رشته دو مدرکی دانشگاه MISIS
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه MISIS مسکو
آگوست 6, 2020
رشته دو مدرکی دانشگاه SibFU
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه SibFU
آگوست 13, 2020

روسیه در المپیاد فیزیک اروپا به مقام اول دست یافت!

روسیه در المپیاد فیزیک اروپا به مقام اول دست یافت

دانش آموزان مدرسه روسیه برنده یک مسابقه معتبر هستند.

المپیاد فیزیک اروپا (EuPhO) امسال به طور آنلاین برگزار شد و دبیرستان های 50 کشور جهان در آن شرکت کردند. تیم روسیه با کسب پنج مدال، دارای سه مدال طلا شد.

دارندگان مدال طلا، Alisa Bugrova از Phystech-Lyceum و Tatyana Yemelyanova در مدرسه فیزیک و ریاضی 2007 و Maxim Pokrovsky از مدرسه شماره 1589 هستند. Fyodor Oksanichenko از آکادمی فیزیک و فناوری موفق به کسب نقره و Nikita Moskalyov از فیزیک و ریاضی مدال برنز را کسب کرد.

این مسابقه شامل دو مرحله است: حل مشکلات در سطوح مختلف و یک آزمایش شبیه سازی. تیم روسی که با مربیگری انستیتوی فیزیک و فناوری مسکو برگزار می شود، هم در بخش تئوری و هم عملی این مسابقه نتایج عالی را نشان داد.

در طول آموزش که سه هفته قبل از المپیاد آغاز شد، دبیرستان ها بیش از 100 مسئله پیچیده را حل کردند. معلمان گفتند که کارآموزان استعداد های شگفت انگیز، خلاقیت و انگیزه برای پیروزی داشتند.

المپیاد فیزیک اروپا برای چهارمین بار برگزار شد. تیم روسیه همواره در بین بهترین مدال آوران قرار گرفته بود. مدرسه MIPT، یک پشتیبان ثابت EuPhO، آن را در سال 2018 برگزار کرد.

انستیتوی فیزیک و فناوری مسکو به دلیل سنت های خود برای آموزش فیزیکدانان و ریاضیدانان مشهور است. دو برنده جایزه نوبل بین فارغ التحصیلان MIPT وجود دارد.

10 فارغ التحصیل MIPT در لیست Forbes موفق ترین افراد روسیه قرار دارند.

موفق و پیروز باشید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *