دانشگاه HSE کارآموزی آنلاین
دانشگاه HSE کارآموزی آنلاین را برای متقاضیان بین المللی آغاز می کند
دسامبر 30, 2020
پروژه UTMN دانشگاه تیومن
آموزش آینده – پروژه UTMN دانشگاه تیومن
ژانویه 2, 2021

رتبه بندی موضوعی RAEX بهترین دانشگاه های روسیه را معرفی کرد

رتبه بندی بهترین دانشگاه های روسیه در سال

امسال، RAEX، بزرگترین آژانس رتبه بندی در روسیه، “اولین رتبه بندی موضوعی دانشگاه های روسیه را منتشر کرد. مؤسسات آموزشی با 10 موضوع ارزیابی شدند: ریاضیات، فناوری اطلاعات، فیزیک و نجوم، مهندسی مکانیک و رباتیک، ساختمان و معماری، مهندسی و فناوری، اقتصاد و مدیریت، علوم انسانی، پزشکی و بهداشت و کشاورزی.

از نظر رتبه بندی و تعداد رشته ها برنده دانشگاه دولتی مسکو است. دانشگاه پلی تکنیک پیتر بزرگ سن پترزبورگ، دانشگاه سن پترزبورگ، دانشگاه فدرال اورال به نام اولین رئیس جمهور روسیه B.N. یلتسین، دانشگاه ایالتی نووسیبیرسک و دانشگاه ملی تحقیقات دولتی تومسک در موضوعات تحت پوشش پیشرو هستند. این دانشگاه ها از 6-10 لیست از 10 مقام قابل توجه برخوردار شدند. همانطور که انتظار می رفت، دانشگاه پزشکی دولتی I.M. Sechenov در پزشکی و مراقبت های بهداشتی برنده شد. دانشکده عالی اقتصاد دانشگاه تحقیقات ملی در رتبه بندی اقتصاد و مدیریت مقام اول را کسب کرد و در لیست های ریاضیات، فناوری اطلاعات و علوم انسانی وارد 5 رتبه برتر شد.

موسسه فیزیک و فناوری مسکو نیز رتبه بالایی را کسب کرده است: مقام دوم در ریاضیات، فیزیک و نجوم، لیست فناوری های اطلاعات و مقام سوم در رشته مهندسی و فن آوری. رهبر دیگر در این زمینه ها National Research Nuclear University MEPhI است. دانشگاه ITMO مقام دوم را در رشته های مهندسی مکانیک و رباتیک به دست آورد. دانشگاه ملی پلی تکنیک تومسک، MEPhI و SPbPU به دنبال آن می روند.

5 دانشگاه برتر در زمینه های کشاورزی، ساخت و ساز و معماری و فیزیک و نجوم شامل دانشگاه دوستی مردم روسیه، SPbPU و NSU هستند، شما می توانید به ترتیب برنامه های آموزشی دانشگاه های برجسته روسیه را در همه موضوعات محبوب انتخاب کنید . شما می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *