کتابخانه های مسکو
بهترین و بزرگ ترین کتابخانه ها در شهر مسکو
جولای 2, 2020
برنامه دانشگاه HSE
پنج برنامه برتر دانشگاه HSE در سال 2020
جولای 8, 2020

سطوح مختلف مدرک پزشکی در روسیه را بیشتر بشناسید

مدرک پزشکی

پزشکی یکی از محبوب ترین رشته های تحصیلی است، دانشجویان خارجی اغلب آن را انتخاب می کنند. مدرک پزشکی روسیه نه تنها حضور در سخنرانی ها بلکه تجربه عملی بدست آمده توسط دانشجو در مراکز پزشکی را تأیید می کند.

آموزش پزشکی در روسیه مبتنی بر بنیاد تحقیق و توسعه عمیق و شبکه کلینیک های عملیاتی است که در آن همه دانشجویان آموزش اجباری و تجربه لازم برای تخصص پزشکی خود را دریافت می کنند.

فارغ التحصیلان خارجی پس از بازگشت با مدرک دانشگاهی خود و یا هنگام برنامه ریزی برای انتقال به هر کشور در جهان، اغلب با مسئله شناخت درجه پزشکی روسیه روبرو می شوند.

گرچه این مدرک در کشور دیگری اعطا شده است، اما هنوز هم می توان آن را تأیید کرد اما مراحل تأیید بستگی به شرایط آن کشور دارد.

مراحل تشخیص مدرک پزشکی

برای استفاده از مدرک پزشکی در کشور خود باید چندین مرحله را طی کنید.

مرحله اول قانونی بودن آن در فدراسیون روسیه است که به شما اجازه می دهد آن را در کشور های دیگر ارائه دهید.

سپس اعتبار سنجی در کشور محل اقامت است. اگر پیمان بین کشور محل اقامت و فدراسیون روسیه از بین برود یا حتی اگر موسسه ای که شما مدرک خود را ارائه می دهید، نیازی به قانونی بودن ندارد.

انواع حقوقی مدرک روسیه

قانونی شدن شورا در اسناد اصلی شامل دو مرحله می باشد:

ابتدا مجبور خواهید بود به دپارتمان کنسولگری وزارت کشور روسیه در مسکو و سپس کنسولگری کشور مقصد خود مراجعه کنید.

برای ارسال اسناد باید یک الگوی درخواست، مدرک دانشگاهی، شناسنامه متقاضی و رسید های تأیید پرداخت هزینه شورا را ثبت کنید.

همه این اسناد را می توان به صورت شخصی یا به دوستان یا اقوام خود واگذار کرد و مراحل قانونی 5 روز کاری طول می کشد.

اثبات نسخه اصلی مدرک در هر بخش آموزش منطقه ای موجود است. چنین مدرکی توسط کشور های عضو کنوانسیون لاهه 1961 به رسمیت شناخته شده است.

شما به یک متقاضی و مدرک اصلی نیاز دارید که بتوانید شخصاً یا از طریق وکالت آن را ارائه دهید، در این حالت شما به یک وکالت معتبر نیاز دارید.

مدرک اصلی در 45 روز پس از تحویل اخذ می شود. نسخه برداری معتبر در ادارات محلی وزارت دادگستری تهیه می شود و در کشور های عضو کنوانسیون لاهه 1961 معتبر است.

برای تکمیل مراحل به یک درخواست و یک نسخه معتبر دیپلم خود نیاز دارید که می تواند شخصاً ارسال شود و به دوستان یا نزدیکانتان ارسال شود یا از طریق ایمیل ارسال شود.

نسخه های اسناد در 3 روز کاری مستعفی می شوند. با وجود پیمان دو جانبه و مشارکت در کنوانسیون لاهه، برخی کشور ها می توانند برای تشخیص درجه پزشکی روسیه، الزامات دیگری داشته باشند.

بنابراین بهتر است از قبل مشخص کنید که چه نوع قانونی برای تشخیص سطح مدرک در کشور محل اقامت خود نیاز دارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *