رشته دو مدرکی دانشگاه SibFU
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه SibFU
آگوست 13, 2020
رشته دو مدرکی دانشگاه IKBFU
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه IKBFU
آگوست 25, 2020

رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه SUSU

رشته دو مدرکی دانشگاه SUSU

رشته های دو مدرکی متعلق به دانشگاه دولتی اورال جنوبی (SUSU) است که در چلیابینسک واقع شده است. این دانشگاه با بیش از 150 برنامه برای اتباع بیگانه در دوره های مهندسی و علوم انسانی آموزش می دهد.

برخی از برنامه ها امکان تحصیل در خارج از کشور را در دانشگاه های شریک ارائه می دهند. دانشگاه ایالتی اورال جنوبی با دانشگاه های ایالات متحده، چین، فنلاند و قزاقستان رشته های دو مدرکی را ارائه می دهد.

دو دانشگاه مشترک در مدیریت با دانشگاه کلارک، ایالات متحده وجود دارد: “مدیریت فناوری اطلاعات” و “ارتباطات بازاریابی”. از مزایای این رشته ها می توان به دوره فشرده زبان انگلیسی، کلاس های عصرانه که می تواند به دانشجویان در ترکیب مطالعه و کار، فرصت های کارآموزی در شرکت های شناخته شده آمریکایی و فرصتی برای فارغ التحصیلان برای ماندن یک یا سه سال در ایالات متحده برای کسب تجربه در حرفه شخصی اشاره کرد.

برنامه های مشترک با دانشگاه های چین ویژگی های خاص خود را دارد، به عنوان مثال برنامه “اتوماسیون فرایند تکنولوژیکی در صنعت نفت و گاز” با دانشگاه نفت چین (پکن) در اختیار دانشجویان هر دو دانشگاه است.

فارغ التحصیلان دارای مدرکی در فن آوری های شیمیایی از دانشگاه نفت چین و یک مدرک مکاترونیک و روباتیک از SUSU هستند.

یک برنامه مشترک با دانشگاه برق شمال چین در زمینه هایی مانند مهندسی حرارتی و مهندسی برق حرارتی و مهندسی برق این امکان را برای دانشجویان دانشگاه چین فراهم می کند تا بتوانند مدرک دوگانه کسب کنند.

SUSU سه برنامه کارشناسی ارشد مشترک با دانشگاه ملی فارابی قزاقستان دارد: “ایمنی تکنوسفر”، “مهندسی انرژی حرارتی و مهندسی گرما” و “بوم شناسی و استفاده از منابع طبیعی”.

دو کمک هزینه از دانشگاه های روسیه و قزاقستان در دسترس است. SUSU همچنین دارای یک برنامه کارشناسی ارشد مشترک ” انفورماتیک بنیادی و فناوری اطلاعات ” با دانشگاه صنعتی لاپنرانتا فنلاند است.

دانشجویان می توانند برای دریافت کمک هزینه SUSU و یک کمک هزینه LUT، درخواست دهند و پس از دریافت مدرک دانشگاهی، فرصتی برای ثبت نام در برنامه LD PhD بگیرند.

برای پذیرش در این برنامه، دانشجویان باید عملکرد علمی خوبی را نشان دهند، به زبان انگلیسی مسلط صحبت کنند و دارای گواهی بین المللی باشند که دانش آن ها را تأیید کند.

آن ها همچنین می توانند در یک مسابقه اعطای LUT شرکت کنند. گزینه های تأمین بودجه پرداخت کامل در فنلاند (10،000 یورو + اجاره + وعده های غذایی (560 یورو)، 100 درصد و 50 درصد پرداخت) محل آموزش سال اول دانشگاه ایالتی اورال جنوبی و سال دوم، دانشگاه صنعتی لاپنرانتا (Laptenranta) است.

آموزش در دو رشته مهندسی نرم افزار و محاسبات هوشمند پایان نامه کارشناسی ارشد تحت هدایت اساتید دانشگاه های روسی و فنلاند نوشته شده است.

فارغ التحصیلان دارای دو مدرک هستند ؛ آن ها می توانند برای ادامه سطح تحصیلات بعدی به دانشگاه مشترک در مقطع دکترا روسیه و فنلاند مراجعه کنند.

SUSU با چشم انداز گسترده بین المللی، در حال حاضر بیش از 140 توافق نامه همکاری با سازمان های بین المللی آموزش دارد. پروژه های مشترک جدید در برنامه ها قرار دارند.

در ماه سپتامبر انتظار می رود دانشگاه SUSU یک رشته دو مدرکی در روابط بین الملل با دانشگاه ایالتی اوش، قرقیزستان اجرا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *