دانشگاه روسیه در کرونا
آیا دانشگاه های روسیه با وجود بیماری همه گیر کرونا باز هستند؟
ژوئن 17, 2021
لغو ویزای گروهی ایران و روسیه
لغو ویزای گروهی ایران و روسیه برای توریست ها
ژوئن 26, 2021

پذیرش دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU روسیه

دانشگاه VolgGASU

دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU در ایالت ولگوگراد روسیه واقع شده است و یکی از بهترین دانشگاه های روسیه جهت ادامه تحصیل در رشته معماری و مهندسی عمران می باشد. هرچند این دانشگاه رشته های تحصیلی دیگری را نیز ارائه می کند اما بیشتر متقاضیان به منظور تحصیل در دو رشته ذکر شده برای گرفتن پذیرش این دانشگاه اقدام می کنند. در اینجا می توانید اطلاعاتی مربوط به دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU را مشاهده کنید تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید.

دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU که در سال 1952 تاسیس شد، یک مؤسسه آموزش عالی عمومی غیر انتفاعی است که در شهر ولگوگراد واقع شده است. این دانشگاه رسماً توسط وزارت علوم و آموزش عالی فدراسیون روسیه به رسمیت شناخته شده است و یک موسسه آموزش عالی روسی با اندازه متوسط است. دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU دوره ها و برنامه هایی را ارائه می دهد که با گذراندن آن ها می توانید مدارکی آموزش عالی رسمی مانند گواهینامه ها، دیپلم ها، کاردانی، لیسانس، مدرک کارشناسی ارشد، دکترا اخذ کنید. این موسسه آموزش عالی روسی 68 ساله دارای یک سیاست پذیرش انتخابی بر اساس سوابق تحصیلی و نمرات گذشته دانشجویان است.

دامنه نرخ پذیرش 70-80٪ است که این سازمان آموزش عالی روسیه را به یک موسسه تا حدودی انتخابی تبدیل می کند. دانشجویان بین المللی می توانند هر موقع که خواستند ثبت نام کنند. VolgGASU همچنین چندین امکان و خدمات دانشگاهی و غیر دانشگاهی از جمله کتابخانه، خوابگاه، امکانات ورزشی، تحصیل در خارج از کشور و برنامه های تبادل و همچنین خدمات اداری به دانشجویان ارائه می دهد.

آشنایی با تاریخچه دانشگاه VolgGASU

دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU فعلی در سال 1952 تاسیس شد. این دانشگاه در ابتدا، موسسه مهندسان استالینگراد اقتصاد شهرداری نامیده می شد و متخصصانی را آموزش می داد که می توانستند در مناطق مربوط به ساخت و ساز شهری، ساخت جاده ها و بزرگراه ها، گرما و تهویه، آب و فاضلاب و… مشغول به فعالیت شوند. چند سال بعد، نام این دانشگاه به “مؤسسه عمران ولگوگراد” تغییر کرد. در نهایت این دانشگاه در سال 1995، به یک مرکز آکادمی و در سال 2003 به یک دانشگاه تبدیل شد. تحت آخرین وضعیت، این دانشگاه تا سال 2016 ادامه داشت. سپس سازمان آموزشی دوباره سازماندهی شد. وی به یک واحد ساختاری از دانشگاه فنی دولتی ولگوگراد (VolgSTU) تبدیل شد. به همین دلیل از سال 2016 این دانشگاه دارای وضعیت علمی رو به پیشرفت است.

برای مطالعه بیشتر:

ویژگی های دانشگاه VolgGASU

دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU علاقه مند به پذیرش متقاضیان بسیاری است. در مرحله اول، تعداد زیادی دانشجو جذب می شوند. چندین هزار نفر در اینجا تحصیل می کنند. تمایل متقاضیان برای ورود به دانشگاه با این واقعیت توضیح داده می شود که آن ها می خواهند عضو یک تیم بزرگ و دوستانه شوند، تا خود را در یک زندگی شلوغ دانشجویی غرق کنند. در مرحله دوم، آن ها علاقه مند به حضور تعداد زیادی استاد از تخصص های مختللف هستند. همه آن ها مرتبط و مورد تقاضا هستند. این دانشگاه به دنبال آموزش دانشجویان مطابق با الزامات زمان است و فقط دانش مدرن مربوط به واقعیت را به دانشجویان منتقل می کند.

دانشکده هاهنر و علوم انسانی، علوم اجتماعی و بازرگانی، زبان و فرهنگی، مهندسی، علم و فناوری
محدوده شهریه سالانه1000 – 2500 دلار
ثبت نام دانشجو9000 – 9999
امکاناتکتابخانه، خوابگاه، ورزشگاه و…
رنکینگ جهانی
در 2021
9535

نحوه گرفتن پذیرش در دانشگاه VolgGASU

برای ورود به دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU باید در مدرسه امتحاناتی را قبول شوید و یا آزمون های ورودی دانشگاه را در چارچوب های یک مؤسسه آموزشی قبول شوید. هنگام ورود به تخصص های اصلی دانشگاه مربوط به صنعت ساخت و ساز، نتایج آزمون ها در درس های فیزیک، ریاضیات و زبان روسی مورد توجه خواهد بود. نتایج آزمون های زیر در قبولی شما تأثیر خواهد داشت:

  • برای رشته “معماری” و “طراحی محیط معماری” به نتایج ریاضیات و زبان روسی تیاز دارد.
  • برای رشته “طراحی”، متقاضیان با در نظر گرفتن نتایج امتحانات زبان روسی، ادبیات، ترکیب، طراحی جزئیات نیز پذیرفته می شوند.
  • برای رشته “هنر های تزئینی و یادبود” به نتایج در زبان روسی، ادبیات، طراحی و ترکیب نیاز دارد.

آمادگی برای پذیرش

همه متقاضیان دانش درستی در دروس عمومی ندارند و آزمون های خلاقانه بسیاری از آن ها سؤالات زیادی را ایجاد می کند. به منظور آماده شدن برای آزمون و کنکور، می توانید در دوره های ویژه ای که توسط دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد در مرکز آموزش پیش دانشگاهی برگزار می شود، ثبت نام کنید. دوره های مقدماتی مزایای بسیاری دارند. آن ها به متقاضیان کمک می کنند تا با آموزش در یک سازمان آموزشی سازگار شوند. پس از ثبت نام، دانشجویانی که دوره های مقدماتی را گذرانده اند استرس ندارند.

آن ها به سرعت به تحصیل در دانشگاه عادت می کنند، آن ها برخی از استادان را می شناسند، با برخی از همکلاسی ها آشنا هستند. مزیت اصلی دوره های مقدماتی افزایش سطح دانش در سخت ترین موضوعات مانند فیزیک و ریاضیات است. به دلیل همین رشته ها است که دانشجویان بی تجربه اغلب از دانشگاه اخراج می شوند.

ویژگی های یادگیری

هر منطقه از تحصیل در دانشگاه بر اساس استاندارد های روسیه اجرا می شود. این اسناد لیست رشته های مورد نیاز برای تحصیل را مشخص می کند. در سال اول دروس عمومی به دانشجویان آموزش داده می شود. سپس، به تدریج رشته های حرفه ای شروع به معرفی می کنند. دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد، در حال حاضر فعالیت های خود را به عنوان یک موسسه پیش می برد، کیفیت آموزش دانشجویان را با توجه به سیستم رتبه بندی ارزیابی می کند. ماهیت آن در محاسبه امتیازات نهفته است:

  • دانشجویان در طول ترم امتیاز کسب می کنند. معلمان فعالیت دانشجویان در سمینار ها، کلاس های آزمایشگاهی و عملی را در نظر می گیرند. آزمون ها، انجام وظایف مختلف (به عنوان مثال، نوشتن گزارش، خلاصه مقاله)، پروژه های دوره در نظر گرفته می شود.
  • پس از اتمام آموزش در یک رشته خاص، یک امتحان یا یک آزمون شرکت می شود. تعداد کل امتیازات تعیین شده نمره را تعیین می کند.

روند آموزشی دانشگاه VolgGASU

آموزش دانشجویان توسط واحد های ساختاری سازماندهی شده است که مؤسسه معماری و ساختمان (دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد سابق) – دانشکده هایی دارد. در این دانشگاه همانطور که ذکر شد 4 دانشکده وجود دارد.

  • دانشکده شهرسازی و معماری: این واحد ساختاری 5 زمینه آماده سازی را ارائه می دهد – “معماری” ، “طراحی محیط معماری” ، “اقتصاد” ، “مدیریت” ، “هنر تزئینی و یادبود”.
  • دانشکده مهندسی: سیستم های حمل و نقل و ایمنی تکنوسفر. با انتخاب این واحد، متقاضیان به “ساخت و ساز”، “مهندسی گرما و مهندسی نیروی حرارت”، “ایمنی تکنوسفر”، “فناوری فرآیند های حمل و نقل” و “ایمنی آتش” می روند.
  • دانشکده مسکن و خدمات عمومی و حمل و نقل ، سیستم های مهندسی: در این واحد ساختاری، دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد تخصص هایی را به متقاضیان ارائه می دهد که با ساخت سازه ها و ساختمان های منحصر به فرد، فناوری اطلاعات، تجهیزات و ماشین آلات فناوری ارتباط دارند.
  • دانشکده آموزش از راه دور. این واحد ساختاری فرآیند آموزشی را در بخش مکاتبات سازمان می دهد و به دانشجویان اجازه می دهد در حالی که در هر جای دنیا هستند تحصیل کنند.

نظرات دانشجویان و فارغ التحصیلان

دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU شهرت مثبتی دارد. بررسی دانشجویان و فارغ التحصیلان حاوی اطلاعاتی است که دانشگاه دانش بسیار خوبی را ارائه می دهد و شما با تحصیلات از شغل شرم نمی کنید. اساتید همچنین خاطر نشان می کنند که اساتید دانشگاه در زمینه های خود حرفه ای واقعی هستند. در میان آن ها تعداد زیادی از فارغ التحصیلان دکتری و کارشناسی ارشد وجود دارد.

با تجزیه و تحلیل بازخورد موجود در دانشگاه VolgGASU می توان نتیجه گرفت که این دانشگاه شایسته توجه متقاضیان است. این دانشگاه که به یک مؤسسه تبدیل شده است، همه موارد لازم را برای آموزش با کیفیت بالا و اوقات فراغت دانشجویان و رشد استعداد های خلاق لازم دارد. امیدواریم این پست به شما اطلاعات کافی در مورد دانشگاه معماری و مهندسی عمران ولگوگراد VolgGASU داده باشد. موفق باشید و فراموش نکنید که گروه بین المللی الیت می تواند به شما در تصمیمگیری کمک کند و شما را در تمامی مراحل پذیرش در دانشگاه مورد علاقه تان راهنمایی کند. پس همین حالا مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *