دانشگاه ITMO.
آموزش تجارت الکترونیک به دانشجویان بازرگانی در دانشگاه ITMO
جولای 27, 2021
دانشگاه سامارا
تحصیل در دانشگاه تحقیقات ملی سامارا روسیه
جولای 30, 2021

در مورد زندگی دانشجویانی که برای تحصیل به دانشگاه VSU آمده بودند

در-مورد-زندگی-دانشجویانی-که-برای-تحصیل.

در-مورد-زندگی-دانشجویانی-که-برای-تحصیل به VSU آمده بودند.

آیا وورونژ شهری بین المللی است؟ آیا دانشگاه دولتی وورونژ برای دانشجویان سراسر جهان مناسب است ؟ آیا امروز مرزهای بین دانشگاه ها، شهرها و کشورها باقی مانده است؟ در عصر یکپارچگی و تحمل جهانی، قهرمانانی که روزگاری زندگی خود را با VSU پیوند می دادند، در مورد این مسائل فکر می کردند. برای بسیاری از دانشجویان خارجی که به وورونژ می آیند، اولین محل تحصیل، موسسه آموزش بین المللی VSU است.

در ادامه به بیان خاطرات (دوران دانشجویی) چند دانشجویی که از کشورهای دیگر برای تحصیل به این شهر آمده بودند، می پردازیم. عنوان مثال:

Parfait Lute Armel: او در سال 2002 از کنگو (آفریقای مرکزی) به ورونژ آمد و تقریباً 10 سال در روسیه زندگی کرده است. پارفیت، پس از پایان تحصیلات به فرانسه عزیمت كرد. او با سپاس از معلمان موسسه آموزش بین المللی VSU به یاد می آورد که به او کمک کردند تا خودش را درک کند و در یک کشور خارجی گم نشود.

Divin Niambi: در سال 2012 از کنگو به Voronezh آمد. دیوین هفت سال را در وورونژ (Voronezh) گذراند. او گذراندن این سال ها را بهترین دوران در زندگی خود می داند. گفت و گو در سایت های شهر، دانشگاه، دوستان … و غیره. دیوین می گوید: “سال های اخیر در وورونژ سخت ترین و ناراحت کننده ترین سال برای من بود، ترک شهری که به خانه من تبدیل شد، سخت بود. ” امروز دیوین در فرانسه زندگی می کند. در دانشگاه پاریس تحصیل می کند و کار می کند. او می گوید که اگر مشکلی وجود نداشت، اکنون به روسیه می رفت.

Konstantin Nchama Bakale Okomo (کنستانتین ناچاما باکاله اوکومو): در سال 2014 از گینه استوایی به وورونژ آمد. اکنون او در حال گذراندن دوره کارشناسی ارشد در دانشکده روزنامه نگاری VSU است. او می گوید: “زندگی من در وورونژ طی سال های گذشته به من کمک کرد تا درک کنم چگونه با مردم از ملیت های دیگر زندگی کنم.” او می گوید: “هر چند سال های اول پیچیده بود. اما، کنستانتینا اعتراف کرد که زندگی در یک کشور خارجی یکی از بهترین دوره های زندگی او است”.

Nina Bryantseva: در سال 2019 از لیسانس روزنامه نگاری در VSU فارغ التحصیل شد و وارد دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه تارتو در استونی شد. وی در حالی که در دانشکده روزنامه نگاری وورونژ تحصیل می کرد، موفق شد نه تنها در روزنامه های محلی، بلکه در یک نیروگاه هسته ای و به عنوان هادی در قطارها کار کند. این یک کار نیمه وقت یا کار بر روی دیپلم نبود. بلکه، تلاشی برای امتحان چیزهای جدید – برای یافتن خودش بود.

منبع: studyinrussia.ru

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *