روسیه در المپیاد فیزیک اروپا به مقام اول دست یافت
روسیه در المپیاد فیزیک اروپا به مقام اول دست یافت!
آگوست 9, 2020
رشته دو مدرکی دانشگاه SUSU
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه SUSU
آگوست 20, 2020

رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه SibFU

رشته دو مدرکی دانشگاه SibFU

دانشگاه فدرال سیبری(SibFU) در نوامبر 2006 با ادغام 5 موسسه آموزش عالی کراسنویارسک در کراسنویارسکی سیبری روسیه تأسیس شد. SibFU با 33 دانشگاه توافق نامه همکاری های بین المللی دارد و دو رشته دو مدرکی با دانشگاه های آلمانی و ایتالیا در دسترس دانشجویان بین المللی است.

” رشته حقوق آلمان و روسیه ” یک برنامه مشترک با دانشگاه Passau (آلمان) است. شرایط پذیرش آن برای لیسانس، فوق لیسانس یا فوق لیسانس حقوق (ترجیحاً) است.

دارندگان مدارک تحصیلی در رشته های دیگر نیز می توانند در صورتی که رشته های حقوقی دو سوم برنامه درسی آن ها را تشکیل دهند، اقدام کنند.

شرایط مهارت زبان برای این رشته باید سطح B2 یا بالاتر باشد که توسط گواهی پذیرفته شده بین المللی تأیید شده است. همچنین از متقاضیان خواسته می شود نامه انگیزشی بنویسند.

برنامه درسی برنامه کارشناسی ارشد برای پاسخگویی به الزامات دانشگاه های روسیه و آلمان طراحی شده است. محل آموزش سال اول در دانشگاه Passau است که دانشجویان رشته هایی را که در مبانی حقوق خارج از کشور وجود دارد، مانند حقوق مدنی (I ، II)، حقوق جزا (بخش عمومی و ویژه)، قانون اساسی و … مطالعه می کنند.

دانشجویان می توانند دو دوره ترم را انتخاب کنند. دوره عملی عمل شش تا هشت هفته ای در یک شرکت حقوقی یا شرکت سهامی خاص، تجربه کار با قوانین آلمان را فراهم می کند.

در سال دوم دانشجویان به SibFU باز می گردند و در رشته های تخصصی (مشکلات فعلی قانون مدنی، مشکلات جاری حقوق جزا، مشکلات فعلی قانون اساسی و اداری و …) تمرکز می کنند و روی پایان نامه کارشناسی ارشد کار می کنند.

گواهینامه نهایی دولت شامل آزمون در حقوق روسیه و آلمان و دفاع از پایان نامه است. هیئت امتحان شامل معلمان روسی و همکاران آلمانی آن ها است که یک کنفرانس ویدئویی برای آن ها ترتیب داده شده است.

دانش آموختگان دو مدرک دریافت می کنند: کارشناسی ارشد حقوق SibFU و کارشناسی ارشد حقوق دانشگاه (Passaur Urkunde (LL.M.

شهریه آن 160،316 روبل است وبرای یک سال آموزش در آلمان هیچ هزینه ای پرداخت نمی شود.

” بانکداری ” دومین رشته دو مدرکی دانشگاه SibFu است و به طور مشترک با دانشگاه Siena در ایتالیا اجرا می شود. زبان آموزش انگلیسی است.

همچنین شرایط پذیرش برای این رشته لیسانس، فوق لیسانس یا فوق لیسانس بانکداری است؛ مصاحبه آن درباره مهارت های تحلیلی و آگاهی از فرآیند های اقتصادی است.

محل آموزش سال اول در دانشگاه SibFu است و سخنرانی ها توسط استادان روسی و استادان مهمان دانشگاه ایتالیا انجام می شود. همچنین محل آموزش سال دوم یک ترم در دانشگاه Siena است و کلیه رشته هایی که در این برنامه در دانشگاه شریک تدریس می شوند، شرایط برنامه درسی را برآورده می کنند.

دانشجویان در آخرین ترم در دانشگاه SibFU برای دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد آماده می شوند. تخصص های اصلی برنامه عبارتند از: مدل سازی مالی، سرمایه گذاری های مالی، مدیریت ریسک و اقتصاد پولی.

برنامه درسی شامل رشته هایی مانند روش تحقیق برای مشکلات بانکی و مالی، سرمایه گذاری مالی، اقتصاد کلان، بازار های مالی بین المللی، روش های کمی در امور مالی، اقتصاد کاربردی برای واسطه گری مالی و … است که دانشجویان پس از اتمام هر دوره از سخنرانی ها امتحان می دهند.

این برنامه همچنین شامل تحقیق و تمرین است و شهریه آن 250،000 روبل (اجاره و هزینه های روزانه شامل نمی شود) می باشد.

در نهایت دانشجویان در پایان تحصیل خود مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه های روسی و ایتالیا دریافت می کنند. اعضای دانشجویی SibFU شامل تقریباً 1000 تبعه خارجی از 42 ایالت مانند جمهوری های شوروی سابق و کشور های خاورمیانه، آفریقا، آسیا، اروپا، آمریکای لاتین و اقیانوسیه است.

آن ها رشته هایی را در مقاطع مختلف دریافت می کنند و به عنوان دانشجو یا کارورز در تبادل نظر به SibFU می روند. دانشگاه SibFU به متقاضیان بین المللی بیش از 200 برنامه آموزشی از جمله هفت برنامه معتبر توسط شورای اروپایی آموزش تجارت ارائه می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *