دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای MEPhI
دانشگاه ملی تحقیقات هسته ای MEPHI (موسسه فیزیک مهندسی مسکو)
آگوست 19, 2019
اجاره آپارتمان در روسیه
اجاره آپارتمان در روسیه
آگوست 21, 2019

سفر از سنت پترزبورگ به تالین

سفر از سنت پترزبورگ به تالین

سنت پترزبورگ و تالین جزو شهرهای زیبا و خوب روسیه محسوب می شوند خصوصا سنت پترزبورگ که هرساله گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. راه های مختلفی برای سفر به هر دو شهر به یکدیگر وجود دارد. در ادامه مطلب قصد داریم راه های سفر از سنت پترزبورگ به تالین روسیه را برای شما بررسی کنیم. در مقاله قبل نیز راه های سفر از مسکو به سنت پترزبورگ را معرفی کردیم.

چرا باید به تالین سفر کنید؟

شهر تالین تقریبا در نقطه مقابل سنت پترزبورگ قرار دارد و یک شهر کاملاً متفاوت از پایتخت قرون وسطایی را ارائه می دهد. خیابان های باریک، سنگفرش شده، برج ها و قلعه و زیرزمین ها شما را به یک مکان کاملاً جدید منتقل می کند. تالین خیلی بزرگ نیست، بنابراین یک سفر آخر هفته برای لذت بردن از همه آنچه در شهر وجود دارد کافی است.

چه چیزی درباره تالین می خواهید بدانید؟

سفر از سنت پترزبورگ به تالین

درباره سفر به تالین و نکات مربوط به این سفر موارد خیلی مهم و ضروری وجود ندارد. تنها جزئیاتی که باید در نظر بگیرید شرایط ویزا برای هر دو کشور (مبدا و مقصد) است. تالین بخشی از اتحادیه اروپا است، بنابراین ویزای شینگن برای برخی از ملیت ها لازم است. اگر از سایر شهرهای روسیه سفر می کنید، حتما از قبل ویزای روسیه را تهیه کرده اید. توجه داشته باشید که روسیه معمولاً ویزاهای ورودی مجزا صادر می کند، بنابراین در صورت بازگشت به سنت پترزبورگ از تالین، برای ویزای چند ورودی که ضروری است، برنامه ریزی داشته باشید.

سفر آسان از سنت پترزبورگ به تالین به قطار

سفر از سنت پترزبورگ به تالین

استفاده از قطار یک تجربه قدیمی و پرخاطره است و در طی این سفر می توانید حومه شهر را ببینید. زمان مسافرت همان زمان سفر از سنت پترزبورگ به تالین با اتوبوس است.شاید تنها مشکل این سفر این باشد که در طی روز اتفاق می افتد. بهترین مکان برای رزرو بلیط از طریق وب سایت رسمی راه آهن روسیه است. قیمت به نوع کوپه های مسافرتی بستگی دارد که می تواند از تفاوت صندلی ها تا لوکس بودن تخت خواب متغیر باشد. میزان راحتی قطار نیز با توجه به  این مسائل مشخص می شود.

سفر یک شبه در اتوبوس

متداول ترین راه سفر به تالین از طریق اتوبوس است. این روشی است که بیشتر افراد محلی از سنت پترزبورگ به تالین رفت و آمد می کنند، زیرا از بقیه راه ها مقرون به صرفه تر و مناسب تر است. این سفر هفت ساعت طول می کشد و یک شب به طول می انجامد. این سفر یک شبه خود باعث صرفه جویی در هزینه هتل می شود زیرا می توانید صبح به این شهر برسید تا شب گردش کنید و شب برگردید.

شرکت های بسیاری وجود دارند که خدمات اتوبوس بین دو شهر را انجام می دهند. از جمله این شرکت ها،LuxExpress  است. یک سرویس اتوبوس قابل اعتماد با WiFi و امکانات رفاهی زیادی است. قیمت ها بستگی به این دارد که تعداد مسافران چه تعداد باشد و معمولاً برای یک سفر فقط 1400 روبل (20 یورو / 23 دلار آمریکا) پرداخت می کنید.

در سفر با هواپیما در وقت خود صرفه جویی کنید

حتی اگر زمان لازم برای رسیدن به فرودگاه و حرکت از طریق پرواز در فرودگاه در نظر گرفته شود، سریع ترین راه برای سفر بین دو شهر با هواپیما است. پروازهای مستقیم فقط یک ساعت طول می کشد. به طور کلی هر روز از هفته در طول تابستان یک مورد پرواز وجود دارد و در بقیه سال پروازهای کمتری در نظر گرفته شده است. قیمت یک بلیت واحد بسته به نوع پرواز هواپیمایی و زمان رزرو، حدود 5000 روبل (70 یورو / 81 دلار آمریکا) است. یکی از ویژگی های مثبت هر دو فرودگاه سنت پترزبورگ و تالین حمل و نقل عمومی خوبی است که دارند.

سفر با کشتی

سفر از سنت پترزبورگ به تالین

یک راه دیگر برای سفر از سنت پترزبورگ به تالین سفر با کشتی است. اگر عجله ای برای سفر از یک مقصد به مقصد دیگر وجود نداشته باشد، گرفتن یک کشتی برای یک مسافرت یک شبه یک گزینه عالی و آرامش بخش خواهد بود. این کشتی که توسط خیابان پیتر لاین اداره می شود، غالباً بین بندر سنت پترزبورگ و تالین سفر می کند. معمولاً این سفر شامل بازدید از هلسینکی و استکهلم است. این سفر نیز در شب اتفاق می افتد و در طی روز شما می توانید در مقصد گردش کنید. قیمت ها به نوع کابین انتخاب شده برای سفر بستگی دارد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *