جمله انگیزشی روسی
16 جمله انگیزشی برای درس خواندن به زبان روسی
آوریل 21, 2021
روز آزاد MIPT 2021
در مورد روز آزاد دانشگاه MIPT بیشتر بدانید – آوریل2021
آوریل 22, 2021

در مورد روز آزاد دانشگاه NUST MISIS بیشتر بدانید – آوریل2021

روز آزاد NUST MISIS 2021

در تاریخ 20 آوریل 2021، دانشگاه ملی علوم و فناوری MISIS یک روز آزاد برای متقاضیان بین المللی از طریق YouTube، دومین رویداد NUST MISIS به صورت آنلاین برگزار می کند. ثبت نام در این رویداد رایگان است.

شرکت کنندگان فعالیت های جذاب مختلفی از جمله تور مجازی در محوطه دانشگاه و آزمایشگاه های مدرن را پیدا خواهند کرد. کارکنان در مورد برنامه های آموزشی برای متقاضیان خارجی صحبت خواهند کرد، و کمیته پذیرش به سؤالات مربوط به قوانین ورود، از جمله بخش مقدماتی، پاسخ خواهد داد. این رویداد فرصنت خوبی برای شما خواهد بود تا درباره ابتکارات دانشگاه برای حمایت از دانشجویان خارج از کشور، به ویژه کسانی که برای اولین بار به روسیه می آیند، اطلاعات بیشتری کسب کنید.

NUST MISIS به طور شایسته ای در بین سازمانه ای پیشرو آموزشی در زمینه آموزش متخصصان در متالورژی، معدن و فناوری اطلاعات است. این دانشگاه یکی از اولین دانشگاه هایی است که جهت های مطالعه مدرن مانند پزشکی زیستی، فناوری نانو، مواد نوآورانه و غیره را توسعه داده است. اکنون شما به بیش از 200 برنامه در تمام مقاطع تحصیلی دسترسی دارید. در زمینه مهندسی، فنی یا اقتصادی یک حرفه ای واجد شرایط شوید. اگر قصد دارید در مؤسسه برجسته فیزیک و فناوری مسکو ثبت نام کنید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با کارشناسان تیم بین المللی الیت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تحصیلی بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *