کاخ زمستانی
کاخ زمستانی زیباترین پدیده در سنت پترزبورگ!
فوریه 17, 2020
قلعه پیتر و پل
قلعه پیتر و پل اولین بنای ساخته شده در سنت پترزبورگ!
فوریه 20, 2020

سال تحصیلی در دانشگاه های روسیه از چه زمانی آغاز می شود؟‎

تحصیل در روسیه

در این مقاله اطلاعاتی راجع به زمان آغاز سال تحصیلی در روسیه را می خوانید. در کشور روسیه نیز برای مراکز تحصیلی زمانی مناسب برای شروع به کار در نظر گرفته شده است. اگرگ شما هم مایل هستید تا در روسیه تحصیل کنید با ما همراه باشید.

کلاس های برنامه اصلی در روسیه از اول سپتامبر آغاز می شود و در تاریخ 30 ژوئن به پایان می رسد. در موارد خاص، دانشگاه ها می توانند یک استثنا برای دانشجویان بین المللی ایجاد کنند و درخواست های دیرهنگام آنها را بپذیرند (برای مثال، اگر دانشجویی هنوز منتظر دریافت مدرک قبلی یا ویزا باشد). دو ترم وجود دارد: دوره اول از اول سپتامبر تا 25 ژانویه، دومین دوره از 9 فوریه تا 30 ژوئن است. در پایان هر ترم دانشجویان امتحانات را می گذرانند. بعد از این آنها تعطیلات دارند: 2 هفته در زمستان (از 25 ژانویه تا 9 فوریه) ، 2 ماه در تابستان (از اول جولای تا 30 اوت).

آغاز سال تحصیلی روسیه
آغاز سال تحصیلی روسیه

کلاس های مقدماتی گروه ها معمولاً در ماه اکتبر آغاز می شود و در ماه ژوئن پایان می یابد آنها می توانند یک برنامه انعطاف پذیر تر از آموزش و دوره های مختلف را ارائه دهند. بعضی از آنها در زمستان یا بهار شروع می شوند و برخی در هر زمان در دسترس هستند. اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های آموزشی ارائه شده توسط دانشگاه های روسی به دانشجویان بین المللی را می توانید در سایت معرفی شده در زیر بیابید.

Studyinrussia.ru لیست 3600 برنامه آموزشی ارائه شده توسط بهترین دانشگاه های دولتی روسیه را ارائه می دهد. با استفاده از ابزار جستجو دوره مورد نظر را انتخاب کنید. توضیحات هر برنامه شامل اطلاعات مربوط به زمان شروع، مدت تحصیل، شهریه، زبان تدریس و همچنین جزئیات لازم است.

در این مقاله زمان آغاز سال تحصیلی روسیه عنوان شد. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دانشجویان بین المللی در دانشگاه های روسیه می توانید به لینک داده شده مراجعه کنید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *