجهی ارزان تر از آموزش تمام وقت است.

سیستم آموزشی روسیه

سیستم آموزشی نیمه وقت روسیه یک گزینه بسیار مناسب است برای کسانی که در یک شرکت استخدام هستند.

آموزش خارج از دانشگاه

سیستم آموزشی روسیه برای روش آموزش خارج از دانشگاه این گونه است که دانشجویان در این روش تنها 30٪ از دوره تحصیل خود را در دانشگاه می گذرانند و 70٪ باقی مانده شامل مطالعات مستقل تحت برنامه تحصیلی دانشگاه می باشد. سال تحصیلی برای دانشجویانی که این روش تحصیل را انتخاب کردند به جلسات آموزشی و ارزیابی تقسیم می شود. در طول این نوع مطالعه دانشجویان کنفرانس ها را برای دو یا سه هفته برگزار می کنند و سپس مورد ارزیابی قرار می گیرند.

دوره جلسات آموزش مستقل (خارج از دانشگاه) بین چهار تا پنج ماه است. آموزش خارج از دانشگاه برای یادگیری از راه دور راحت تر است و به طور معمول ارزان تر از معادل تمام وقت آن است. دوره آموزش خارج از دانشگاه ممکن است برای رشته های خاصی مانند پزشکی وجود نداشته باشد.

سیستم آموزشی روسیه

دوره جلسات آموزش مستقل (خارج از دانشگاه) بین چهار تا پنج ماه است.

آموزش غیر حضوری

این روش آموزش در سیستم آموزشی روسیه بر اساس استفاده از فناوری های مخابراتی و اینترنت است. سخنرانی ها، سمینار ها و تعامل دانشجویان و اساتید از طریق skype یا سایر روشهای ارتباط ویدئویی صورت می گیرد.

 سیستم آموزشی روسیه

سیستم آموزشی روسیه در آموزش غیر حضوری این گونه است که تعامل دانشجویان و اساتید از طریق  skype و سایر برنامه ها صورت می گیرد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *