رویداد برای متقاضیان تحصیل در روسیه
رویداد هایی برای کسانی که می خواهند در روسیه تحصیل کنند
نوامبر 22, 2021
دانشجویان خارجی سال نو را در روسیه جشن می گیرند
دسامبر 25, 2021

دانشگاه ایالتی تیومن دوره های رایگان زبان روسی را راه اندازی می کند

دوره-رایگان-زبان-روسی-تیومن

دانشگاه ایالتی تیومن و مرکز ابتکارات بین المللی جوانان، پذیرش دانشجویان را در برنامه های آموزشی رایگان پروژه “روسی به عنوان یک زبان و فرهنگ خارجی” اعلام می کنند. “روسی به عنوان یک زبان و فرهنگ خارجی” از 50 دوره آموزشی کوتاه مدت برای معلمان زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی و همچنین برای دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و شهروندان خارجی در حال تحصیل یا برنامه ریزی برای مطالعه روسی تشکیل شده است. جنبه های اصلی این دوره های آموزشی عبارتند از:

  • تئوری و عملی آموزش زبان روسی به عنوان یک زبان خارجی
  • زبان روسی در بعد ترجمه و مطالعات ترجمه
  • زبان روسی معاصر و شیوه های گفتار واقعی
  • فرهنگ روسیه در آینه مطالعات زبانی و منطقه ای
  • تصویر زبانی جهان و فرهنگ زندگی روزمره روسیه
  • خارجی در روسیه: کار و تحصیل

این دوره ها توسط اساتید مجرب زبان روسی و متخصصان در زمینه های حقوق و ارتباطات بین فرهنگی تهیه شده است. برنامه های آموزشی برای شهروندان خارجی مقیم روسیه یا خارج از کشور در دسترس است. آموزش به صورت آنلاین در بستر LMS انجام خواهد شد. پس از اتمام برنامه، دانش آموزان گواهینامه رسمی دریافت خواهند کرد. علاوه بر این، 100 زبان آموز ممکن است در سطح ابتدایی (A1)، پایه (A2) و گواهینامه اول (B1) در زبان روسی آزمایش شوند. جزئیات برنامه ها و فرم ثبت نام در وب سایت cii-projects.ru موجود است.

برای افرادی که قصد تحصیل در مقاطع بالا تر درکشور روسیه را دارند، صحبت کردن به زبان روسی به مسئله ای مهم تبدیل می شود. بسیاری از افراد ممکن است توانایی ثبت نام در کلاس های پر هزینه زبان روسی را نداشته باشند. این دوره های رایگان که توسط دانشگاه تیومن با همکاری سایر مؤسسات برگزار می شود، می تواند برای افرادی که چنین شرایطی دارند کاملا مناسب باشد. همچنین شما می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر، به مقاله دیگر ما د مورد یادگیری زبان روسی مراجعه کنید تا چالش های پیش رو در این راه را بهتر بررسی کنید.

منبع: studyinrussia

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *