پذیرش دانشجو دانشگاه SUSU
پذیرش جهانی دانشگاه SUSU از 40 کشور دانشجو می پذیرد‎
اکتبر 31, 2020
شرکت خودرو سازی روسیه
شرکت های خودرو سازی در روسیه و برند های معتبر آن
نوامبر 7, 2020

دوره آنلاین TSU محبوبیت بی نظیری در سراسر جهان کسب می کند

دوره آنلاین TSU

یک دوره آنلاین آزاد از TSU به یکی از محبوب ترین دوره های آنلاین در جهان تبدیل شده است.

این دوره آنلاین محبوبیت فوق العاده ای داشت و بیش از 125000 نظر مثبت از دانشجویان در سراسر جهان دریافت کرد. چنین موفقیتی باعث شد تا این دوره به 20 رتبه برتر در بهترین دوره های آنلاین در همه زمان ها از موتور جستجو انگلیسی برای دوره های آنلاین وارد شود.

مهارت های ارائه یک دوره آنلاین به صورت گسترده (MOOC) از دانشگاه ایالتی تومسک است. این نشان می دهد که چگونه می توان ارائه هایی از هر پیچیدگی را برای اهداف آموزشی و شغلی ایجاد کرد و به بیشتر مخاطبان سود می رساند. در اوایل سال جاری، این برنامه همچنین در رتبه بندی 5 دوره برتر مهارت های ارائه در جهان قرار گرفت.

شرکت کنندگان در دوره “مهارت های ارائه” تجربه گسترده ای در زمینه تهیه یک متن جذاب و قانع کننده ارائه می کنند، پیچیدگی های طراحی اسلاید را می آموزند و همچنین می آموزند که چگونه نتیجه را به بهترین شکل به مخاطب ارائه دهند. در عصر ما، این مهارت ها هم برای دانشجویان و هم برای افراد حرفه ای بسیار ارزشمند است. مرحله نهایی دوره، پروژه Capstone است. دانش آموزان سخنرانی های خود را از ابتدا آماده کرده و به کلاس ارائه می دهند.

دانشگاه ایالتی تومسک یک رهبر شناخته شده در صنعت تولید برنامه های کوتاه مدت آنلاین در کشور روسیه است. حدود 90 دوره از هم اکنون در محبوب ترین پلتفرم ها، بین المللی و محلی راه اندازی شده است: Coursera ،Stepik ،Lectorium و غیره. پس از دو دهه دوره های TSU محبوبیت زیادی را در بین مردم پیدا کرد: حدود 800000 شرکت کننده در 5 سال گذشته و 300،000 نفر فقط در سال 2020.

مقام برتر در رتبه بندی بهترین دوره های آنلاین در همه زمان ها، اولین موفقیت محصولات آموزش الکترونیکی TSU نیست. در ماه جولای، طبق برنامه پورتال Class Central، دوره های برنامه ریزی شغلی: Resume / CV ،Cover Letter و مصاحبه نیز در 20 محبوب ترین رتبه های MOOC در جهان گنجانده شد.

همه چیز در مورد ترکیبی متعادل از مطالب ارائه شده خوب، ارتباط موضوعات و کیفیت آموزش است. بنابراین جای تعجب نیست که 74 دوره آنلاین TSU توسط وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه از بین 700 برنامه آموزش از راه دور برای دانشجویان در طول بیماری همه گیر توصیه شده است. TSU اجازه دسترسی رایگان به دانشگاه های روسیه داد و به سایر کشورها کمک کرد تا با شرایط عادی جدید دانشگاه کنار بیایند. در بهار سال 2020، بیش از 40 موسسه آموزشی مختلف در این برنامه همکاری شرکت کردند. علاوه بر دوره های کوتاه مدت، این دانشگاه متقاضیان بین المللی و برنامه های آموزش عالی ابتدایی را در زمینه های مختلف ارائه می دهد.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *