رشته دو مدرکی دانشگاه FEFU
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه FEFU
آگوست 2, 2020
روسیه در المپیاد فیزیک اروپا به مقام اول دست یافت
روسیه در المپیاد فیزیک اروپا به مقام اول دست یافت!
آگوست 9, 2020

رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه MISIS مسکو

رشته دو مدرکی دانشگاه MISIS

دانشگاه ملی علوم و فناوری MISIS در مسکو واقع شده است که مهندسین و متخصصان استخراج معدن و متخصصان علوم مواد، متالورژی، زیست مواد و فناوری های نانو و فناوری اطلاعات را آموزش می دهد. این دانشگاه هشت رشته دو مدرکی به دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

MISIS با دانشگاه های اتریش، آلمان، ایتالیا، اسپانیا، لهستان، پرتغال، فنلاند و فرانسه همکاری جدی دارد. دانشجویان MISIS گزینه های مختلفی برای تحصیل در خارج از کشور دارند:

آن ها می توانند یک دوره کارآموزی علمی را پشت سر بگذارند و به عنوان یک دانشجوی بورس ارز یا برای یک ترم به دانشگاه شریک بروند یا در صورت ثبت نام در یک برنامه دکتری برای یک دوره طولانی تر بروند.

MISIS با دانشگاه های آلمان و فرانسه برنامه های مشترکی دارد. سه برنامه کارشناسی ارشد با آکادمی معدن دانشگاه فریبورگ فنی طراحی شد: “علم و فناوری مواد”، “متالورژی” و “مهندسی معدن”.

پنج برنامه MISIS با دانشگاه های فرانسه: “علم و فناوری مواد” با دانشکده مهندسی اروپا دانشگاه علوم مواد لورن (EEIGM ، Université de Lorraine)، “مدیریت کسب و کار” با موسسه مدیریت دانشگاه لورن، “متالورژی” (کارشناسی ارشد) و “مواد و فناوری” با دانشکده مهندسی ملی سنت ایتین و برنامه ای با دانشکده مهندسی معدن (معادن آلبی) که دانشجویان را برای انتخاب رشته تخصصی ایجاب می کند.

“متالورژی” (MSc) با آکادمی استخراج معادن فریبورگ یکی از محبوب ترین رشته های دو مدرکی است. محل آموزش، سال اول: گروه دانشگاه MISIS فناوری ریخته گری و پردازش هنری مواد، گروه فلزکاری فشار فلز، متالورژی فولاد و فناوری های جدید تولید یا بخش حفاظت از فلز.

محل آموزش سال دوم: آلمان، برنامه آلمانی ​​(به سطح مهارت زبان معتبر در B2 یا بالاتر نیاز دارد)، برنامه درسی برای هر دانشجو سفارشی می شود.

دانشجویان روسیه می توانند در موسسه ریخته گری آکادمی معدن فریبورگ، مؤسسه تشکیل فلز یا موسسه فناوری آهن و فولاد تحصیل کنند.

در نهایت دانشجویان مدرک مهندسی از آکادمی معدن فریبورگ و دانشگاه ملی علوم و فناوری MISIS دریافت می کنند.

هیچ هزینه شهریه ای توسط آکادمی استخراج معادن فریبورگ هزینه نمی شود. با این حال دانشجویان هزینه های حمل و نقل، محل اقامت، وعده های غذایی، ویزا، هزینه ثبت نام و … را تحت پوشش خود قرار می دهند.

دانشجویان MISIS که می خواهند برای یک برنامه دو مرحله یا کارآموزی به دانشگاه شریک بروند، امکان دریافت کمک هزینه را دارند.

دانشجویان تمام وقت که سوابق تحصیلی عالی دارند و تحقیقات فعال را دنبال می کنند می توانند در مسابقه اعطای کمک هزینه شرکت کنند.

MISIS در کل دوره تحصیل در خارج از کشور مبلغ 500 یورو ماهانه پرداخت می کند. مبدا MISIS به تأسیس آکادمی مهندسی معدن مسکو در سال 1918 باز می گردد که گروه های معدن، زمین شناسی و متالورژی را گرد هم آورده است.

در حال حاضر این دانشگاه دارای 9 بخش است. این آموزش به 15000 دانش آموز از جمله بیش از 3000 تبعه خارجی ارائه می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دانشگاه MISIS به لینک مشخص شده مراجعه کنید. همچنین برنامه های در دسترس متقاضیان بین المللی، توضیحات و شهریه آن ها را نیز مشاهده خواهید کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *