خوابگاه روسیه
خوابگاه های جدید روسیه برای دانشجویان بین المللی
جولای 30, 2020
رشته دو مدرکی دانشگاه MISIS
رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه MISIS مسکو
آگوست 6, 2020

رشته های دو مدرکی (Double Degree) در دانشگاه FEFU

رشته دو مدرکی دانشگاه FEFU

دانشگاه فدرال خاور دور در شرق روسیه واقع شده است که به دانشجویان بین المللی بیش از 400 برنامه در سطوح مختلف ارائه می دهد. برخی از رشته های برتر به طور مشترک با دانشگاه های همکار طراحی شده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با رشته های دو مدرکی دانشگاه FEFU با ما همراه باشید.

دانشگاه فدرال خاورمیانه به مؤسسه شرقی معروف است که به نخستین مرکز آموزش عالی که در سال 1899 در خاور دور روسیه تأسیس شده است، باز می گردد.

در آن زمان در تدریس زبان های شرقی (ژاپنی، چینی، کره ای، مغولی) و کارمندان آموزش ارگان های اداری و تجارت تخصص داشت.

امروزه دانشجویان می توانند حرفه های مختلفی را در FEFU، از زمین شناسی تا پزشکی بیاموزند. برنامه های ​​انگلیسی نیز در این دانشگاه موجود است.

دانشگاه FEFU به 24000 دانشجو از جمله 3500 تبعه خارجی آموزش می دهد. دانشگاه FEFU دو شریک اصلی در تدریس رشته های دو مدرکی دارد.

اولین کالج دانشگاه مریلند (ایالات متحده آمریکا) واقع در ایالت مریلند است. در سال 1947 تأسیس و به عنوان یکی از بهترین مؤسسات آموزش از راه دور ایالات متحده شناخته شده است.

UMUC دارای یک واحد دانشجویی بین المللی 90،000 نیرو است. این دانشگاه سه برنامه به طور مشترک با FEFU ارائه می دهد:

  • اقتصاد جهانی / مالی (کارشناسی)
  • اقتصاد جهانی / مطالعات مدیریت (کارشناسی)
  • مدیریت استراتژیک (فارغ التحصیل)

دانشگاه کوئینزلند جنوبی و استرالیا یکی دیگر از شرکای FEFU است. در سال 1967 تاسیس شد و همچنین در زمینه آموزش از راه دور تخصص دارد.

عنوان برنامه مشترک مدیریت جهانی اقتصاد / تجارت (کارشناسی) است. علاوه بر این FEFU دارای چندین برنامه دو مدرکی با دانشگاه های برتر روسیه است:

  • موسسه روابط بین الملل دولتی مسکو (سیاست و اقتصاد در اوراسیا، آموزش انگلیسی).
  • دانشکده عالی اقتصاد (اقتصاد، آموزش روسی).
  • Skoltech (بیوتکنولوژی مولکولی، آموزش انگلیسی).

اقتصاد جهانی / مطالعات مدیریتی یکی از برنامه های مورد نیاز کارشناسی ارشد دوره کارشناسی ارشد است. محل آموزش در FEFU (سال اول و دوم) است، دانش آموزان در رشته های پایه، پایه و اساس را کامل یاد می گیرند، مهارت خود را به زبان انگلیسی بهبود می بخشند که برای مطالعات بیشتر و یادگیری اصطلاحات اقتصادی ضروری است.

سطح مهارت توسط آزمون بین المللی زبان TOEFL IBT ،TOEFL ITP و آیلتس آکادمیک تأیید شده است. سپس دانشجو در کالج دانشگاه مریلند ثبت نام می کند.

به مدت دو سال دیگر دانشجویان در کلاس های آنلاین به رهبری معلمان بین المللی شرکت می کنند و همزمان آموزش های خود را در FEFU ادامه می دهند.

آن ها بیش از چهار سال دانش خود را در زمینه هایی مانند اقتصاد جهانی و روابط اقتصادی بین المللی، بازار های ارزی، مؤسسات مالی، بانکی، حسابداری، نظارت و تحلیل فعالیت های اقتصادی، آمار، حقوق بین الملل خصوصی، بازاریابی و مدیریت به دست می آورند.

شهریه سال های 1 و 2 سالانه 210،000 روبل است. سال سوم 147،000 روبل برای بخش روسی این برنامه است و 6،000 دلار آمریکا برای بخش آمریکایی می باشد.

سال چهارم 167،000 روبل برای بخش روسی این برنامه و 4000 دلار آمریکا برای بخش آمریکایی است.

در نهایت دو مدرک لیسانس اقتصاد از FEFU و لیسانس مدیریت علوم از UMUC دریافت می کنند که شبیه گواهی فارغ التحصیلی است که به اتباع ایالات متحده صادر می شود و به دارنده این امکان را می دهد که تحصیلات خود را در هر دانشگاهی در جهان ادامه دهد بدون اینکه در امتحانات اضافی در حوزه خاص شرکت کند.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *