روز آزاد NUST MISIS 2021
در مورد روز آزاد دانشگاه NUST MISIS بیشتر بدانید – آوریل2021
آوریل 22, 2021
مدرسه تابستانی بین المللی HSE سال 2021
تحصیل در مدرسه تابستانی بین المللی HSE به صورت رایگان
می 1, 2021

در مورد روز آزاد دانشگاه MIPT بیشتر بدانید – آوریل2021

روز آزاد MIPT 2021

در تاریخ 24 آوریل 2021، موسسه فیزیک و فناوری مسکو یک روز آزاد آنلاین را برای متقاضیان بین المللی برگزار می کند. در مورد برنامه های آموزشی تحت آموزش انگلیسی که می توانید در این سال ثبت نام کنید، اطلاعات کامل کسب کنید. ارائه آنلاین از طریق کانال YouTube MIPT در دسترس خواهد بود. پخش مستقیم از ساعت 12:00 تا 14:00 به وقت مسکو (GMT + 3) انجام می شود. ثبت نام باز است.

این ارائه به شرکت کنندگان این امکان را می دهد تا دانشگاه را بشناسند و اطلاعات به روز در مورد فرصت های شغلی آینده و شغل علمی را دریافت کنند. رؤسای راهنما و کارمندان کمیته پذیرش در مورد پیچیدگی های مراحل انتخاب و آموزش و پرورش متعاقباً بحث خواهند کرد و برنامه های آنلاین و آفلاین را از همه مقاطع تحصیلی ارائه می دهند. دانشجویان بین المللی دانشگاه نیز در پخش شرکت می کنند و تجربیات خود را در زمینه تحصیل و زندگی در روسیه به اشتراک می گذارند. آن ها شما را به یک تور مجازی در محوطه دانشگاه MIPT می برند و یک تیم فوتبال منحصر به فرد از روبات ها را نشان می دهند.

از بین بیش از 60 برنامه برای خارجی ها در MIPT شما می توانید برنامه و رشته مورد علاقه خود را انتختاب کرده و برای آن اپلای بدهید. اگر قصد دارید در مؤسسه برجسته فیزیک و فناوری مسکو ثبت نام کنید، فرصت را از دست ندهید و همین حالا با کارشناسان تیم بین المللی الیت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان تحصیلی بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *