داستان موفقیت فارغ التحصیلان بین المللی دانشگاه های روسیه
داستان موفقیت 3 تا از فارغ التحصیلان بین المللی دانشگاه های روسیه
فوریه 13, 2021
رتبه دانشگاه فدرال کازان
رتبه جهانی دانشگاه فدرال کازان در 2021
فوریه 27, 2021

رتبه جهانی دانشگاه یدی تپه در 2020- 2021

رتبه دانشگاه یدی تپه

دانشگاه یدی تپه در سال 1996 توسط بنیاد آموزش و فرهنگ استانبول (ISTEK) تاسیس شد. هدف این دانشگاه این است که دانشجویانی را پیدا کند که مبتکر، نوآور، علاقه مند به فن و مهارت و دنیای تجارت باشند. هویت مطابق با اصول آتاتورک و با کمک یک ستاد علمی و اداری پیشگام و برجسته. قصد داریم رتبه این دانشگاه در سطح بین المللی را بررسی کنیم. همانطور که در مقاله قبل در مورد دانشگاه یدی تپه و مدارک لازم برای پذیرش در این دانشگاه تپه صحبت کردیم، بیایید مرور کوتاهی بر دانشگاه خصوصی یدی تپه که جزمو برترین دانشگاه های کشور ترکیه است، داشته باشیم.

دانشگاه یدی تپه با برنامه ها و آموزش های به روز دانشگاهی، آموزشی متناسب با انتظارات عصر اطلاعات را ارائه می دهد. این دانشگاه فعالیت های دانشگاهی خود را در 13 دانشکده از جمله دندانپزشکی، داروسازی، هنر و علوم، هنر های زیبا، حقوق، اقتصاد و علوم اداری، ارتباطات، معماری، مهندسی، علوم بهداشتی، علوم پزشکی و بازرگانی، 2 مدرسه و 1 آموزشگاه حرفه ای شامل 77 دوره کارشناسی و 4 دوره کاردانی گسترانده است.

علاوه بر این، دانشگاه یدی تپه همچنین 83 برنامه MA و 43 PhD را در مدارس تحصیلات تکمیلی اصول و تاریخ انقلاب آتاتورک، علوم تربیتی، علوم، علوم بهداشتی و علوم اجتماعی ارائه می دهد. از زمان تأسیس، دانشگاه یدی تپه، كه مدرک آموزشی آن انگلیسی است، جوانان را از سراسر ترکیه به خود جذب می کند. البته این جذب شدن چند سالی است که به طور خودکار به مرحله بین المملی رسیده است. شاید رتبه هایی که سطح جهانی یا قاره ای کسب می کند علت خوبی برای این جذابیت باشد.

رتبه جهانی دانشگاه یدی تپه

رتبه جهانی دانشگاه یدی تپه

رتبه جهانی 2019رتبه جهانی 2020رتبه جهانی 2021
100110011001

با توجه به بررسی های دانشجویان در Studyportals، دانشگاه یدی تپه با کسب رتبه 1001 در رتبه بندی دانشگاه های جهانی توسط Times Higher Education قرار دارد و دارای نمره کلی 4.1 ستاره است.

رتبه بندی دانشگاه جوان 2020

Times Higher Education در رتبه بندی دانشگاه جوان 2020 بهترین دانشگاه های جهان را نشان می دهد که 50 سال یا کمتر دارند. این جدول بر اساس همان 13 شاخص عملکرد شاخص جهانی رتبه بندی دانشگاه جهانی است، اما رتبه دهی به گونه ای تنظیم شده است که به شهرت اهمیت کمتری داده شود.

دانشگاه ها در تمام مأموریت های اصلی خود- آموزش، تحقیق، انتقال دانش و چشم انداز بین المللی- مورد قضاوت قرار می گیرند تا جامع ترین و متعادل ترین مقایسه های موجود را ارائه دهند. رتبه بندی 2020 شامل 414 دانشگاه است، در حالی که در سال 2019 از 351 دانشگاه برخوردار بود.

در این رتبه بندی دانشگاه یدی تپه رتبه 351- 400 را در رشته های مختلف کسب نموده است.

رتبه بندی دانشگاه های آسیا 2020

Times Higher Education رتبه بندی دانشگاه های آسیا 2020 از 13 شاخص عملکردی مشابه رتبه بندی دانشگاه های جهانی استفاده می کند، اما برای بازتاب خصوصیات مؤسسات آسیا مجدداً درجه بندی می شوند. دانشگاه ها در تمام مأموریت های اصلی خود – آموزش ، تحقیق ، انتقال دانش و چشم انداز بین المللی – مورد قضاوت قرار می گیرند تا جامع ترین و متعادل ترین مقایسه های موجود را ارائه دهند. رتبه بندی سال 2020 شامل کمتر از 500 دانشگاه از 30 کشور است.

در این رتبه بندی دانشگاه یدی تپه رتبه 351- 400 را در رشته های مختلف کسب نموده است.

رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2020

Times Higher Education در رتبه بندی دانشگاه های جهانی 2020 تقریباً 1400 دانشگاه در 92 کشور جهان را شامل می شود که به عنوان بزرگترین و متنوع ترین رتبه بندی دانشگاه ها تاکنون شناخته شده است. این جدول بر اساس 13 شاخص عملکرد با دقت درجه بندی شده است که عملکرد یک موسسه را از طریق آموزش، تحقیق، انتقال دانش و چشم انداز بین المللی اندازه گیری می کند.

جدول رده بندی لیگ امسال که تنها رتبه دانشگاهی است که توسط شرکت خدمات حرفه ای PricewaterhouseCoopers به طور مستقل حسابرسی می شود و در سراسر جهان مورد اعتماد دانشجویان، معلمان، دولت ها و متخصصان صنعت است، دیدگاه خوبی در مورد تغییر تعادل قدرت در آموزش عالی جهانی دارد.

در این رتبه بندی دانشگاه یدی تپه رتبه 1001 را کسب نموده است.

برای اطلاع از نحوه ثبت نام در دانشگاه یدی تپه ترکیه می توانید از مشاوه تحصیلی رایگان، می توانید با کارشناسان الیت ارتباط برقرار کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *