دانشگاه علوم پزشکی استاوپول
دانشگاه علوم پزشکی استاوپول روسیه
دسامبر 12, 2019
رستوران های حلال
رستوران های حلال در مسکو
دسامبر 16, 2019

رسم و رسوم ازدواج در روسیه

ازدواج در روسیه

در ازدواج های روسیه، روس ها در عروسی های خود از بسیاری از سنت هایی که جذاب و شگفت انگیز هستند، استفاده می کنند. چند سنت شگفت انگیز و بی نظیر عروسی های روسیه را در ادامه برایتان توضیح داده ایم، ببینید:

رسوم ازدواج در روسیه

باج

در حالی که در برخی کشورها، یک جهیزیه بسیار واقعی (و اغلب گران) باید قبل از عروسی پرداخت شود. در کشور روسیه، سنت باج دادن هست که بیشتر یک سنت سرگرم کننده است.

والدین عروس او را می دزدند و قبل از مراسم او را مخفی می کنند تا این که شریک زندگی وی، مجموعه ای از چالش های ایجاد شده توسط عروس را که برای نشان دادن قدرت عشق وی ساخته شده اند، انجام دهد.

اگر یک کار نتواند به اتمام برسد، باید مبلغ نقدی واقعی، شکلات یا گل را به عنوان جبران خسارت به عروس خانم ها پرداخت کنید.

نسخه های دیگر از جستجوی باجگیر شامل لباس پوشیدن یک خویشاوند مرد از عروس در لباس عروسی و امتناع از تحویل واقعی تا زمانی که پرداخت نشده باشد است.

رسوم ازدواج در روسیه

مراسم…

عروسی های روسی می توانند اشکال مختلفی به خود بگیرند، اما ازدواج تنها زمانی قانونی انجام می شود که به اداره ثبت احوال بروند.

زوجین می توانند یک پرونده ثبت نام ازدواج مدنی کوچک را انتخاب کنند، جایی که زوج به معنای واقعی کلمه در دفتر، ازدواج خود را امضا می کنند و به مهمانی می روند، یا می توانند این کار را با یک مراسم مدنی که 15 تا 30 دقیقه به طول می انجامد.

معرفی و بررسی رسوم ازدواج در روسیه

بتروتال

بتروتال اولین قسمت از یک مراسم سنتی ازدواج ارتدکس در روسیه است. اینجاست که این زوج در ورودی کلیسا می ایستند و از طرف کشیش مورد برکت قرار می گیرند. آنها شمع هایی روشن دریافت می كنند و بعد از آن در طول مراسم دعا و کتاب مقدس خود را می خوانند.

تاج

از آنجا که یک عروسی برای پیروان ارتدکس روسی یکی از هفت مقدس محسوب می شود، قرار دادن تاج بر روی سر زوج در مقابل مبادله حلقه های عروسی اهمیت بیشتری دارند.

تاجگذاری قسمت دوم مراسم سنتی است و جاهایی است که زن و شوهر روی یک تکه پارچه گل رز ایستاده اند و کاهن تاج ها را روی سر آن ها قرار می دهد. این موارد گاهی اوقات توسط بستگان یا دوستان در محل برگزار می شود.

این زوج یک لیوان شراب به اشتراک می گذارند و سه بار کاهن را دنبال می کنند تا در اطراف لچک قرار بگیرند که نشان دهنده سفرشان به زندگی زناشویی باشد.

معرفی و بررسی رسوم ازدواج

وقت خوب

هنگامی که این زوج به عنوان تازه متولد شده اعلام می شوند، والدین آنها هر یک لیوان کریستالی را به آنها می دهند. آنها سپس تمام توان خود را جمع می کنند تا بتوانند آنها را در هر چه بیشتر در محوطه خرد کنند، زیرا هر قطعه نشانگر یک سال از ازدواج شاد است.

اخذ اقامت ازدواج روسیه

شم می توانید برای مشاهده مطلب ” اخذ اقامت ازدواج روسیه ” بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

شاهدان

در زمان قبل یک شرط قانونی بود که عروسی های روسیه باید دو شاهد داشت که ثبت رسمی ازدواج را دیده و شاهد آن باشند. در حالی که دیگر لازم نیست.

زوج ها هنوز دو شاهد را برای روز عروسی خود انتخاب می کنند، که برای مشخص کردن موقعیت خود، باید یک لباس ویژه بپوشند. این شاهدان اغلب مواردی هستند که جزو بهترین مردان نامیده می شوند.

سفر و تفریح

پس از ثبت رسمی ازدواج، افراد تازه متولد شده در مسیری فرسوده به بازدید از اماکن دیدنی برای گرفتن عکس و انجام کارهای سنتی در هر مکان حرکت می کنند. زوجین روسی می توانند این کارها را به تنهایی انجام دهند اما غالباً با گروه کوچکی از دوستان و خانواده به مسافرت می روند.

زوجینی که در سن پترزبورگ ازدواج می کنند، اغلب موارد زیر را انجام می دهند:

برای گرفتن عکس با شعله ابدی قهرمانان جنگ جهانی دوم، مجسمه اسب برنز و بنای یادبود پیتر بزرگ، به میدان سنا بروید.

اگر آنها هنوز لیوان های کریستالی خود را خرد نکرده اند، می توانند به سمت کلیسای جامع پیتر و پولس بروند و این کار را در برابر کره بتونی در نزدیکی چشمه ها انجام دهند.

به New Hermitation Portico می روند و انگشت شصت مجسمه های مرمر آتلانتی را برای خوش شانسی مالش می دهند.
برای عکس ها از ساختارهای معنادار مذهبی دیگر دیدن کنید.

قطار جاده

سفر جاده ای نیاز به حمل و نقل خواهد داشت تا بتوانید همه این مکانهای دیدنی را به خود جلب کنید، بنابراین این زوج برای گرفتن وسایل نقلیه تاکسی یا سری اتومبیل هایی که با حلقه های طلا و گل در آنها قرار گرفته اند، اقدام می کنند.

برگزاری دو بار عروسی در روسیه

از آنجا که بخش سفر جاده ای روز عروسی بسیار زمان بر است، بیشتر عروسی های روسیه دو روز طول می کشد. همانطور که روز دو بار دور هم می چرخد​​، زن و شوهر دیگر در لباس رسمی عروسی خود نیستند اما هنوز هم لباس های زیبا می پوشند. این زمانی است که پذیرش شروع می شود.

ممکن است علاقه مند شوید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *