لغو ویزای گروهی ایران و روسیه
لغو ویزای گروهی ایران و روسیه برای توریست ها
ژوئن 26, 2021
نوشتن-انگیزه-نامه
نحوه نوشتن SOP یا انگیزه نامه برای دانشگاه های روسیه
جولای 3, 2021

فارغ التحصیلان نفت SibFU برای دفاع از پایان نامه آماده می شوند

دفاع از پایان نامه دانشجویان نفت SibFU

دانشگاه فدرال سیبری یک مرکز آموزشی محبوب در بین دانشجویان بین المللی است که بیش از 200 برنامه در زمینه های مختلف آموزشی ارائه می دهد. بسیاری از برنامه های دانشگاه فدرال سیبری به زبان انگلیسی تدریس می شوند و این یکی از بزرگتربین دلایل محبوبیت این دانشگاه در میان دانشجویان خارجی است.

یکی از برنامه های مورد تقاضای این دانشگاه، شیمی و پالایش نفت است. اکنون دانشجویان این دانشگاه در رشته های پالایش نفت در حال آماده سازی خود برای دفاع از پایان نامه های خود هستند، که این رویداد در 2 ژوئیه برگزار می شود. این برنامه با هدف آموزش متخصصان آینده در زمینه پتروشیمی و پالایش نفت را دارد. دانشجویان تخصص و دانش لازم در مورد فن آوری ها و عناصر مهندسی لازم برای کار در زمینه پالایش نفت را کسب می کنند و همچنین فرآیند های تولید. از جمله شرکای این برنامه می توان به سازمان ها و شرکت های بزرگ روسیه مانند Rosneft ،Gazprom و شعبه سیبری آکادمی علوم روسیه اشاره کرد. این امر خصوصاً دارای مزیت است زیرا تعداد بسیار زیادی از فعالیت های عملی در برنامه درسی گنجانده شده است. فارغ التحصیلان در بازار کار بسیار ارزشمند هستند و همچنین در اکثر کشور های دنیا نوجوانان و کودکان از قبل در مورد آینده شغلی خود فکر می کنند.

اساتید آینده برنامه های خود را به اشتراک گذاشتند. استالین فابریشیو هررا سالیناس گفت که پایان نامه وی به موضوعی مانند مدل سازی نرم افزار از شرایط سنتز گام اختصاص دارد که به عنوان ماده اولیه در تولید مواد لازم در صنعت متالورژی استفاده خواهد شد. این تحقیق به ساده سازی فرآیند بدست آوردن آلومینیوم کمک خواهد کرد. این مرد جوان می خواهد در یک شرکت خارجی تجربه کسب کند و به رشد و نوسازی بخش پالایش نفت در کشورش کمک کند.

دانشجوی همکار وی محمود فهمی محمد در مورد فن آوری های جدید برای کاهش مصرف انرژی گیاهان تقطیر تحقیق کرد، که این فرآیند ضروری در هر پالایشگاه است. وی پس از دریافت مدرک دانشجویی، قصد دارد یک حرفه آکادمیک را دنبال کند و برای تحصیل در مقطع دکترا اقدام کند. در حال حاضر، بیش از 1000 دانشجو از 42 کشور جهان در SibFU تحصیل می کنند. این دانشگاه نه تنها یک آموزش سطح بین المللی به شما ارائه می دهد، بلکه پشتیبانی گسترده ای از دانشجویان بین المللی، از جمله سیستم تخفیف در شهریه، فراهم می کند. شما می توانید برای پذیرش دانشگاه فدرال سیبری همین حالا اقدام کنید و با پشتیبانی تیم بین المللی الیت آینده خود را هدف گذاری کرده و در راه آن گام بردارید. به یاد داشته باشید که موفق شدن به تلاش و پشتکار نیاز دارد پس هرگز از هدف خود پشیمان نشوید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *